I Praski Bieg Nocny już w grudniu! Rozdajemy pakiety startowe [ROZWIĄZANY]

Praski Bieg Nocny po raz pierwszy odbędzie się 10 grudnia 2016 r. Uczestnicy Praskiego Biegu Nocnego 2016 pobiegną 10-kilometrową trasą, która poprowadzi mniejszymi uliczkami warszawskiej Pragi. Start znajdzie się na ulicy Brzeskiej. Opłata startowa wynosi 50 złotych, ale my mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać pakiety startowe na tę imprezę!

I Praski Bieg Nocny wystartuje o godzinie 18.00 z ul. Brzeskiej. Jego uczestnicy pobiegną trzy pętle ulicami Ząbkowską (mijając po drodze Konesera), Kawęczyńską, Otwocką, Radzymińską, Białostocką i Markowską. Na ukończenie 10-kilometrowej trasy uczestnicy będą mieli godzinę i piętnaście minut. Organizator określa limit uczestników na 1000 osób.

Pakiet startowy kosztuje 50 zł i - o ile zakupicie go do 30 listopada - zawierać będzie bawełnianą koszulkę pamiątkową. Zapisy na bieg ruszają 14 listopada 2016 r. na stronie **

Fundacji Maraton Warszawski

**, która zajmie się obsługą biegu. Organizatorem jest Urząd Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy.

I Praski Bieg Nocny już w grudniu! Rozdajemy pakiety startowe [KONKURS]

Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko;

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wystartować w tym biegu?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 listopada (piątek) do godz. 11:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Więcej o biegach w Warszawie znajdziesz na naszym wydarzeniu na Facebooku:

Dzieje się w Warszawie

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.11.2016, 14:42

Przepraszamy za opóźnienie w rozwiązaniu konkursu. Zwycięzcy otrzymają jeszcze dziś maile z informacją o sposobie odbioru nagród. Pozdrawiamy!

25.11.2016, 20:34

Droga Redakcjo dlaczego właśnie Ja ???
Ponieważ mam bzika na punkcie biegów, to moja pasja. Uwielbiam ten moment euforii i napływ endorfin po kilku kilometrach, śmieje się w tedy sama do siebie od ucha do ucha. Dodatkowo żywiołowo dopingujący kibice potrafią tak pozytywnie naładować biegaczy, że na samą myśl poprawia mi się humor. Uwielbiam nocne biegi.
JA +BIEGANIE= SZCZĘŚCIE I PASJA
Warto jest mieć pasję i warto biegać ☺

24.11.2016, 20:05

Od momentu kiedy na świecie pojawiła się moja córka w grę wchodzi jedynie bieganie wieczorno-nocne, czyli w czasie kiedy dziecię śpi. Tak więc idealnym dla mnie rozwiązaniem jest Bieg Nocny, także że względu na dystans.
Byłabym zatem przeszczęśliwa gdybyście dali szansę mamie na wyrwanie się z domu i udział w tej imprezie.

23.11.2016, 23:27

Droga Redakcjo dlaczego właśnie Ja ???
Ponieważ mam bzika na punkcie biegów, to moja pasja. Uwielbiam ten moment euforii i napływ endorfin po kilku kilometrach, śmieje się w tedy sama do siebie od ucha do ucha. Dodatkowo żywiołowo dopingujący kibice potrafią tak  pozytywnie naładować biegaczy, że na samą myśl poprawia mi się humor. Uwielbiam nocne biegi.
JA +BIEGANIE= SZCZĘŚCIE I PASJA
Warto jest mieć pasję i warto biegać ☺

23.11.2016, 22:35

Biegam dla zdrowia, bardzo to lubię,
ćwiczę odcinki krótkie i długie.
Konsekwentnie wypełniam plan treningowy
żebym do startu był zwarty, gotowy.

Więc teraz tylko startować pozostaje,
na trasie biegu wszystko z siebie daje.
Czy trasa krótka, czy też daleka,
zawsze na mecie medal już czeka.

Biegacze się wspierają, wzajemnie dopingują,
dzięki czemu choć trudna trasa zmęczenia wcale nie czują.
Czasem udaje się także pobić swój rekord życiowy,
oto przepis na radość jest już prawie gotowy.

Jest jeszcze jeden składnik i właśnie go wszystkim zdradzę:
Że jeśli już biegać chcesz przyjacielu to musisz spróbować na Pradze.
W Skaryszaku, nad Wisłą czy nad Jeziorko Kamionkowskie,
Gdzie tylko poniosą Cię nogi, tam trasy są mistrzowskie.

