W piątek, 8 czerwca, w ramach pierwszego z cyklu koncertów H&M Music 2018 wystąpili w zabytkowej zajezdni autobusowej - O.S.T.R. i Natalia Nykiel. Nie mogło nas tam zabraknąć! W galerii znajdziecie zdjęcia z koncertów tego dnia.

H&M Music 2018 to cykl koncertów, które odbywają się na ul. Włościańskiej 52 w Zajezdni Autobusowej przy Metrze Marymont. Bilet na jeden dzień festiwalu kosztuje 10 zł, ale jest on jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M (szczegóły w sklepach i na FB H&M).

W sobotni wieczór, 9 czerwca, swoje najlepsze kawałki zaprezentują: jeden z najlepszych polskich raperów i współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia - Ten Typ Mes oraz Daria Zawiałow - wyrazista wokalistka, która niespełna rok temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny z płytą “Akysz”. Fotorelacji z tego wydarzenia również szukajcie w serwisie naszemiasto.pl.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!