Dwa razy w roku niezwykłe, industrialne przestrzenie Instytutu Energetyki przy ulicy Mory 8 zamieniają się w świątynię muzyki techno. Najbliższa edycja imprezy już 30 września.

Niebanalna lokalizacja i gwiazdorska obsada DJ-ska działają jak magnes na miłośników techno.
Historia Instytutu Energetyki przy ulicy Mory 8 sięga lat 50. XX wieku. Wtedy uchwałą Rady Ministrów zostały powołane do życia laboratoria, zajmujące się badaniem przesyłu energii. Ich aktywna działalność trwa do dzisiaj. Jest to jeden trzech takich ośrodków badawczych w Europie.

To cały czas działające centrum badawczo rozwojowe, posiada generatory mocy zdolne wytwarzać pioruny. Kubatura budynku wysokiego na 12 pięter oferuje gościom ponad 2000 m2 powierzchni tanecznej.

Dwa razy w roku ta placówka naukowa staje się centralnym ośrodkiem muzyki techno. Najbliższa edycja imprezy już 30 września.

Instytut Energetyki. Kto wystąpi 30.09.2017


Wystąpią:
Hala Najwyższych Napięć/Highest Voltage Hall:
Sam Paganini
Alan Fitzpatrick

Hala Wysokich Napięć/High Voltage Hall:
Johannes Heil
Headless Horseman
Brian Sanhaji
Shlømo

Start imprezy 30 września o godz. 21, koniec planowany na 6.
Ceny biletów:
Loyalty Tickets: 75 pln - wyprzedane
• Early bird Tickets: 95pln - wyprzedane
• Advance Tickets: 125pln
• Regular Tickets: 155pln

Imprezy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!