Halloweenowy maraton w Cinema City [konkurs]

"Silent Hill: Apokalipsa 3D", "Wrota do piekieł" i "Zbaw mnie od złego 3D". Nie boisz się? To zapraszamy do kina. [konkurs rozwiązany]
 mat. prasowe

Konkurs rozwiązaliśmy w komentarzch pod tekstem, dziękujemy Wam za udział.


Oglądanie horrorów stało się jedną z halloweenowych tradycji. 2 listopada kina Cinema City przypominać będą plan filmu grozy. W wybranych kinach na ekranach królować będą najbardziej przerażające tytuły ostatnich lat. Zwieńczeniem nocnych pokazów będzie wyświetlany premierowo „Silent Hill: Apokalipsa 3D” – sequel horroru, który powstał na podstawie serii gier komputerowych „Silent Hill”.

Widzowie wraz z bohaterami filmu „Silent Hill: Apokalipsa 3D” trafią ponownie do spowitego mgłą upiornego miasteczka, aby zmierzyć się z zamieszkującymi je demonami. Pradawne zło stanie się jeszcze bardziej realne i przerażające, dzięki wykorzystanej w filmie technologii 3D.

Program Maratonów Halloween – piątek, 2 listopada, godzina 21


Cinema City Galeria Mokotów

– Nie bój się ciemności, Słodkich Snów, Silent Hill: Apokalipsa 3D

Cinema City Arkadia

– Wrota do piekieł, Zbaw mnie od złego 3D, Silent Hill: Apokalipsa 3D
Więcej informacji na www.cinema-city.pl
Można już kupować bilety - w cenie 27-29 zł* (w zależności od kina. Do ceny należy doliczyć opłatę za okulary 3D w wysokości 3 zł).


UWAGA! KONKURS!
Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na Maraton Halloween w Cinema City Arkadia. By je zdobyć, należy zarejestrować i zalogować w portalu MM Warszawa. W komentarzu pod tym tekstem napiszcie, czego boicie się najbardziej i dlaczego.

Autorzy najciekawszych wpisów otrzymają zaproszenia. Na odpowiedzi czekamy do 1 listopada do końca dnia. Zwycięzców prosimy o sprawdzenie maila 2 listopada do godziny 14. Liczą się wpisy tylko zalogowanych użytkowników!

Pozostałe konkursy znajdziesz w naszym serwisie: Konkursy MM Warszawa


* Uwaga: konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Warszawa.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 12:40

Gratulacje :). Seba_wm
BlackRose66

Sprawdźcie maila :)

17.01.2015, 12:40

@stassy . Masz na mysli fragment z nawiasu? mozliwe, utkwilo mi to w pamieci kiedys i nie chcialo wyjsc, ale pewien nie jestem ;)

17.01.2015, 12:40

Pająków. Bo mają sześć nóżek, pojawiają się nagle znikąd, lubią ciemność i są owłosione.
Chyba nie muszę dalej wymieniać?

17.01.2015, 12:40

Maratonów Halloween. Boję się bezradności, która wpływa na mnie destrukcyjnie i doprowadza do bólu i wszechogarniającej pustki. Doprowadza do sytuacji, że skrępowana nieświadomością podążam w opasce na oczach drogą utrapienia, zaś promienie słońca nie przenikają przez moja skórę, jedynie mrok otula moją duszę. Boję się bezradności, gdyż przecina moje serce ostrzem paraliżu, czuję niemoc, która przenika mnie do samego szpiku kości, a wtedy nie mogę dokonać właściwego wyboru, nie jestem w stanie czegokolwiek zrobić...Krew ścina się w sercu, a strach śmieje się prosto w twarz...

