Jacek Sasin, wybory. Gabinety dentystyczne w każdej szkole, budowa Warszawskiego Parku Technologicznego oraz darmowe bilety komunikacji dla mieszkańców miasta, którzy płacą podatki w stolicy - to pomysły Jacka Sasina, kandydata PiS na urząd prezydenta Warszawy.

Jacek Sasin, wybory. "Darmowa komunikacja dla warszawiaków"

Źródło: TVN24/x-news

Ta ostatnia propozycja wzbudziła najwięcej emocji w politykach. Uważają oni, że ten pomysł jest całkowicie nierealny. - Jeśli wszyscy w Warszawie mają jeździć komunikacją za darmo, to znaczy, że trzeba będzie podnieść podatki Warszawiakom - uważa Julia Pitera z PO. - Bez szaleństw - wtóruje jej Krzysztof Gawkowski z SLD. Ryszard Czarnecki z PiS uważa, że PO wprowadza ludzi w błąd i darmowa komunikacja, w przypadku wygranej kandydata Prawa i Sprawiedliwości, obejmie jedynie osoby zameldowane w stolicy.Źródło: TVN24/x-news

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    karola (gość)

    Władze warszawy od lat już nic nowego i ciekawego nie wymyśliły. Nie ma wizji, pomysłu na przyszłośc miasta, wiele rzeczy albo zaniedbano albo zamrnowano przez nieudolność urzędasów. Ja nigdy nie głosowałam na PiS ale trzeba stwierdzić fakt, iż nic innego nie pozostaje, a Sasin przedstawia się jako ogarnięty, jeden z niewielu.Jakby nie patrzeć, były doradca Lecha Kaczynsiego ma potencjał żeby dźwignąc to miasto z dziadostwa.