"Jestem sobie Polak mały, mam skarpetki i sandały". Z Polaków na wakacjach śmieją się internety

Lato w pełni. Jedni na urlop wybierają się nad morze, inni w góry, a jeszcze inni za granicę. Polak na wakacjach jest świetnym tematem do żartów. Sami zobaczcie.

AG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.01.2019, 11:58

Nie widzę nic złego w chodzeniu w skarpetka i sandałach,byle by były całe, a nie dziurawe.Natomiast modę chodzenia w podartych spodniach wymyślił idiota,a durnie dali sobie wmówić że to jest piękne.Modnisiom życzę zdrowego rozsądku.

04.08.2015, 22:43

Dole być Polakiem w skarpetkach i sandałach a nie p....m z kolczykiem, czy innym g....m w nosie i pomarańczowych włosach.
No ale to lansują dyktatorzy, pytanie czego????

02.08.2015, 23:01

Ludzie, przecież nawet w Belgii , Szwecji lansuje się modę na chodzenie w sandałach i skarpetkach. Proszę popatrzeć na kolorowe pisma z tych krajów. Nie wiem co to za obłęd z tymi skarpetkami do sandałów, że jest to obciach. Ja osobiście nie znoszę tych gołych paluchów facetów wystających z sandałów. Dla mnie jest to obrzydliwe.

02.08.2015, 13:53

Wszyscy chodzący w trykotach po plaży tak chodzą bo wstydzą się że się nie podmyli , prawda!!! A Ty jesteś polak mały i stać Cię tylko na sandały , pewnie na przyjęcia chodzisz w podkoszulce (nie myl z T-shortem) . Taki wypasiony matoł . Tylko nie zmieniaj swojego wyglądu , bo z czego się śmiać !

02.08.2015, 09:53

CHYBA WSTYDZA SIE CHODZIC BEZ SKARPET.TRZEBA PRZECIEZ ZADBAC O STOPY I PIĘTY,ZEBY CHODZIC W SANDALACH BEZ SKARPET.

02.08.2015, 09:51

Dlaczego to taki obciach? Mój mąż nawet po plaży chodzi w skarpetach bo inaczej ma poparzone od słońca nogi. Ma cierpieć? Dlaczego? Bo komuś się to nie podoba?

22.07.2015, 05:14

Wstydzę się ludzi z miasta którzy wyjeżdżaja i tak się zachowwują myslą zę jak z blokw wyjadą to im słoma nie wystaje, oj wystaje mieszczuvhy nawet z spod sandałów

21.07.2015, 13:57

Nie z nas, tylko z was.

21.07.2015, 09:02

ładna sweetfocia. tylko nie obejmuje bawarskich spodenek :)

20.07.2015, 20:05

Rydzyk czy to ty ? A od kiedy ty jesteś sofokles ? No i czym ty znowu sie naćpałeś ? Majbachem czy większym machem ?

19.07.2015, 19:55

mamy wiele wad, ale więcej zalet. jak każda panna na wydaniu. komuś to ewidentnie przeszkadza. a tak a propos: te obozy były wasze, a jeńcy od nas pochodzili. to co żeście z nimi zrobili, to żaden bydlak do tej pory nie zrobił. dyskutujemy dalej?

19.07.2015, 19:44

Kużwar przestań już jeść te gotowane jajka, bo ci wall mart rachunek wystawi za te naciągane gwarancje.

19.07.2015, 17:29

Vladimir zdejmij te śmierdzące skarpety z polskich sandałów, bo się ludzie smieją.

18.07.2015, 21:22

na moje oko to są nogi Angeliki. mogę się mylić, ale po rozmiarze nie trudno wywnioskować.

18.07.2015, 21:13

Skoro jesteś, bury, zielony, mały, z którym szlachetne geny się nie wymieszały, to se luzuj. Folguj sobie, lulki pal i uprawiaj wiejskie swawole. Wszak ten kraj od 300 lat z przerwami uprawiał zaprzańskie swawole. Nihil novi. Trza przywyknąć.

18.07.2015, 20:37

Jestem sobie polak mały i łaże jose spoko po chlewiku i tu znienacka kuraki wredne mi nogi opsrały. No a Tunezja przez moja Zocha z stodoły opłacono. To nadziewam skarpetk,i by nie waliło na odległość a i syf zakryty był. Więc w czym problym ?

18.07.2015, 15:26

Wszystko się zgadza, ale ty piszesz o wieśniaku, a nie Polaku.

18.07.2015, 15:01

raczej polaka poznasz , wali od niego na odleglosc , zawsze na lekkiej bance , drze morde , zaczepia ludzi po polsku , i wiesniakiem wieje na oleglosc

18.07.2015, 13:33

W końcu jest "podobno" demokracja i każdy w granicach ustanowionego prawa może robić co mu się podoba! Ja chodzę w skarpetkach bo nie lubię chodzić z gołymi stopami chyba, że na piasku nad morzem ale to inna historia. Z muzułmańców się jakoś nie nabijają, a ja swojej babie wora na łeb bym nie założył. Portek z krokiem w kolanach też nie noszę, bo dla mnie to nie wygodne, ale jak ktoś tak lubi to się z niego nie wyśmiewam i nie wrzucam jego zdjęć na neta bo jest inny niż MÓJ światopogląd. Ponabijajcie się lepiej z tego czy dożyjecie do emeryturki :]

18.07.2015, 13:19

A ja poznaję Polaka za granicą po:
1. wędkarskich kapeluszach, często jeszcze ze sznurkami pod szyją
2. Spodniach za kolano z kieszeniami po bokach na wysokości kolana w ilościach po 2 szt. na nogawce,
3. Kamizelkach , chyba do kompletu do spodni, z kieszonkami oczywiście, tym razem na piersiach,
4. Saszetkach, takich małych torebek, które noszą pod pachą lub ewentuanie zawieszają na takim małym pasku na nadgarstku.
Tak więc skarpety do sandałów idealnie pasują do reszty...

18.07.2015, 12:29

A pejsaci chodzą oblepieni dolarami wywiezionymi z Polski!

18.07.2015, 12:16

Na boso w sandałach to można sobie chodzić we Włoszech, Grecji czy Hiszpanii ale nie w Polsce. Taki mamy klimat i nic sie na to nie poradzi

17.07.2015, 20:20

wszedzie na swiecie ludzie ubieraja skarpetki i sandaly, ale Polacy smieja sie tylko z siebie, oj nieladnie, nieladnie!