Internauci żegnają prezydenta Komorowskiego [MEMY]

W czwartek (6 sierpnia) zaprzysiężony zostanie nowy prezydent Polski Andrzej Duda. Oznacza to, że z urzędem żegna się Bronisław Komorowski. Internauci nie mogli darować sobie takiej okazji i zaprezentowali memy podsumowujące jego prezydenturę.

B. Komorowski: Jest coś niemądrego w twierdzeniach, że Polskę trzeba odbudowywać ze zgliszczy

TVN24/x-news

Wideo

redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.08.2015, 17:43

butne wypowiedzi i i tworzenie w ślad za PO państwa policyjnego powodują taką reakcję

10.08.2015, 09:12

Skąd tyle nienawiści w tych wpisach? B Komorowski nie był najlepszym prezydentem ale nie zasługuje na tak ordynarne opinie .

08.08.2015, 19:07

a co niektorzy za obraze bylego Prezydenta RP (Malwina) prawdopodobnie staną przed Prokuratorem( nie jestem z PO ani nie popieralem Bronislawa Komorowskiego)

08.08.2015, 17:21

Polska i Polacy, wreszcie przestaną wstydzić się za prezydenta . Ten Burak ze swoją Waleniową przynieśli nam tyle wstydu i obciachu, ze szok ! Za jakie grzechy .......

08.08.2015, 11:00

namiestnik wsi ???

08.08.2015, 00:26

W Niepokalanowie kozy kują?

07.08.2015, 23:19

O, jak miło było pożegnać. Z szacunkiem na pożegnanie.

07.08.2015, 14:58

nie chce tego dziada bula juz wiecej ogladac z ta cala swita PO

07.08.2015, 09:57

arek...z tym wybraniem przez naród w demokratycznych wyborach ...w dodatku większością głosów ...to już mocno POjechałeś......brałeś coś?:)

To skandal , zeby w POlsce kazdy mógł w każdej chwili łyknąć dopalacza:/

07.08.2015, 09:28

A ja się cieszę , że 5 - letnia farsa z udziałem pana BK dobiegła końca!Niech mu Pan Bóg wybaczy kłamstwa , oszustwa i POniewieranie narodem Polskim!!!!

07.08.2015, 08:39

Mam nadzieje ,że nowy prezydent nie będzie jeżdił na polowania do Putina i strzelał do pijanego miśka.Pseudo szlachciura Bronek nadymający się jak balon pójdzie w niepamięć .

07.08.2015, 08:29

Jaśnie Pan stracił swój urząd.Jedni poddani go opłakują inni z nadzieją czekają na rządy Andrzeja Dudy.Z dniem dzisiejszym /7.08.2015 / nastąpił koniec bufonady Jaśnie Pana Bronisława Komorowskiego/ Ten jako jeszcze niedojrzały człek stchórzył i uciekł do szpitala /angina/ wystawiając kolegów w łapy SB,z którymi przygotowywał zamach na milicjanta /poczytajcie jego wywiad dla Torańskiej/.Był nauczycielem historii w seminarium franciszkańskim .Zięć komunistów z PPR,PZPR.i wysokich funkcjonariuszy SB.Teściowa w 1989 roku zwiała do Izraela.Jeżeli Bronek był ,jest jaśnie panie to tylko tacy ludzie doprowadzają moją Ojczyznę do upadku i sprzedają w łapy sąsiadów.

07.08.2015, 07:19

Oglądajcie dalej TVN a zgłupiejecie do reszty!

07.08.2015, 00:16

Problem w tym, że ten Komorowski to jedna wielka gafa. Czy poza tymi gafami, balonikami, kotylionami, czekoladowym orłem, nieznajomością ortografii, sadzeniem drzewek, malowaniem jajek i bombek, wygłaszaniem z wielką powagą farmazonów na poziomie wiejskiego sołtysa, potrafisz wskazać chociaż jedną jego realną zasługę dla Polaków (zasługi wobec gangsterów z WSI możesz sobie darować)? Jak się rozkręcisz, to napisz jeszcze z czego się cieszyłeś na rozkaz Bronka po 25 latach "naszej pięknej wolności".

06.08.2015, 23:57

tadek, wyłącz tvn i włącz myślenie

06.08.2015, 21:38

Jak to przed kim, przed Kaczorem. Wkrotce zobaczycz jego rozdarta paszcze. Poczekaj tylko do jesiennych wyborow. Daje rodakom 1-rok czasu, by zrozumieli jaki popelnili blad wabierajac najpierw prezydenta z takim swiatopogladem a co nie daj Boze oddac wladze w lapy tej wrednej partii.

