Ile masz w sobie kobiety? Rozwiąż nasz quiz

Redakcja

Tym razem zapraszamy do psychozabawy z kobietą w roli głównej.
 123RF

Dzięki quizowi, z przymrużeniem oka, spróbujemy ustalić, ile mamy w sobie pierwiastków kobiecych. W quizie mogą brać udział zarówno panie, jak i panowie. Zapraszamy.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.11.2015, 12:56

To chyba pytanie do homo?

20.11.2015, 09:42

Gdy opracowywano nowe podziały administracyjne Polski był projekt z 1994 roku docenta Jana Szczepkowskiego z UMK Toruń stworzenia ok 25 województw. Był on najgenialniejszy lecz wygrały Landy - ciekawe dlaczego? Elbląg był w pomorskim, dodatkowo koszalińskie, toruńskie, płockie, siedleckie, gorzowskie, zielonogórskie, kaliskie, radomskie, legnickie, częstochowskie. itd. Mapka w necie „25 województw”. „Podział administracyjny Polski na mezoregiony wojewódzkie (wariant podstawowy - na 25 województw) Wydanie: Toruń, Centrum Rozwoju Lokalnego i Regionalnego, 1994.

20.11.2015, 09:41

Należy przede wszystkim wzmocnić Kurdów i dać im państwo. Turcja współpracuje z Niemcami więc to lipa. Kurdowie najlepiej znają teren i wyczyszczą go z ISIS, a naloty to idiotyzm!!!

20.11.2015, 09:40

dzwon do Biedronia

20.11.2015, 09:39

Trzej Muszkieterowie (Macierewicz, Ziobro, Kamiński) i Dartagnan (Kaczyński)
zrobią porządek w POSLDPSLsce i bedzie wreszcie POLSKA!

19.11.2015, 20:50

ocho! zlot waginosceptyków rozpoczęty!

19.11.2015, 13:59

Obciąć....

19.11.2015, 13:17

P.I.E.R.D.O.Ł.Y i nic więcej ;)

09.03.2015, 17:37

A mnie wyszło, źe jestem kobieta a mam pisiaka. Co mam zrobic?

08.03.2015, 16:00

,,Głowa na karku'' bo tam jej miejsce i Ameryki tu nie odkryłaś do tego nie trzeba mieć nasra.e (inż) przed nazwiskiem gorzej gdy w tej głowie siano.

07.03.2015, 14:21

"panią inżynier" ... ale masz o sobie wysokie mniemanie jakbyś miała przynajmniej doktorat:)

06.03.2015, 09:32

Rozbawili mnie :D

Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo

Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

Bo wg. nich kobieta powinna być tępą idiotką, która bez mężczyzny nie poradzi sobie z życiem codziennym...
Jestem panią inżynier, na budowie niepotrzebne mi szpilki i makijaż tylko ,,głowa na karku".

06.03.2015, 08:08

Mnie wyszło, że nie ma we mnie nic z kobiety. Po tej krzyżówce już sama nie wiem kim jestem.

05.03.2015, 22:11

mam 100%

05.03.2015, 19:54

ile kopacz ma z pinokia?!
- pyta S14 -

05.03.2015, 18:31

no trochę słabo :d

05.03.2015, 17:43

Jestem wrażliwa i opiekuńcza. To cechy typowe dla kobiety. Przepadam za dziećmi, a one za mną. Lubię, gdy się mnie przytula i sama lubię przytulać. Gdy jest ciężko, nie szukam jednak oparcia w mężczyźnie, a w sobie samej. Życie nauczyło mnie, że mężczyzna w trudnych, krytycznych momentach, jest słabszy psychicznie ode mnie i "nie daje rady". Galerie handlowe omijam szerokim łukiem,zkoda mi czasu na "świat trendów i mody". Wolę świat książki, przyrody, podróży, a czasem i nauki. Rzadko chodzę w sukienkach czy na obcasach, nie maluję się, a czuję się 100-procentową kobietą. I niech tak zostanie.

05.03.2015, 17:25

Kobiety w kobiecie juz jest coraz mniej niestety chodza w spodniach zachowuja sie jak faceci

05.03.2015, 16:54

Ile mam w sobie kobiety? Co za głuupie pytanie.
Ja wiem ile kobieta ma mnie w sobie. 15 centymetrów.

05.03.2015, 16:54

Ile mam w sobie kobiety? Co za głuupie pytanie.
Ja wiem ile kobieta ma mnie w sobie. 15 centymetrów.

05.03.2015, 15:01

Mi wyszło 100 % kobiecości i 200 % durnowatości quizu.

05.03.2015, 12:00

Masz mnóstwo żeńskich cech charakteru i damską mentalność. Dobrze radzisz sobie w kontakcie z dziećmi, które zwykle za Tobą przepadają. Całkiem dobrze poruszasz się w świecie trendów i mody. Nieźle czujesz się w galeriach handlowych :) Życie czasem Cię przerasta i wtedy szukasz męskiego oparcia, ale sama też całkiem dobrze dajesz sobie radę - 100% racji! :):)