James Arthur to zwycięzca 9. edycji programu The X Factor w Wielkiej Brytanii. W Polsce mogliśmy usłyszeć go m.in. na początku września na festiwalu Warszawa Jest Trendy. Teraz muzyk przyjechał do stolicy, aby spotkać się ze swoimi fanami i podpisać im swój najnowszy album "Back from the edge".

James Arthur przyjechał do Warszawy 5 listopada, gdzie w Złotych Tarasach spotkał się ze swoimi polskimi fanami. Podpisywał im egzemplarze swojej najnowszej płyty "Back from the edge", a także chętnie pozował do zdjęć i zamieniał kilka słów ze swoimi sympatykami.

Zainteresowanie przyjazdem gwiazdora było bardzo duże. Do artysty, który zwyciężył w 9. edycji brytyjskiego programu The X Factor, ustawiła się ogromna kolejka, która ciągnęła się przez kilkadziesiąt metrów, zajmując sporo miejsca na piętrze.

Świeżo wydany krążek Jamesa Arthura jest dużym zaskoczeniem i zbiera bardzo dobre recenzje od krytyków. Promuje go singiel "Say You Won't Let Go", który aktualnie jest jednym z najczęściej odtwarzanych utworów na Starym Kontynencie.James Arthur jest też znany z tego, że wystąpił na ślubie piłkarza Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko. Z Mariną nagrał nawet piosenkę pt. "Let Me Love The Lonely".

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!