06.08.2015, 16:26

Co cię upoważnia do obrażania ponad 8 milionów Polaków?! Ptasi mózg masz ty, skoro mieszkając za oceanem masz czelność udzielać rad mieszkającym w kraju. To ciebie ogłupia radio Maryja, w którym wolno wypowiadać się tylko tym, którzy są w opozycji do rządu.
W naszej telewizji mamy możliwość zapoznawania się z opiniami osób o różnych poglądach i każdy sobie na tej podstawie może wyrobić własny.

06.08.2015, 15:21

A z kogokolwiek można? A gdzie pani była jak kraj był obwieszony banerami pseudobatonikow firmy zarejestrowanej w pokoju na jedną osobę z tekstem "pokaż kaczce palec"?

06.08.2015, 13:04

Był prezydentem wybranym przez naród w demokratycznych wyborach większością głosów i uszanujmy wolę narodu. Tak samo jak jego następca i ten wybór uszanujmy. Bardzo żle świadczy o tych co się naśmiewają ze swego przywódcy cały świat się z nas śmieje najpierw wybiorą a potem z niego drwią co do jego kompetencji to może trzeba by było się śmiać z wyborców że takiego wybrali mając możliwość wybrać innego. Pomyślmy najpierw zanim na kogoś rzucimy obelgę. Gafy zwykła ludzka rzecz każdemu się zdarzają ile ich każdy z nas zrobił ale to nie powód żeby to wyolbrzymiać i cieszyć się z tego.

06.08.2015, 06:12

A ja ciągle zadaje sobie pytanie.
Przed kim prezydent słowa przysięgi wyznaje?
Bogiem, Panem czy Plebanem?
No bo na pewno nie przed narodem umiłowanym.
Dopóty rewolucja nie pożre własnych dzieci.
Naród będzie traktowany gorzej jak śmieci.
Panie prezydencie chce pan Polskę zmienić
No to dawaj pan pod szafot Braci Syjamskich.
Tuska i Kaczyńskiego.
Sodoma i Gomora zostały zniszczone, nie dlatego, że Abraham źle się modlił, ale dlatego, że nie znalazło się tam nawet dziesięciu sprawiedliwych ba nawet nie było jednego.
Być pan tym jednym sprawiedliwym. Ale to tylko moje pobożne życzenia
Bo pan, panie Duda zapominał już dawno co to znaczy sprawiedliwość.
Foto na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

06.08.2015, 06:12

Polacy, wiecej interesujcie sie co sie dzieje w kraju a nie ogladajcie telewizji ktora was oglupia. Totalnie Wasze mozgi sa przerbione. Nowy Prezydent Duda daje Wams jeszcze raz szanse na zrozumienie i obudzenie sie. Nie narzekajcie, sami wybieraliscie to co do dzisiejszego dnia miacie . Moze od jutra otworza sie Wasze ptasie mozgi oby.

05.08.2015, 22:06

Pan Komorowski godnie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Ma ogromne poparcie POlaków. Dziękuje Panie Prezydencie. Starał się Pan Łączyć Polaków nie dzielić.

Teraz z obietnic rozliczymy Pana Dudę

05.08.2015, 21:45

Tylko PALANTY myślą że pis-ior będzie lepszy.

05.08.2015, 19:36

Panie "hrabio" - albo pan jest takim nieukiem, że nie wie pan, co pan mówi, albo też mówi pan świadomie i z premedytacją, a wtedy to oznacza, że pan łże jak ruska suka. Nikt bowiem nie twierdzi, że Polska jest w ruinie, i że trzeba ją odbudowywać. Natomiast wielu mówi, że w Polsce: Lecznictwo jest ruinie, sądownictwo jest w ruinie, przemysł ciężki jest w ruinie, armia jest w ruinie, bankowość jest w ruinie itp. itd. Tak mówi wielu Polaków i mają całkowitą racje. Przestań więc pan mydlić ludziom oczy, odczep się pan wreszcie od polityki. Otwórz se pan sklepik np. z kotylionami, bo kotyliony to nie tylko pańska pasja, ale i jedyna rzecz, którą potrafisz pan robić.

05.08.2015, 17:20

A CO MYŚLAŁAŚ ŻE BRONEK BĘDZIE DALEJ LEŻAŁ 5-LAT POD ŻYRANDOLEM NIE jego czas minął i to o 5-lat za długo myśmy Go żywili bo żarł z naszych podatków Von z nim do WSI ???