Jakim typem Janusza jesteś? Sprawdź! [QUIZ]

Miejski miłośnik sandałów ze skarpetkami, "disco polo żigolo", nadmorski sprzedawca waty cukrowej, wioskowy król bimbru czy jowialny sąsiad? Zobacz, jaki typ Janusza najbardziej do Ciebie pasuje.
 mat. pras.

Lato trwa już w najlepsze. To taka pora roku, w której szczególnie uaktywniają się Janusze. Panów o tym pięknym staropolskim imieniu prosimy nie chować urazy, gdyż nie o to imię tu chodzi, a o pewny szczególny rodzaj mężczyzny, internetowy stereotyp o charakterystycznych cechach. Pewnie każdy z nas ma takiego Janusza w rodzinie, w sąsiedztwie albo widuje go na ulicy czy na wakacjach. Można wyodrębnić co najmniej kilka jego wersji.

Proponujemy przekonanie się, do którego gatunku Janusza jest Wam najbliżej. Wszystkiego dowiecie się z naszego quizu:

**Kliknij w link, żeby przejść do quizu:

Jakim typem Janusza jesteś?

**

Zobacz też: Czym tym razem zaskoczą zagraniczni artyści?

Źródło: Cyber Marian/x-news

Wideo

HG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.06.2015, 08:46

Odpuściłem po 1 pytaniu. Czy Wy naprawdę macie ludzi za idiotów?

29.06.2015, 22:21

Pomylili się z powołaniem. Powinni pracować w Wyborczej, Fakcie albo Newsweeka lub Wirtualnej. To dla nich odpowiednie poziom.

29.06.2015, 22:19

Proponuję quiz dla redakcji pt "Jakim typem głupka jesteś ".

29.06.2015, 12:48

Wali wam już dokumentnie.Jaki jeszcze pseudo materiał zaproponujecie?

28.06.2015, 20:48

"Muzułmanie we Francji nie tracą ochoty na przejęcie opustoszałych kościołów katolickich. Za takim rozwiązaniem opowiadają się w zasadzie wszyscy wyznawcy islamu w tym kraju, nawet najbardziej umiarkowani – zauważa tygodnik Famille Chrétienne." (Cyt. za GN)

28.06.2015, 14:28

Ten portal nadaje się tylko do quizow.

28.06.2015, 08:35

co za debilizm leczcie tego psychola co robi te quizy

27.06.2015, 20:49

O jakich poważnym mediach mówisz?

27.06.2015, 17:53

Ja jestem typem - Janusza... Gąsiora

27.06.2015, 12:24

Dlaczego akurat Janusz, a nie Andrzej czy Roman? Co to za debilizm?

27.06.2015, 02:12

Ten quiz o Januszach jest kretyński. Przeciętna osoba nie może się wpasować do jakiejkolwiek odpowiedzi w kolejnych pytaniach, a jeśli już to zrobi z obrazą dla własnej inteligencji, to uzyskana odpowiedź końcowa jest
kompletnie niespójna wewnętrznie. Należy zrezygnować z usług osoby, która przygotowuje takie przypadkowe byle co.

26.06.2015, 11:57

CZYLI ŻE W POLSCE MOŻNA BEZKARNIE ŁAMAĆ KONSTYTUCJĘ?