Hanna Gronkiewicz-Waltz i plantacja marihuany na działce męża.Internauci już podchwycili temat[MEMY]

W Warszawie powołano Zarząd Zieleni, a na działce należącej rzekomo do męża prezydent Warszawy odkryto plantację marihuany... Internet nie mógł pozostawić tych wydarzeń bez swojego komentarza. Sprawdźcie, jak komentuje ostatnie wydarzenia.

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.10.2016, 12:25

NO WIĘKSZYCH DEBILI NIE WIDZIAŁEM JAKIE SĄ W SITWIE { PO i PSL } a od Pana Jarosława Kaczyńskiego VON WAM SZMACIAKI ?

07.10.2016, 08:50

Bez Maryśki Wawy nie rozbierzesz.

06.10.2016, 17:16

NIE ONA TO PARZYŁA EWIE KOPACZ . RADKOWI SIKORSKIEMU , TOMASZOWI NAŁECZOWI , GRZEGORZOWI SCHETYNIE , KOMOROWSKIEMU , RZEPLIŃSKIEMU , BORUSEWICZOWI , KRZYWONOS , WAŁĘSA , PROTASIEWICZ , MICHAŁ KAMIŃSKI, BARTŁOMIEJ SIENKIEWICZ , ROSTOWSKI ,
i dla tego przez 8-lat pierdolili od rzeczy w knajpie '''przyjaciele i sowa '''' widać że ta banda się do niczego nie nadawała tylko do chlania i żarcia za nasze podatki ? Ruscy Sybiracy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

06.10.2016, 12:05

a może ona to sprzedawała dla tych debili w sejmie
te narkotyki
Kaczyńskiemu i tej Prezydentowej Szydłowej
i reszta oszołomów

05.10.2016, 14:16

A Co na to Towarzysz Grzegorz Schetyna czy to miało być do podziału żeby ratować sitwę z {PO } może przed pochowaniem ich kolesi do grobu partyjnego chcieli jeszcze sobie dobrze pożreć szczawiu i mirabelek ale ten Stefan Niesiołowski ich urządzi z tym szczawiem nagadał babie Hance że to szczaw a tu wyrosły MARIHUANA radość była Krótka nie dobrzy Policjanci zniszczyli cały dorobek Hanny Gronkiewicz -Waltz ? Kochamy was nasi przyjaciele Policjanci że za braliście bogatym szczaw i rozdaliście go biednym za to was bardzo Kochamy drodzy Policjanci tak trzymać ......

05.10.2016, 12:26

Oj tak z tą Moniką z TVN 24 ? WIEMY NASZE JASKÓŁKI ĆWIERKAŁY że są dwie od sadzenia zielonych pomidorów tylko z nich się robi kompot Haniu a nie zupę ....

05.10.2016, 12:23

Oj Hanno Gronkiewicz -Waltz chciała być jeszcze bogatsza ale twoje plony poszły z dymem co ty teraz biedna partyjna mafio zrobisz tylko kula w łeb ???? ci pozostało nie pomoże Rudy Tusk czy z BULU Bronek ani jego Anka gosposia od 150-gk . teraz zesrała się bieda i płacze .

05.10.2016, 12:15

A z Moniką też się zabawiała?

05.10.2016, 10:56

100 ha zioła - "By żyło sie lepiej"

HGW.

05.10.2016, 08:30

wiadomo kto Jej to zrobił na złość tylko koledzy z trupiej partii [PO] za wyrzucenie [misia kaminskiego a ten nasłał ogrodników z Afryki i To Oni posadzili Walcowej te ozdobne choinki .ALE KAS BY BYŁA żeby nie Policjanci ale mimo tego prawa dla Polskiej Policji .Jesteśmy z wami mieszkańcy trzeba tępić trupów z [PO] bo grozi przeludnienie w Polsce .

04.10.2016, 22:07

Widac najarana ostro walneła komete