Jacek Kurski odwołany - zobacz memy podsumowujące karierę prezesa TVP

Jacek Kurski pełnił funkcję prezesa TVP od stycznia 2016 roku. Powołanie go na to stanowisko spotkało się ze sporymi kontrowersjami, a także złośliwymi komentarzami ze strony internautów. Oto najciekawsze memy na jego temat. Kliknij w zdjęcie, aby wyświetlić galerię.

Red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.08.2016, 16:13

to zdjecie dwóch błaznów , a moze pedałów

06.08.2016, 21:14

słabe, nie macie coś o Petru, Tusku czy Komorusku?

05.08.2016, 19:59

nie masz innych problemów?

05.08.2016, 12:35

CZEKAM!
Coś tam, coś tam w Radzie Mediów Narodowych jest
a Joanna Lichocka niech Panią Kruk zapyta jak to jest,
iż media lubelskie zakłamują historię Polski fest a fest
i od kiedy to jest, że woj. lubelskie Lubelszczyzną jest?
Jacek Kurski był za słaby i nie dał rady lub miał układy,
a zatem, niech Rada Mediów Narodowych mi odpowie:
kiedy za zacieranie historii odpowie, uparte mózgowie?
Woj. lubelskie, nie Lubelszczyzna i nie lubelska ziemia,
gdyż uczeni wyjaśnili i Lubelszczyznę do ziemi zawęzili
i mądrością udowodnili, że historyczne ziemie obronili,
takie jak: Ziemia Chełmska, Łukowska i Płd. Podlasie,
a Rada Mediów Narodowych, niech sprawdzi w atlasie!
Morał taki: jeśli kto ma argumenty i jest innego zdania,
niech teraz poczyta, co mądrzejsi mają do powiedzenia!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
RADA JĘZYKA POLSKIEGO
PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011
Szanowny Panie,
Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar.
Podobnie zostały utworzone nazwy:
Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'),
Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'),
Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych.
Łączę wyrazy szacunku
/-/ dr Katarzyna Kłosińska
Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.

05.08.2016, 09:46

Już puszki po piwie "całą dobę" pozbierane? O czym ty piszesz dzieciaku? O jakiej propagandzie? Już dawno za sianie antypolskiej propagandy, niektóre media komercyjne powinny utracić koncesję. Przynajmniej w szanującym się kraju tak by było.

04.08.2016, 12:34

do aska-ty naprawdę tak uważasz?Jeśli tak to nie ma o czym z tobą gadać.Widać jacy jestescie zaslepieni glupią propagandą Pisu.Juz widac ze obietnice przedwyborcze to jedna wielka ściema.Jak tak dalej pojdzie to Posa zostanie sama bo wszyscy od nas się odwrócą.A TVP? to jedno wielkie siano.Mało kto już to ogląda a wiadomosci jak za czasów PRL-u to mozna dac to nie.I jest tak jakbyśmy żyli w dwu krajach.TVN i gazety mowią o tym co jest w Polsce a TVP nic na ten temat.Milczy bo nie wolno mowić.5mln250tys Polakow wybralo Pis i z tego co mowią to żałują tego kroku.Niektory program Pis jest do przyjecia a reszta?sami widzimy jak nieudacznie rządzą.Co innego mowi jeden minister co innego drugi.Moraiecki na konwencie Pis powiedzial coś co pozniej odwolal.Kopalnie do likwidacji a przed wyborami?

04.08.2016, 10:39

Kobieto, zastanów się, co ty piszesz. Polska to ona jest, a on wyrzucił znanych dziennikarzy tylko dlatego, że otwarcie krytykowali PIS. Oglądalność TVP spadła i to mocno, także INFO TVP.Ludzie tak, jak za PRL wyłączają ,,jedynkę" i włączają inne kanały.

04.08.2016, 01:03

Mam nadzieję, że jednak zostanie. Pogonił juz chyba większość antypolskich liberałów i komuchow. Wreszcie mozna z przyjemnością oglądać POLSKĄ telewizję. A program "W tyle wizji" jest niesamowity. Super inteligentni i madrzy ludzie. Oczywiscie z wyjatkiem Skiby.

03.08.2016, 20:57

ten pan to kanalia bes chonoru dupolis tszyma sie tego stolka bo kasa kasa naiwarzniejsza jest

03.08.2016, 11:43

Kurski człowiek bez honoru, plują w w twarz on się wytrze i dalej służy jak piesek . Tacy ludzie nie mają kręgosłupa moralnego, to nie dziwi sekciarze tak maja tylko guru sekty wie co to prawda jedyna i prawdziwa - guru czyli KACZOR

03.08.2016, 11:25

Co by nie mówić. Stajnię Augiasza z "agentury wpływu" trochę wyczyścił i wapnem posypał. Na jak długo to starczy? Czas pokaże. Dać mu tydzień zasłużonych wakacji, niech se chłopina wypocznie.

03.08.2016, 10:38

Raczej nie będzie, a jak nawet, to mu raczej nikt już nie pomoże; to przecież posłanka Lichocka głosowała za jego odwołaniem.To znaczy, że spełnił swoją rolę i go Prezes może wyrzucić. Superexpres dzisiejszy sugeruje, że wyleciał za jakieś duże pożyczki dla TV.

03.08.2016, 09:31

anonimowy red. z biura propagandy nadaje :) ti ti ti, ta ta ta

03.08.2016, 09:23

Panie Jack. Good job. Zadanie wykonane. Możesz odmaszerować na z góry upatrzone pozycje. Co by nie mówić, wreszcie spokojnie można włączyć publiczną. Zastał zdrewniały mix "ZDF-RTudej", a zostawia polską TVP, murowaną u podstaw.

03.08.2016, 08:15

Szkoda że tak późno !!!!!!!!!!!!!!!!!

02.08.2016, 23:41

Ten sort ludzi będzie dalej ujadał bo Kurski pozostaje..

02.08.2016, 21:52

ale tych nowoczesnych memów też nie trawię ;))

02.08.2016, 21:45

Głosowałem na PiS i dalej będę głosować, ale prezesa TVP i programu "W tyle wizji" nie trawię ;))

02.08.2016, 21:12

To,że go odwołali,wcale się nie dziwię.Bardzo i to bardzo zaskoczyło mnie jego powołanie!Ten buldożer nr1,wredny typ,bez żadnych moralnych zasad,fałszywy do bólu,hipokryta ,bez honoru,prowadzący podwójne życie,w żadnym wypadku ,nigdy nie powinien mieć wpływu na polskie media,
ale v-ce prezydent-premier pokładał w nim nadzieję..".jak swój do swego po swoje."..I tak zgasła przedwcześnie gwiazda polskiego kowboja nr 2...