Za co m.in. kochamy sezon letni? Muzyczne festiwale. Jednym z tych, na które warto zwrócić uwagę jest na pewno kolejna edycja H&M Loves Music Warsaw. Zajezdnia autobusowa przy stacji Metro Marymont będzie pełna gwiazd. Wystąpi m.in. Pezet, Sokół, Kasia Nosowska i Daria Zawiałow. Dalsza część artykułu poniżej.

Kolejna edycja H&M Loves Music Warsaw odbędzie się przy ul. Włościańskiej 52 (zajezdnia autobusowa przy Metrze Marymont). W industrialnej hali autobusowej odbywają się edycje Zimowego Targu Śniadaniowego. Teraz przyszła kolej na muzyczne emocje. I to nie byle jakie.

Od 8 czerwca (piątek) przez kolejne trzy weekendy na scenie zagoszczą bowiem same gwiazdy. Na początek wystąpi 4-krotny laureat Fryderyka - O.S.T.R. Artysta zaprezentuje utwory z najnowszej płyty “W drodze po szczęście”. Na scenie pojawi się również bijąca rekordy popularności Natalia Nykiel. Na pewno nie zabraknie hitów z jej najnowszego wydawnictwa “Dyscordia”. Już dzień później swoje najlepsze utwory zaprezentuje raper raperów i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia - Ten Typ Mes oraz zdolna i przebojowa Daria Zawiałow.

15 czerwca należy do jednego z lepszych raperów w kraju - Sokoła, który wystąpi ze specjalnie zaproszonymi na tę okazję gośćmi. Pojawi się też raper młodego pokolenia - Otsochodzi. 16 czerwca wystąpi zespół Flirtini oraz JIMEK Symphonixx. "Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert, podczas którego Jimek wystąpi wraz z 60-cio osobowym składem orkiestry symfonicznej i wykona m.in Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK" - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Piątek, 22 czerwca będzie należał do kobiet, popu i R&B z elektroniką . Na scenie wystąpi wokalistka i autorka tekstów - Katarzyna Nosowska oraz debiutantka, nominowana do Fryderyków – Rosalie. W sobotę 23 czerwca na koncert obowiązkowo muszą przyjść wszyscy fani Pezeta. "Artysta wystąpi dla Was z nowymi aranżacjami swoich największych hitów, wykonując je przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów" - czytamy w opisie wydarzenia. Ale to nie wszystko. Tego wieczora usłyszymy także nietuzinkowy projekt - Albo inaczej. Nowe aranżacje hip hopowych klasyków usłyszymy w wykonaniu takich artystów jak Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo, a na scenie towarzyszyć im będą także Grammatik, WENA i Te-Tris.

Bilet na jeden dzień festiwalu kosztuje 10 zł. Co ciekawe jest on jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M.


Zobaczcie też: Beata Kozidrak: "To będzie widowisko, które pokaże cztery dekady naszej twórczości"

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!