Hospicjum na Ursynowie prosi o pomoc. Potrzebuje żywności i artykułów higienicznych

Placówka przy Pileckiego 105 znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej. Pieniądze z NFZ szybko się kończą, a hospicjum musi prosić darczyńców o pomoc.
Hospicjum na Ursynowie prosi o pomoc. Potrzebuje żywności i artykułów higienicznych
 Pixabay.com

Poniższa zbiórka została już zakończona. Aktualna lista potrzeb fundacji znajduje się tutaj.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne Świętego Krzysztofa działa od 1990 roku, prowadząc placówkę przy Pileckiego. Jak większość takich miejsc, hospicjum finansowane jest ze środków NFZ, jednak te szybko topnieją, a ewentualne nadwyżki w wydatkach placówka musi pokryć sama.

Niestety, liczba pacjentów przekracza tę zakontraktowaną przez NFZ, co oznacza, że hospicjum borykać się musi z szeregiem przyziemnych problemów, jak chociażby brak żywności, środków higienicznych, czy pościeli.

W FHO zaczyna brakować środków higienicznych, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich do pomocy! Produkty z poniższej listy można przynosić do ursynowskiego Ratusza:
- chusteczki nawilżane,
- odświeżacze powietrza wkładane do kontaktu lub inne,
- balsamy do ciała,
- maszynki do golenia,
- proszki do prania,
- mydlo wpłynie,
- ręczniki papierowe,
- gąbki do mycia ciała,
- pościel,
- ręczniki.


Wideo

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.11.2018, 00:19

OFERUJEMY PRZYSTĘPNĄ BIZNES / FIRMĘ / PROJEKT / OSOBISTE KREDYTY NA CAŁYM ŚWIECIE EWhatsApp: 19292227999 Email: lindamooreloans@gmail.com
XMAS JUŻ ZNOWU TAM, NIE BĄDŹ POZOSTAWIONY, NALEŻY STOSOWAĆ SIĘ DO WSZYSTKICH RODZAJÓW POŻYCZKI XMAS Z NAMI DZISIAJ! BEZPŁATNY PAKIET DOTYCZĄCY PAKIETU XMAS DOSTĘPNY DLA KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na sfinansowanie swojej firmy lub w jakimkolwiek celu? jesteśmy licencjonowanym, legalnym i międzynarodowym licencjonowanym pożyczkodawcą Oferujemy kredyty dla firm, firm i osób prywatnych po przystępnej stopie procentowej w wysokości 2% procent, Może to być krótko- lub długoterminowa pożyczka lub nawet jeśli masz słaby kredyt, Przetworzymy Twoja pożyczka, gdy tylko otrzymamy Twoją aplikację. jesteśmy niezależną instytucją finansową. Zbudowaliśmy doskonałą reputację przez lata w udzielaniu różnych rodzajów pożyczek tysiącom naszych klientów. Oferujemy gwarantowaną pożyczkę
usługi dowolnej kwoty dla obywateli i osób niebędących obywatelami, oferujemy proste pożyczki osobiste, kredyty komercyjne / biznesowe, kredyty samochodowe, leasing / sprzęt, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki Xmass itp. dla wszystkich obywateli i osób niebędących obywatelami dobra lub zła historia kredytowa. Jeśli potrzebujesz naszej firmy e-mail (lindamooreloans@gmail.com) lub Whatsapp 19292227999 możesz wysłać do nas e-mail z informacją Prześlij mi dzisiaj e-mail, a będziesz zadowolony

zrobiłeś. lindamooreloans@gmail.com Pozdrawiam.

Z poważaniem
Pani Linda Moore
WhatsApp: 19292227999
E-mail: lindamooreloans@gmail.com

12.11.2018, 09:30

Od kilku miesięcy jestem w tym miejscu codziennie. Nie mogę NIC złego o tym miejscu powiedzieć. Pacjenci są czyści, zaopiekowani, zadbani i najedzeni.
Mogą w każdej chwili liczyć na personel.
Gdyby nie hospicjum, była bym w czarnej doopie.
Wszyscy pracownicy są cudowni, uśmiechnięci, życzliwi i pełni empatii.
Myślę, że nie da się być takim przy złym szefie.
Darujcie sobie uszczypliwe komentarze.
Nie chcecie pomóc, nie pomagajcie, ale nie siejcie fermentu. To nikomu w niczym nie pomoże.
Tym którzy pomagają, serdecznie dziękuję.

