Jazda monster truckiem do wygrania!

Jazda monster truckiem do wygrania! (© www.wyjatkowyprezent.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jazda monster truckiem to dopiero przeżycie. Ogromne opony, niebywale wysokie zawieszenie i wręcz ogłuszający ryk silnika - to właśnie Monster Truck. Sam widok tej maszyny budzi ogromne emocje, a co dopiero jazda takim kolosem! W naszym konkursie wygracie voucher WyjątkowyPrezent.pl na przejażdzkę.

Jak zdobyć voucher WyjątkowyPrezent.pl na jazdę monster truckiem?1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jazda monster truckiem jest wyjątkowym prezentem, bo...Nagrodę otrzyma autor najciekawszej i najbardziej oryginalej odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października do godz. 8.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem, a zaproszenie będzie do odebrania tylko i wyłącznie w naszej redakcji.

Opis nagrody znajdziecie na stronie WyjątkowyPrezent.pl

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Czytaj także

  Komentarze (37)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Stiwi

  Bo mieszkam na Białołęce i jak stoję w korku swoim autkiem to czasami żałuje, że nie mam takiego auta, wtedy nigdy bym się nie spóźnił do pracy i, chociaż raz bym chciał poczuć to właśnie, to :)

  dominika2103

  ...mój samochód nie jest monster, ani truckiem, a tak właściwie jest traktowany, gdy mąż siada za jego kierownicę. To idealny prezent, by oszczędzić mój samochód oraz nie gasić pragnień innego kierowcy.

  Sylwiszcze

  Jazda monster truckiem jest wyjątkowym prezentem, bo to prezent:

  M_agiczny - nie może być ekonomiczny!
  O_gromny - ale za to jaki przestronny!
  N_ietypowy - sto procent stylowy!
  S_zalony - lekko pomylony!
  T_erenowy - a niech przyprawi mnie o ból głowy!
  E_kstremalny - niebanalny!
  R_adosny - nigdy nie żałosny!

  T_otalnie zakręcony - niech szczęśliwy będzie obdarzony!
  R_odzinny - prezent to zupełnie inny!
  U_rodzinowy - na przejadżkę gotowy?
  C_zadowy - z wrażenia poodbiera nam mowy!
  K_osmiczny - i jak mocno fizyczny!

  muszka_owocówka

  Bo jest nietypowa, to nie są kapcie czy krawat, to jest jazda czymś czego na co dzień się nie widuje. Rzadko kto ma możliwość pojeździć, ba! nawet posiedzieć w środku takiego cuda.

  wiewiórka

  bo to wyjątkowy prezent. Domyślam się, że mało kto miał dotychczas przejechać się tym czymś. Miałabym czym się chwalić koleżanką i co o wiele przyjemniejsze kolegą ;)

  Zakręcona

  Jazda monster truckiem jest wyjątkowym prezentem, bo podnosi ciśnienie do maximum. A ja jestem babką, która lubi szaleństwo i adrenalinę :)

  theclaudu@...

  Jazda monster truckiem jest wyjątkowym prezentem, bo codzienna jazda moim samochodem już się znużyła. Zamiast czerpać samą przyjemność z prowadzenia auta, ciągle narzekam, że jest za mały.

  melowfruit

  Bo daje ogrom emocji, podnosi adrenalinę, pozwala oderwać się od szarej codzienności, wyrywa z łóżka największych leniów i pozostaje niezapomniana do końca życia!

  alicjakowal44@...

  Jazda monster truckiem jest DLA MNIE wyjątkowym prezentem, bo... jako mała dziewoja z ekscytacją w oczach, patrzyłam na wyczyny uczestników programu 'Nieustraszeni' i już wtedy wiedziałam, że tego typu wybryki są właśnie tym, co tygryski lubią najbardziej.. a tak na marginesie, na co dzień wożę się mini golfem ;))

  scamp93

  Jazda monster truckiem jest wyjątkowym prezentem, bo pozwala nam uciec od natłoku ludzi dużego miasta. W spokoju i w ciszy możemy wsiąść do ekskluzywnego monstera trucka i cieszyć się beztroskimi chwilami życia :) spędzonymi

  dj.darek@...

  w Warszawie jazda bez korków (albo mimo korków:) to zjawisko tak częste jak w śnieg w Egipcie.

  Itym

  ........bo może doprowadzić do łez osobę, której jest to najwiekszym marzeniem. A dać komuś (czyt. Mama-tak, jest niesamowitą 45letnią babeczką) tyle radości -bezcenne.

  Borys Kafarov

  Wystarczy tylko spojrzeć na tego giganta dróg i bezdroży! Sama jego opona jest większa ode mnie. Zastanawiam się czy z jego kabiny nie miałbym lęku wysokosci! Moim marzeniem od dziecka było zawsze zasiąść za kierownicą tego potwora- do tej pory dane mi było jedynie zobaczyć te pojazdy na narodowym,chciałbym zrobić krok dalej :)