Kup karmę lub kocyk i przyjdź 28 września do Schroniska na Paluchu. W najbliższą niedzielę warszawskie przytulisko dla bezdomnych zwierząt odwiedzą także gwiazdy znane z prasy i telewizji, które zachęcać będą warszawiaków do adopcji czworonogów. Nie zabraknie także specjalnego kudłatego gościa - serialowego komisarza Alexa!

Niedziela w Schronisku na Paluchu upłynie pod znakiem „Spotkania z Psem”. Pod taką nazwą odbywać się tam będzie wielka akcja pomocy kudłatym podopiecznym placówki.
Już od godz. 10 na Paluchu pojawią się gwiazdy wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Spotkać będzie można m.in. Katarzynę Dowbor, Anię Rusowicz, Joannę Moro, Marka Frąckowiaka czy Agnieszkę Kaczorowską.

W samo południe chętni będą mogli zaś spotkać się z zupełnie nietypową gwiazdą telewizyjną, czyli serialowym komisarzem Alexem. Kudłatemu aktorowi towarzyszyć będą koledzy z ekranu oraz reżyser, którzy opowiedzą o tym, jak wygląda praca na planie popularnego serialu. Rozegrany zostanie także konkurs na sobowtóra Alexa.

Czytaj także: Baby boom w ZOO: Zobacz nowych mieszkańców warszawskiego ogrodu!

Od godz. 10 do 14 na terenie schroniska odbywać się będą pokazy tresury, a weterynarze i trenerzy odpowiedzą na pytania związane z prawidłowym żywieniem, pielęgnacją i wychowaniem czworonogów. Ponadto wolontariusze z placówki opowiedzą o bezdomnych zwierzakach do adopcji i pomogą w wypełnianiu wniosków niezbędnych do adopcji psa lub kota. Charytatywnej imprezie towarzyszyć będzie również wystawa fotografii pt. „Mój pies i ja".

Nietypowym punktem programu będzie pokaz mody jesiennej „Na spacer z psem”, który rozpocznie się o godz. 13. W roli modelek wystąpią tego dnia popularne aktorki, m.in. Anna Korcz, Małgorzata Pieńkowska, Olga Borys czy Małgorzata Potocka.

Biletem wstępu na imprezę jest karma lub akcesoria dla zwierząt przekazane przy wejściu pracownikom schroniska. Na wydarzeniu mile widziani są także czworonożni goście!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!