Gwiazdy zagrają dla Rozalki Brylewskiej

6 grudnia w Centralnym Domu Qltury czeka nas wielka impreza z aukcją. Wszystko po to, by pomóc ciężko chorej dziewczynce.

Rozalia Brylewska, wnuczka Roberta Brylewskiej z Brygady Kryzys, urodziła się z bardzo poważną wadą serca. Nie wykształciła się u niej lewa komora. Była już sztucznie podtrzymywana przy życiu, a lekarze wątpili, że uda się ją uratować. Mimo tego Rozalia ciągle walczy i dochodzi do siebie. Niestety, niedawno doznała udaru lewej półkuli mózgu, a w konsekwencji niedowładu prawej strony jej ciała.

Uratować ją może jedynie skomplikowana trzystopniowa operacja, której dziewczynka musi zostać poddana najpóźniej w styczniu 2013 r. Dokładny termin operacji zostanie wyznaczony, gdy uda się uzbierać niezbędne na to pieniądze, czyli 150 tys. złotych.

Pomóc małej Rozalii postanowili różni artyści. Zbiórki pieniędzy będą prowadzone m.in. na charytatywnych koncertach Moniki Brodki, Zakopower, Hey i Luxtorpedy.

Natomiast już 6 grudnia, czyli w pierwsze urodziny Rozalii, zagrają dla niej Marika, Maleo Reaggee Rockers, Robert Brylewski, Marcelina, Ida Zalewska, Dziady Kazimierskie, Diego i wielu innych artystów. Impreza zostanie zorganizowana o godz. 19 w warszawskim Centralnym Domu Qltury i podzielona będzie na trzy części - koncertową, aukcyjną i imprezową.

Koncert będzie połączony z aukcją, na którą różni artyści (nie tylko ci, którzy występują) przygotowują płyty, koszulki itp. Po części koncertowej, około północy, rozpocznie się część imprezowa. Na ten koncert zjednoczyła się prawie cała młoda scena reggae. Zjawią się przedstawiciele Zjednoczenia Soundsystem, Dancehall Masak-Rah, Tisztelet sound, Singeldread, Georgina Tarasiuk i inni.

Bilet na koncert można kupić za 20 zł. Dochód z imprezy i aukcji zostanie przeznaczony na leczenie Rozalii.

Roger Waters: The Wall na NarodowymSoap&Skin w 2013 roku w Warszawie
Patricia Kaas z repertuarem Edith Piaf
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane