Inwestycje w Polsce 2016. Sprawdzamy, co zmieni się w kraju w ciągu najbliższych 12 miesięcy

Redakcja

W 2016 roku otwartych zostanie wiele wyczekiwanych inwestycji. Wśród nich przodują projekty drogowe. Otwarte zostanie również jedno z największych w kraju centrów handlowych oraz Muzeum II wojny światowej. Zobacz, co zmieni się w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Kliknij w zdjęcie, aby przejść dalej.

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.02.2016, 14:28

Tych 400-paru geniuszy w sejmie i 100 w senacie zainwestuje na pewno w siebie i swoje rodzinki. A reszta inwestycji,jak przez ostatnie zaklamane z każdej strony politycznej 25 lat,jakoś to będzie.

22.02.2016, 08:31

Ja uważam ,że wszystkie partie i wszyscy politycy,którzy od 25 lat rządzili i rządzą tą biedną Polską , są siebie warci.Czyli bardzo delikatnie rzecz ujmując to dno i wodorosty.Zaraz przekręty, kolesiostwo ,chory klucz partyjny ,malwersacje , różnego rodzaju obsesje,ustawianie przetargów,oj długo by tak wymieniać, konsekwencją tych beznadziejnych poczynań jest to ,że ludziom żyje się z roku na rok coraz ciężej[ile jest samobójstw ekonomicznych!!!!!!!!!!!!],aż strach pomyśleć.POLSKA to taki piękny kraj ,[brzmi tak dumnie]terytorialnie .........morze.......góry ............ cudowne krajobrazy............aż serce rośnie.
Cóż z tego skoro od tylu lat mamy takiego strasznego pecha do włodarzy.Co jedni to 'lepsi artyści' i jeszcze raz podkreślę ONI WSZYSCY OD 25 LAT zrujnowali nam Ojczyznę...........POZOSTAŁ TYLKO WSZECHOGARNIAJĄCY ŻAL..................

22.02.2016, 08:20

Piszesz o obecnej premier, że jest kłamcą bo obiecywała 500 zł na każde dziecko /w kampanii przedwyborczej/ co zresztą mówią wszyscy politycy opozycji, którzy jak widać skutecznie zrobili ci /i nie tylko tobie/ WODĘ Z MÓZGU. Jest rzeczą oczywistą że projekty o których się mówi w kampanii przedwyborczej w trakcie przygotowania ich ostatecznej wersji mogą ulegać korekcie z uwagi na potrzebę ich dostosowania do rzeczywistej sytuacji państwa /również finansowej/. Na etapie kampanii przedwyborczej tylko aktualny rząd a nie opozycja zna szczegóły stanu państwa w tym przede wszystkim stan finansów. Ty jesteś zapewne geniuszem, który nigdy nie korygował swoich planów ba, zapewne wiesz już na 100% co będziesz robił 22 lutego 2029 roku między godziną 18 a 19!

21.02.2016, 22:57

acha chodziło mi o to ze wy z PO zawsze uważaliscie ze wy (solidaruchy, po, sld, psl, nowoczesna) macie się pławic w luksusie a reszta ma być waszymi robolami, chłopami pańszczyźnianymi i nasza pensja ma starczyć tylko na jedzenie i opłatę dachu nad głową taka wasza równość i sprawiedliwość, wiele razy zresztą wasi POlitycy wprost nie wypowiadali POgardliwie dla pozostałej części społeczeństwa niebędącej w UKLADZIE, ostatni przyklad to POpis odchodzącego komorowskiego który wprost zarzucił ze jesteśmy my i wy i kto tu dzieli społeczeństwo? na pewno nie pis tylko platfusy, a teraz przebił ich 10 razy petru który chce obalić legalnie wybrany rząd. N o i twój piękny post drogi "janush" (to zydowskie imie?) wyborcy pis to wg was nieudacznicy zyciowi pieknie coz za TOLERANCJA i POstepowosc brawo.

21.02.2016, 22:45

"sprawiedliwie to nie oznacza równo" dokładnie tak twierdzi mój wujek - "biznesmen" POwiezial mi kiedyś ze my (czyli ja i rodzina, mieszkańcy blokowiska) to żyjemy "inaczej" i nie POtrzebujemy takich pieniędzy, oni (czyli jego rodzina) są przyzwyczajeni do bogactwa i żyją "inaczej" a to inaczej miało oznaczać, od zawsze najlepsze żarcie, ciuchy, wczasy kilka razy w roku, zatrzymywanie sie oczywiście w hotelach nie na kwaterach, kilka samochodów oczywiście wszystko w leasingu, itp oczywiście jest zażartym wyborca PO, teraz chyba nowoczesnej, a jak doszedł do bogactwa? oczywiście w prl byl w pzpr, oczywiście jakimś cudem nagle po 90 roku zostal DYREKTOREM w fabryce przejętej za grosze, dziękuje dalej sami wiecie

21.02.2016, 21:52

To ty obaliłeś komune z Bolkiem?

21.02.2016, 21:44

ty bo piszesz ze na "codrugie"

21.02.2016, 19:31

Haha! Ja słyszałem od pani obecnej premier niejednokrotnie przed wyborami, że NA KAŻDE DZIECKO! Wiec kto tutaj jest kłamcą??
P.S. Czy twój podpis nie powinien być bez "anty"?? Pozdrawiam piżdziora

21.02.2016, 18:18

nie na co drugie KŁAMCO tylko na drugie i kazde kolejne bo program jest po to by rodzic wiecej dzieci!

