Jarmark, Warszawa. Centrum Handlowe Blue City po raz kolejny będzie gościć międzynarodowy jarmark, na którym będzie można spróbować zdrowych, regionalnych produktów.

Jarmark, Warszawa. Regionalne produkty ponownie w Blue CityJaka dieta jest ostatnio najpopularniejsza? Podobno dieta antyrakowa, czyli taka, która pomoże uchronić organizm przed szkodliwymi substancjami mającymi wpływ na rozwój zmian nowotworowych. Jakie jest menu takiej diety? Zawiedzeni będą wszyscy mięsożercy, ponieważ dieta ta nie zawiera potraw mięsnych. Jest to jednak dobra wiadomość dla osób, które w weekend zamierzają odwiedzić Centrum Handlowe Blue City. Na Międzynarodowym Jarmarku Produktów Regionalnych znajdziemy mnóstwo produktów zdrowych zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.

Czytaj też: Powsiński dzień dyni już po raz czwarty [PROGRAM]

W październiku jarmark wyjątkowo odbędzie się wcześniej niż zwykle. Nie zabraknie na nim produktów zdrowych, smacznych i przede wszystkim regionalnych, czyli wytworzonych według tradycyjnych receptur. A to właśnie taka żywność jest najbardziej odpowiednia, jeśli dłużej chcemy cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją. Zalecana jest też przez ekspertów i dietetyków. Warto więc wybrać się na jarmark, spróbować pysznych serów, świeżego pieczywa czy domowych przetworów i przecierów.
Mamy nadzieję, że zdjęcia z poprzednich jarmarków zachęcą was do odwiedzenia Blue City w najbliższy weekend.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!