17.01.2015, 12:40

@Seba_wm. Czy mi się zdaję, czy to fragment z Harrego Pottera część 6? ;)

17.01.2015, 12:40

Chyba jak każdy.... Czego się boję? Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest pająk...ale mały czy większy pajączek to pikuś w porównaniu z tymi innymi, głębszymi myślami...
Najstraszniejszą dla mnie rzeczą jest stracenie ważnych i bliskich dla mnie osób i chyba tutaj nie jestem wyjątkowa. Dlaczego? Tłumaczenie tego lęku akurat będzie zbędne ale dostosuję to wymogów konkursu, ponieważ bardzo zależy mi na wygranej.
Jeżeli stracę bliską dla mnie osobę, nie będę mogła już normalnie żyć, gdyż zabierze ona wielką część mnie. To chyba najstraszniejsza rzecz, jaka mogłaby każdemu z nas się przytrafić, nie uważacie? Dlatego spędzam każdą wolną chwilę z bliskimi.

17.01.2015, 12:40

Halloween. najbardziej sesji a gdybym chciała być bardziej precyzyjna to historii sztuki. Tak szybko się zbliża bez żadnego ostrzeżenia,to nie do końca fer z jej strony.Wywołuje u mnie dreszcze, poty nocne, śnią mi się koszmary jeśli już uda mi się w ogóle zasnąć.A przed każdym egzaminem słyszę melodię z "Szczęk", moje serce wali tak jak bym miała skoczyć ze spadochronem z co najmocniej 39 km.

17.01.2015, 12:40

Nieznane. W podswiadomosci kazdego czlowieka zakorzeniony jest lęk przed tym, co nieznane. Boimy sie ciemnosci, bo nie wiemy co sie w niej moze kryc, boimy sie miejsc ktorych nie znamy, nie wiemy kto moze sie w nich czaic. Boimy sie nieznanych dzwiekow - nie wiemy co moglo je spowodowac. Duzo ludzi boi sie cmentarzy w nocy, pomimo tego ze wiedza, ze zmarli nic nam nie zrobia (Bać należy się żywych, a nie zmarłych. Żywi mogą nam narobić niesamowitych kłopotów. Zmarły nigdy nas nie skrzywdzi.). Wynika to ze strachu przed ludmi ktorzy moga na tym cmentarzu przebywac, wiec ponownie - strach przed nieznanym. Male dzieci boja sie schodzic do piwnicy, bo nasluchaly sie od kolegow albo ogladaly w telewizji o roznych rzeczach ktore moga tam byc. Wydaje mi sie ze to jest najbardziej pierwotny, najbardziej instynktowny lęk... a przy okazji tez najbardziej racjonalny

17.01.2015, 12:40

strach. Chyba Baby Jagi, że zrobi ze mną to co z Jasiem i Małgosią:)

17.01.2015, 12:40

najbardziej. najbardziej boję się węży, są obślizgłe, mogą ukąsać z jadem, okropne

17.01.2015, 12:40

Lepiej w kinie... :). Człowiek ma serce miękkie,
A strach ma oczy wielkie!
Długie i chude ma palce,
Zmusza nas do udziału w tej walce.

I cóż możemy z nim zrobić,
Kiedy pragnie w czułe punkty nas godzić?
Walczymy z nim codziennie,
Nie pozostajemy biernie!

Każdy ma swoje ciemne wizje i strachy,
Duchy, karaluchy, czy ciemne szafy!
Ja najbardziej boję się reakcji swojej dziewczyny,
Gdy nie wygram biletów, będą STRASZNE MINY! :)

A mimikę ma lepszą, niż w najlepszym horrorze!
Mam ochotę uciekać, krzyczeć "O Boże!"
Nie pozwólcie zatem pogrążać mnie w winie!
Niech sama ze strachu pokrzyczy w kinie! :)

17.01.2015, 12:40

strach ...... A ja się boję ryb :( Jak byłem mały siostra mnie nastraszyła zdechła rybą, którą włożyła pod poduszkę. Od tej pory brzydzę się ryb niezależnie w jakiej one są postaci :)