Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia: zobacz kuchnię i dom uczestników polskiej edycji! "Piekielna Kuchnia" będzie nagrywana na ponad 1600 metrów kwadratowych ogromnego studia, w którym wybudowano restaurację oraz dom, mamy dla Was pierwsze zdjęcia. "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" rusza już 5 kwietnia.

Hell's Kitchen: zobacz kuchnię i dom uczestników polskiej edycji!Już 8 kwietnia rusza pierwsza polska edycja popularnego na całym świecie programu kulinarnego "Hell's Kitchen". Cykl rozsławił jeden z najważniejszych szefów kuchni na świecie - Gordon Ramsay, który w amerykańskiej edycji show w specyficzny, dość gwałtowny i dynamiczny sposób uczył adeptów sztuki kulinarnej prowadzenia profesjonalnej kuchni restauracyjnej.

Przy polskiej produkcji kulinarnego reality-show "Hell' Kitchen - Piekielna Kuchnia" pracuje ponad 140 osób. Powierzchnia restauracji z kuchnią wynosi aż 800 metrów kwadratowych. Na takiej samej powierzchni wybudowano dom, w którym uczestnicy mają do swojej dyspozycji przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, kominek oraz taras. Całkowicie odizolowani od świata uczestnicy są monitorowani przez całą dobę, a ich każdy ruch śledzą łącznie 33 kamery, z czego 19 to kamery przemysłowe.

Zobacz także:To będzie wielkie widowisko!

Format "Hell's Kitchen" znany jest z wielkich emocji, łez i stresu uczestników, chwil zwątpienia i wielkiej radości z wygranej. Dodatkowo - wielki autorytet kulinarny, którym w polskiej edycji będzie jako pierwszy nagrodzony w Polsce prestiżową gwiazdką Michelina Wojciech Modest Amaro - towarzyszyć będzie uczestnikom "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" każdego dnia.

"Hell's Kitchen - Piekielnia Kuchnia" - zobacz zdjęcia!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

cyna lubuskie przylep (gość)

ja odeszed arka miescu spradliwe zostal on on odeszed 100%on skrecil noge mial jaja obezed