11.11.2018, 11:01

@ Wojtek, jak kiedys nie przyjmą potrzebującego, którego znasz, bo dyrektor będzie chciał utrzymać stołek, pamiętaj co napisałeś dzisiaj.

10.11.2018, 21:39

Zenujące wpisy krytyki. Ludzie czy wy coś jeszcze macie w głowach, bo o sercach nie ma co pisać. Nie macie ich. Lepiej pomagać niż krytykować. Oby nikt z Was krytykujących nie musiał odchodzić w tak podłych warunkach. Oby rodziny Was nie opuściły w ostatniej chwili. Do kościoła chodzicie? Na tacę dajęcie? Pomożcie potrzebującym.

Czy możliwe jest podanie konta do wpłat na hospicjum.

10.11.2018, 19:39

Jedzenia brakuje? Coś tam złego się dzieje. Ktoś okrada

10.11.2018, 13:57

Może do rydzyka się zwróćcie??? Bóg zapłać... też jest niezłe.

10.11.2018, 11:00

... a darowizny z Banku Żywności lub unijny program FEAD we współpracy z Bankiem Żywności i lokalnym OPS-em, albo Świąteczne zbiórki żywności?
U nas np schronisko dla bezdomnych korzysta z takich okazji.
ogarnijcie temat

09.11.2018, 14:39

No

07.11.2018, 00:57

Zabraklo bo trzeba za 100 000 000 odnowic cmentarz żydowski...:{{{{{

06.11.2018, 18:14

Zabrakło bo trzeba było przelać 100.000.000,00 zł na budowę muzeum w Toruniu. Na Ursynowie w Hospicjum władza nie ma warunków do modłów. Władza nie ma również kasy aby wspomóc wielkiego sportowca, który sławił Polskę na cały świat (R.Szurkowskiego). Wstyd dla tych wszystkich przy korytach.

06.11.2018, 17:40

Gdzie można zanieść potrzebne rzeczy?

06.11.2018, 11:09

@Wojtek - nie znam sytuacji, ale znam NGOsy i działalność charytatywną. Na tej podstawie podejrzewam, że główną zbrodnią dyrekcji było przyjmowanie potrzebujących, nawet nie mając na to pieniędzy - z nadzieją, że te się znajdą dzięki ludziom dobrej woli.

Jeżeli taka jest sytuacja, a Ty nadal chcesz ich za to zwalniać, to nie zbliżaj się lepiej do trzeciego sektora - nie rozumiesz go za grosz.

05.11.2018, 22:31

Dyrekcja hospicjum do zwolnienia skoro doprowadziła do takiej sytuacji.

05.11.2018, 20:20

do gość
na stronie hospicjum można zrobić przelew https://fho.org.pl/

05.11.2018, 17:42

Oo

05.11.2018, 09:53

Wiele osób już nie pamięta jak HGW wciąż nazywana Hienną Hospicją robiła kampanię wyborczą pod Hospicjum obiecując że będzie je wspomagać jeśli wygra wybory w Warszawie. PO wygrywa od kilkunastu lat a hospicja mają się coraz gorzej.

05.11.2018, 08:00

Gdzie znajdę nr konta do przelewu?

27.12.2017, 23:51

Oczywiście nic nie ma do powiedzenia, ten pseudo minister. Szlag człowieka trafia. Zwyczajnie pojadę do tego hospicjum.

27.08.2017, 23:41

Zwykle mogą być jakiekolwiek, byle w terminie ważności i zdatne do użytku. Jeśli są jakieś wskazania medyczne są to wskazania dla konkretnego pacjenta i bez tej wiedzy ciężko się "wstrzelić".

26.08.2017, 21:24

Czy mogą to być kosmetyki z biedronki czy potrzeba są jakieś specjalne typu aptecznego ?

26.08.2017, 09:55

Dokładnie o tym samym pomyślałam co moja imienniczka. Pomóżmy, a nie krytykujmy. Tam są schorowani ludzie. Do marudzenia i krytykowana są wszyscy. Jutro tam jadę.

26.08.2017, 09:52

Dokładnie o tym samym pomyślałam..

25.08.2017, 10:32

prawie caly Ursynow w referendum glosowal za H.Gronkiewicz Waltz ktora moze zamiast setkami tys. zl. obdarzac prywatne kancelarie prawne naszymi pieniedzmi z podatkow preznaczy je na hospicjum!!

23.08.2017, 22:00

A co ma do powiedzenia w tej sprawie Minister Zdrowia?