Po drodze spotkasz tam wielu biegaczy,
Na pierwszym praskim biegu nocnym z pewnością ich się zobaczy.
A jeśli szczęście w konkursie dopisze, my także się tam spotkamy,
I ulicami warszawskiej Pragi wspólnie do mety pognamy.

22.11.2016, 20:55

Udział w tym biegu pozwolił by spełnić moje dwa marzenia:
1) Od kiedy byłem małym dzieckiem, zawsze chciałem pobiegać po Szmulowiżnie w innym celu niż ucieczka przed pijanymi dresiarzami
2) Wziąć udział w tak dobrze zorganizowanym biegu, gdzie każdy wolontariusz będzie się pytać - czy mam jakiś problem?

Dodatkowo slyszałem duzo dobrego o tej mecie na Brzeskiej, to jest idealna okazja aby tam pobiec i walnac sobie pol litra wody na mecie

22.11.2016, 20:54

Bo jest szansa, że go przebiegnę, bo zawsze biegam w nocy jak batman :P

22.11.2016, 15:51

Praga ma swój specyficzny klimat. Uwielbiam po niej spacerować. Podziwiać murale (niektóre są takimi arcydziełami, że budynki, na których są namalowane powinny zostać wpisane na listę UNESCO ;) Lubię praski brzeg Wisły, ze względu na to, że jest taki "dziki"
Większość biegów w Warszawie rozgrywana jest po zachodniej stronie, a to po prawej stronie toczy się normalne nie wielkomiejskie życie jest wiele fajnych ciekawych miejsc: Teatr Powszechny, SWPS, Wedel, Park Skaryszewski, Legia oraz wiele fajnych klubów i restauracji. Fajnie byłoby zakończyć sezon w ukochanej w Warszawie pośród starych praskich kamienic.

21.11.2016, 19:19

Ponieważ mieszkam na Pradze ;) przez co na 100% pojawię się na starcie bez spóźnienia ;) praskie ulice znam jak własna kieszeń i z gracja antylopy będę omijał w ten wieczór wszystkie dołki, dziurki i inne niedogodności jakie pojawia się na trasie ;)

21.11.2016, 17:45

Po pierwsze ostatnio nic mi się nie udaje i czuję się przez to jak ostatnia sierotka...więc pozwolilibyście mi uwierzyć, że jednak szklanka jest do połowy pełna... Po drugie mój mąż nie wierzy mi, że jestem w stanie pobiec w tym biegu (bo to będzie trzecia dyszka w tym tygodniu, co będzie bieg po praskich ulicach). Pomóżcie mi w tym, żeby zmienił zdanie!

21.11.2016, 16:00

Chciałbym wygrać pakiet na Nocny Bieg Praski. Powodów jest kilka. Jest to pierwszy bieg tej edycji i chciałbym zacząć tworzyć historię tychże biegów. Nigdy nie brałem udziału w biegach nocnych, tym bardziej po tamtej stronie Wisły i w dodatku w grudniu. Świetnie by było gdyby spadł jeszcze śnieg to by dopiero aura była wspaniała. Miasto będzie już udekorowane kolorowymi światełkami więc klimat imprezy będzie super :)

21.11.2016, 15:00

Ach ja koniecznie muszę wystartować w tym biegu ponieważ są to moje rodzinne strony, i moi znajomi już zapowiedzieli, że muszę wystartować bo zamierzają mi "kibicować z pompą" - cokolwiek to znaczy, na pewno będzie wesoło i oryginalnie :)

21.11.2016, 14:27

Powinnam wystartować w tym biegu, gdyż nieźle biegam i jestem fotogeniczna, także będę dobrze promować ten bieg w przyszłości :)

21.11.2016, 13:33

Dlaczego powinienem wystartować w tym biegu?
To proste:
- bo nie mam jeszcze takiego fajnego medalu :)
- bo mam wtedy wolny termin w kalendarzu ;)
- bo nie biegałem jeszcze po Pradze nocą, a podejrzewam, że może to być ciekawe doświadczenie ;)
- i najważniejsze - bo jestem lokalnym patriotą i chcę wziąć udział w takim wydarzeniu w moim mieście :)

21.11.2016, 12:24

Aby przekonać się, że ulica Brzeska nie jest taka straszna, aby przełamać swój strach przed bieganiem w ciemności, aby móc mówić że północnopraski trójkąt bermudzki to już tylko historia... bo Praga się zmienia! Na lepsze!

