18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Internauci żartują z "Chytrej baby z Radomia" [ZDJĘCIA, OBRAZKI, MEMY]

Od kilku dni polski Internet ma nową bohaterkę. Została nią „Chytra baba z Radomia”. Wszystko zaczęło się od filmiku, który pojawił się w sieci. Widać na nim fragment wigilii na radomskim deptaku. Ludzie bez żadnych zahamowań zabierają ze stołu butelki z gazowanym napojem i odchodzą. Najbardziej w pamięć zapadła kobieta, która zaciekle starała się dosięgnąć ostatniej butelki na stole. Nie mogło to umknąć uwadze internautów, którzy prześcigają się w wymyślaniu śmiesznych obrazków z „chytrą babą” w roli głównej.

Oprócz tzw. memów, na facebooku powstają kolejne strony poświęcone bohaterce filmiku. „Chytra baba z Radomia”, czy „Królowa Radomia jest tylko jedna” to niektóre z nich. Z każdą chwilą zwiększa się liczba osób „lajkujących” tego typu strony. Jeden z internautów wystawił nawet na allegro jedną butelkę tak pożądanego napoju.

Czytaj także: W piątek 21 grudnia Koniec Świata. Zobacz najśmieszniejsze obrazki [ZDJĘCIA]

Choć u większości ludzi cała ta sytuacja budzi śmiech, nie brakuje głosów krytycznych. - I tak oto marnuje się pieniądze na darmozjadów. Zamiast zrobić paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących - nie kryje swojego zażenowania Roksana.

Wideo

Redaktor

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2015, 21:57

Daleko szukać nie trzeba w Słupsku też mamy chytrą babę !

https://www.youtube.com/watch?v=auotagFfuTg

07.04.2013, 18:17

Super ona wzięła maksymalnie 2 napoje ten 2 oddała . A dziewczynka też wzięła 2 i nikt jej nie krytykuje ... Najpierw pomyślcie potem piszcie.

11.01.2013, 00:07

Chodzi o to, by w takich sytuacjach, wprowadzić porządek, podział, selekcje...
A nie rzucać jak dla ,,psów kiełbasy, źeby się zagryzły,, , organizatorzy takich imprez powinni pokazać się na memach, za brak wkładu intelektualnego.

10.01.2013, 23:00

a przyjrzyj sie jak ona to robi-gdyby dawala komus innegmu to nie bylo by akcji: podchodzi, rozgląda się ,czai... bierze, czai się patrzy, bierze.. i długa! hahaah

10.01.2013, 19:35

niech każdy popatrzy co robi jak są promocje w supermarketach zachowujecie się jeszcze gorzej, ta kobieta zwyczajnie sięga po napój który znajduje się po drugiej stronie stołu .śmiejecie się z kogoś biednego a sami jesteście gorsi niż bydło.

30.12.2012, 12:44

Przeciez matoły jedne ona ten napój podała komuś innemu kto nie sięgal!pacany !

24.12.2012, 19:12

super

24.12.2012, 03:20

Kielbase i chleb ma to wziela 2 napoje Zbyszko na zapojke do wodki :) Wkoncu wigilja

22.12.2012, 17:20

haha, ale wam baba sita nawaliła haha :D:D

21.12.2012, 18:00

chytra

21.12.2012, 16:54

lepszy jest gosciu w kapturze z dzieckiem co wzielo dwa napoje a on potem sprytnie po chleb wrocil

21.12.2012, 12:09

Warto sobie zobaczyć, jak było teraz i jak było 4 lata temu w dokładnie tym samym miejscu. Zarówno miasta jak i ludzi nie stać już na kredyty - i tyle! Tu dla porównania film z 4 lat wstecz, można dodać do artykułu:
http://p-wyrzykowski.blogspot.com/2012/12/baba-z-radomia.html

21.12.2012, 10:43

dziecko wzielo 2 napoje od razu i nikt jakos nie komentuje.

21.12.2012, 08:18

A czy ktoś się dopatrzył, że ona jedną z tych butelek uprzejmie podała komuś, kto sam nie sięgał? A może tą drugą, którą wzięła też komuś oddała? Najłatwiej skrytykować

21.12.2012, 08:15

Dokładnie o tym samym pomyślałam, najpierw lincz i zabawa kosztem -zdaje nam się- anonimowej osoby, a później przykre konsekwencje jak komuś siądzie psychika... jak w projekcie z panią nauczycielką Żarko -hejterzy jechali równo, a później nagle łzy w oczach... co za świat:/

20.12.2012, 23:44

nie widzialam biednego emeryta.

20.12.2012, 22:01

A może zainteresujcie się tym matołem, który wywrócił znicz. Mógł wywołać pożar i okaleczyć wielu ludzi!

20.12.2012, 21:58

Pozostaje tylko czekać na pozwy (jestem przekonany, że jakaś kancelaria prawna sama się do niej zgłosi) tej Pani przeciwko wszystkim portalom umieszczających jej wizerunek bez zgody. Wbrew pozorom ta Pani otrzymała najlepszy prezent świąteczny, o jakim mogą pomarzyć wszyscy wyszydzający. Pozdrawiam

20.12.2012, 21:18

wpiszcie w wyszukiwarkę na Facebooku: Chytra Baba z Radomia NIE WCISKAJCIE LIKE można i bez tego komentować i możecie wyżyć się na PRODUCENCIE napoju który robi REKLAME kosztem tej BIEDNEJ kobiety !!! zamiast daj jej pieniądze to ja wyśmiewa i sam zarabia pieniądze, a może ona nigdy w życiu nie piła takiego napoju? może ma emeryturę 600 zł może to czyjaś BABCIA albo MATKA !! Napiszcie producentowi co o Tym myślicie !!!!

20.12.2012, 20:21

Producent Zbyszko przeznaczył dla biednych swój napój (nie mówcie mi że ktoś kto ma kasę by stał na -10 stopniach żeby dostać napój za 3 zł) następnie nagrali filmik wrzucili do sieci i zrobili sobie partyzancki PR kosztem kobiety która może postąpić jak pielęgniarka księznej Kate i wtedy to producenta zlinczują !

20.12.2012, 19:55

Z...........a to złodziejka j.....a