29 września w stołecznym kinie Iluzjon – Muzeum Sztuki Filmowej odbyła się premiera zrekonstruowanego i na nowo zmontowanego filmu Jerzego Hoffmana - „Potop Redivivus” (2014). Na uroczystą galę przybyli twórcy filmu: Jerzy Hoffman, Daniel Olbrychski, Jerzy Fedorowicz, bracia Lesław i Wacław Janiccy, kostiumograf Andrzej Kowalczyk oraz montażysta nowej wersji „Potopu” Marcin Kot Bastkowski. Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Małgorzata Omilanowska, Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska, a także Krzysztof Zanussi, Łukasz Palkowski, Irena Karel, Orina Krajewska i Xawery Żuławski. Zobacz, jak wyglądały gwiazdy na premierze nowego "Potopu"!

Gwiazdy na premierze "Potop Redivivus" [ZDJĘCIA]„Potop Redivivus” to projekt Repozytorium Cyfrowego Filmoteki Narodowej, który powstał dzięki finansowemu wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przy współudziale TVN S.A. Głównym partnerem technologicznym jest Studio Produkcyjne ORKA.

A oto zwiastuny:


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!