21.11.2016, 10:49

Mieszkam na Pradze od urodzenia, tu trenuje i biegam :) To moja dzielnica i wbrew panującej powszechnej opinii jest tu wspaniale. A dodatkowo trasa biegu przebiega dokładnie jedną z ulic przy której mieszkam :)
Udział w Praskim Biegu Nocnym to byłaby wspaniała okazja do przebiegnięcia moimi ulicami Szmulowizny i Starej Pragi bez oglądania się na jeżdżące samochody i przechodniów :)
Wspaniale oświetlona ulica Ząbkowska świątecznymi iluminacjami doda wspaniałego kolorytu temu biegowi.
Po prostu nie może mnie tu zabraknąć :)
No i ta "Meta" na Brzeskiej - czy to nie coś wspaniałego :)

21.11.2016, 09:32

Droga redakcji chciałbym bardzo pobiec w tym biegu, ponieważ przez kontuzję nie udało mi się pobiec w Biegnij Warszawo nocą. Uwielbiam biegi nocne, a wracam po ciężkiej kontuzji, która uniemożliwiła mi startować w najważniejszych biegach odbywających się w Warszawie jak Półmaraton czy Maraton Warszawski, a kocham te miasto i uwielbiam uczestniczyć w wydarzeniach urządzanych w tym pięknym miejscu. Dodatkowo takie inicjatywy jak nocne biegi jeszcze zimową porą to musi być wspaniałe przeżycie, której chciałbym być częścią :) Do tej pory poza BMW Półmaraton, po drugiej stronie Wisły w ogóle nie ma biegów wiodącymi ulicami Praskimi, super inicjatywa i powiew świeżości, a pakiet byłby super prezentem mikołajkowym :)

21.11.2016, 09:31

Droga redakcji chciałbym bardzo pobiec w tym biegu, ponieważ przez kontuzję nie udało mi się pobiec w Biegnij Warszawo nocą. Uwielbiam biegi nocne, a wracam po ciężkiej kontuzji, która uniemożliwiła mi startować w najważniejszych biegach odbywających się w Warszawie jak Półmaraton czy Maraton Warszawski, a kocham te miasto i uwielbiam uczestniczyć w wydarzeniach urządzanych w tym pięknym miejscu. Dodatkowo takie inicjatywy jak nocne biegi jeszcze zimową porą to musi być wspaniałe przeżycie, której chciałbym być częścią :) Do tej pory poza BMW Półmaraton, po drugiej stronie Wisły w ogóle nie ma biegów wiodącymi ulicami Praskimi, super inicjatywa i powiew świeżości, a pakiet byłby super prezentem mikołajkowym :)

21.11.2016, 07:30

Chciałbym pobiec w Nocnym Biegu Praskim gdyż cała trasa biegnie po charakterystycznych miejscach Warszawy. A propos Warszawy?

W - Wiele osób Biega
A - Ale są też tacy co nie lubią
R - Raczej by polubili ale muszą
S - Spróbować!
Z - Zacząć!
A - A zapewniam że
W - Warto.
A - Amen

19.11.2016, 13:52

Ponieważ na samą myśl o biegu w nieznanej okolicy i w dodatku nocą, dostaję gęsiej skórki i już z niecierpliwością przebieram nózkami wyobrażając sobie moment przebięgnięcia mety, oczywiście z poprawionym rekordem życiowym w towarzystwie równie szalonych biegaczy jak ja :)

18.11.2016, 22:29

Po zmroku miasto pięknieje, odkrywa swoje nowe oblicze. Można wtedy podziwiać magię świateł, dźwięku i charakter nocnego życia. Nocne bieganie odkrywa nowe doznania i doświadczenia biegowego stylu i orientacji.
W końcu mogłabym pobiegać ulicami warszawskiej Pragi nocą. I Praski Nocny Bieg to jedyna dla mnie szansa.... bo szczerze brakuje mi odwagi na samotne nocne bieganie.

18.11.2016, 21:03

Bardzo chciałbym pobiec w I Praskim Nocnym Biegu bo...?Zaczynałem przygodę z bieganiem na Pradze w Parkrunie Praskim, biegałem w Biegu Wedla na Pradze , na Pradze na Dworcu Wschodnim wysiadam jak przyjeżdzam do Warszawy. Na Pradze ukończyłem swój ostatni półmaraton, ostatnia dyszka z Oshee również kończyła się na Pradze. W nocy boję się poruszać po Pradze i biegnąc w Biegu Nocnym będę mógł w końcu poznać uroki Nocnej Praskiej Warszawy:)

18.11.2016, 14:54

Chciałbym wystartować w tym biegu, gdyż od niedawna jestem mieszkańcem Pragi, uwielbiam po niej biegać, zwłaszcza nocą, a wracam do biegania po kontuzji kolana i taki bieg jest dla mnie ogromną motywacją i zachętą to cięższych treningów.