21.02.2016, 18:13

Zaiste hipokryzja. Obiecać 500 zoldk na każde dziecko a potem twierdzić, że miało być na codrugie

21.02.2016, 09:02

przykład waszego zakłamania wy z Po i zacofanej.pl jeszcze 2 miesiące temu twierdziliscie, ze NIE MA kasy na program 500+, a dziś proponujecie po 500 zł dla wszystkich bez ograniczeń. Hipokryzja bez granic, hamulców i opamiętania. Kumple od balcerka i swetru są tak bardzo wiarygodni, jak zawodowy złodziej przyrzekający sędziemu na sali rozpraw, ze to był ostatni raz

21.02.2016, 08:56

mala POprawka nie biznesmenem tylko zlodziejem, bo jak POprzejmowaliscie przy transfiormacji dzieki bolkowi grunty, fabryki za przysowiowa zlotowke a pozniej posprzedawaliscie za miliardy to teraz sie nazywacie wielkimi biznesmenami

21.02.2016, 08:43

CZŁOWIEK ROKU 2015 POWIATU ŁĘCZYCKIEGO - NAPISZCIE ILE GŁOSÓW CI WSPANIALI LUDZIE UZYSKALI DROGĄ SMS , A ILE PRZEZ NORMALNE GŁOSOWANIE , CZY SĄ TO GŁOSY KUPIONE ???/ , ŻENADA I ROZPACZ , W SUMIE DOSTALI WIĘCEJ GŁOSÓW NIŻ JEST MIESZKAŃCÓW !!!!

21.02.2016, 08:19

Ci "nieudacznicy życiowi" jak piszesz o popierających PIS jakby nie było wygrali wybory i ich przedstawiciele kierują państwem. Prawdziwymi NIEUDACZNIKAMI są ci, którzy wbrew zasadom demokracji nie chcą się z tym pogodzić i prowadza fanatyczną kampanię przeciw legalnej władzy. Jedyne co można im powiedzieć to " psy szczekają, a karawana idzie dalej".

20.02.2016, 23:40

Według ciebie sprawiedliwy jest podział wg Patologii Obywatelskiej? Wszystko dla oportunistów i cwaniaków z Patologii Obywatelskiej występujących nie bezinteresownie w roli chłopców na posyłki różnych oligarchów i innych złodziei (patrz np. Kwiatkowski i Sikorski na dywaniku u Kulczyka przed złodziejską prywatyzacją Ciechu albo przypomnij sobie platfusowe konie pociągowe ciągnące na lotnisku samolot aferzysty z Amber Gold). A dla reszty czyli "nieudaczników życiowych" g.wno, bo przecież państwa w łapach tych patologicznych aferałów na nic nie było stać poza podwyższaniem podatków.

20.02.2016, 21:42

Dla PiS-owskich gęgaczy internetowych...... sprawiedliwie to nie oznacza równo!!!!!!
To była domena komuny i PRL-u . W gospodarce rynkowej a dla zwykłych ludzi w kapitalizmie decyduje "główka na karku" . W PRL jak ktoś kupił tanio a sprzedał drogo to nazywano go SPEKULANTEM a w kapitalizmie BIZNESMENEM!!!!!!
Nieudacznicy życiowi będą wspierać PiS bo ta jedyna "sprawiedliwa" partia tak jak w PRL partia PZPR, która dzieliła a obecnie PiS podzieli dobro wszystkim po równo!!!!!
ZAPRASZAM do odwiedzenia Kuby!!!! Tam jest ta sprawiedliwość i prawo!!!!!!

20.02.2016, 21:19

Najlepsza inwestycja to numer 10 WARSAW SPIRE. Oby jak najwięcej wieżowców powstawało. 220 metrów 49 pięter. Mam nadzieję że już niedługo PKIN nie będzie najwyższy w Polsce ile można ............

20.02.2016, 20:00

ty ormowiec z platformy czy z zacofanej.pl? a moze niedobitek palicota albo sojuszu?

20.02.2016, 17:02

Ciekawe kto steruje kapusiem Stasi o kryptonimie Oskar? Poczytaj sobie co piszą w Niemczech o wnuczku dziadka z Wermachtu.

20.02.2016, 16:57

Te nocne hieny już nic złego nie zrobią, bo dostali kopa od Polaków podczas ostatnich wyborów. A największym skokiem tych hien była nacjonalizacja OFE w środku nocy oczywiście. Precz z Patologią Obywatelską.

20.02.2016, 15:44

Jedź do tej Republiki może dostaniesz zgniłego banana lebiego umysłowy bo zmyślenie to u ciebie nie tego.
To czego jeszcze zanieczyszczasz powietrze w kraju wynocha do lepszego kraju pajacu

20.02.2016, 15:41

a ty co leżysz i się opie..dalasz nygusie jeden i udajesz pawiana chamie pospolity i ludzka nędzo , tacy jak ty to są zakały Polski , nic nie robić tylko łapy wyciągać proszalne dziadu sakramencki

20.02.2016, 10:49

popieramy ten wpis bo tak jest w tej Republice Bananowej do jakiej doprowadziła mafia z PO i PSL ?

20.02.2016, 08:34

Ja wam mówię że PIS to nam zrobi tak dobrze że że będzie tylko smród , głód i ubóstwo, to ja powiedziałem "UCZONY W PIŚMIE"

19.02.2016, 21:20

Ile zwykły Polak kupi benzyny za wypłatę? 300 litrów? A w USA 5000 litrów.