Internauci podsumowują. Rok prezydentury Andrzeja Dudy w memach [GALERIA]

Mija rok, odkąd Andrzej Duda został zaprzysiężony na prezydenta RP. Przez ostatnie 365 dni internauci bacznie się mu przyglądali i bezlitośnie komentowali wszystkie jego kroki. Zobacz galerię najśmieszniejszych memów.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.05.2016, 19:39

Panie Andrzeju. Go...

26.05.2016, 18:23

Odwołać urzędasów z KE i euro osłów z PO niech rozliczą się polskim rządem i społeczeństwem za zaniechania i intrygi. Za ośmiorniczki i nic nierobienie tych co mącą teraz w opozycji też ściągnąć kasę. Dość!!!

26.05.2016, 16:40

PO+PSL+KOD+Nowoczesna+SLD=TARGOWICA .Targowicę powiesić publicznie jasne !!! Nasi pra - dziadowie POwiesili na Krakowskim Przdmiesciu zdradziecką magnaterię-targowicę za zdradę stanu jasne !!

26.05.2016, 14:56

Nie może nic dobrego robić bo na to nie pozwala mu chory z nienawiści i starokawalerstwa I sekretarz KC PIS wychowanek tego systemu.

26.05.2016, 11:58

Do: Hutniok
Dlaczego uwazasz, ze ktos trolluje, jesli nie jest zwolennkiem Prezydenta lub nie zgadza sie z Twoja opinia? To prawda, ze A. Duda wygral wybory z ponad 50 proc. poparciem. Prosze nie zapominac, ze Prezydent Komorowski zdobyl poparcie okolo 49 proc. wyborcow -czyli tez zwyklych ludzi - jak to nazywasz. Prezydent Duda jest raczej przypadkowym czlowiekiem na tym stanowisku i to nie jest zadna tajemnica. Mialby wielka szanse, zrobic duzo dobrych rzeczy w ramach przyslugujacych mu uprawnien. Niestety on nie korzysta z tego - przynajmniej do tej pory. Ale to prawda: prezentuje sie dobrze :-)

26.05.2016, 11:33

sklave, jesteś rzeczywiście niewolnikiem. Za marny grosz trollujesz na forum, za nic mając wybór dokonany przez zwykłych ludzi. Po poprzednim prezydencie KAŻDY następny musi być lepszy. Pozdrawiam:)

26.05.2016, 11:24

Dla twojej postsowieckiej Polski z pewnością. Lepszy twoim zdaniem był Szczynukowicz vel Komorowski prawda?
Cały ten artykulik jest zapewne sponsorowany przez kodziarzy, To widać po jednakowej liczbie lajków (+4:))) pod "słusznymi" komentarzami. ŻENADA panowie.

26.05.2016, 08:30

Nie ma większej uciechy jak czytanie komentarzy w czambuł krytykujących Prezydenta. Całej opozycji wraz z jej wiernymi zwolennikami żal d... ściska, tym bardziej, że PIS i Prezydent w ostatnich sondażach mają wysokie poparcie. Teraz wyłazicie na ulice demonstrować, wyładowywać swoją frustrację w żałosnych komentarzach, kablować własny kraj w Brukseli jak najgorsi zdrajcy z Targowicy- i wy chcecie się nazywać patriotami. NIE PRZESTAWAJCIE KOMENTOWAĆ po waszemu! Przynajmniej będzie wiadomo, kto jest kto, no i będzie wesoło czytać wasze wypociny.

26.05.2016, 05:52

Rok od wygranej Andrzeja Dudy. Lider zaufania "z kulą u nogi"
W żelaznych kleszczach Kaczyńskiego tak można określić mijający rok prezydentury Dudy.
10 zobowiązań Andrzeja Dudy:
Będę prezydentem, który słucha i służy obywatelom;
Będę prezydentem dialogu, porozumienia i rozmowy;
Będę prezydentem, który przywróci Polakom zaufanie do państwa i poczucie godności;
Będę prezydentem, który troszczy się o bezpieczeństwo Polaków;
Będę prezydentem, który buduje państwo uczciwe i sprawiedliwe;
Będę prezydentem, który z troską i zrozumieniem odnosi się do każdego obywatela;
Będę prezydentem Polski przyszłości. Silnego, sprawnego państwa w centrum zjednoczonej Europy;
Będę prezydentem Polski dumnej ze swojej historii, swoich przodków i korzeni, Polski, która pamięta i czci swoich bohaterów;
Będę prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, kiedy powinien być arbitrem;
Będę prezydentem aktywnym, który chce korzystać z inicjatywy ustawodawczej.
Które z tych swoich zobowiązań spełnił prezydent, że budzi wasz szacunek i podziw? Z czego jesteście dumni? Więcej na http://sklave.manifo.com/

25.05.2016, 23:16

Przynajmniej podczas tych roków akademickich nie ukradł żyrandola z pałacu prezydenckiego

25.05.2016, 23:09

ta opinia to o sobie, wynurzenie kompleksów.

25.05.2016, 22:58

Ale tu PiSiary liza d....panu Dudzie tak trzymac...

25.05.2016, 22:55

Ta duda to tragedia dla Polski ,ale -wybralista to mata.....jeszcze przez 3 lata..

25.05.2016, 22:25

Jest dużo lepszym prezydentem od Lecha Kaczyńskiego,najgorszego prezydenta III RP,który notabene doprowadził do katastrofy smoleńskiej.

25.05.2016, 21:52

Załosny ,,prezydent'' to jest tylko długopis prezesa. Jak mu Jaro zagra tak on tańczy i to ma być prezydent na pewno nie mój. Żeby Polska w siłę rosła trzeba wodza a nie .... .

25.05.2016, 21:06

Tylko jeszcze 3 lata .

25.05.2016, 19:58

Panie Prezydencie dziękujemy za ten rok i jesteśmy pewni że jest to pierwszy rok z dziesięciu.