Jurek Owsiak nominowany do International Music Industry Awards. Zostanie promotorem roku?

Jurek Owsiak otrzymał nominację w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

Jako jedyny nominowany Polak Jurek Owsiak ma szansę uzyskać tytuł najlepszego promotora koncertowego. W swojej kategorii szef Przystanku Woodstock rywalizuje z Folkertem Koopmansem (FKP Skorpio, Niemcy), Paulem Tollettem (Coachella, USA) i Vijayem Nairem (NH7 / Only Much Louder, Indie).

W plebiscycie International Music Industry Awards 2015 głosować mogą wyłącznie przedstawiciele branży muzycznej, m. in. agenci, promotorzy, menedżerowie, wydawcy, pracownicy wytwórni, przedstawiciele radia, pracownicy firm dźwiękowych, oświetleniowych - nie liczą się natomiast głosy oddane przez fanów i samych artystów.

Głosowanie potrwa do 23 lutego. Gala wręczenia nagród odbędzie się 29 kwietnia w Hollywood Roosevelt Hote podczas konferencji Musexpo.

21. Przystanek Woodstock odbędzie się między 30 lipca - 1 sierpnia 2014 roku w Kostrzynie nad Odrą. W czasie tegorocznej edycji festiwalu na czterech scenach zaprezentuje się blisko 70 wykonawców. Wśród już ogłoszonych artystów są m.in.: Black Label Society, Within Temptation, Shaka Ponk, Eluveitie, Proletaryat, Mela Koteluk, Frontside, Mrozu, Illusion czy Lipali.

Więcej o tegorocznym Przystanku Woodstock przeczytacie w naszym informatorze - Przystanek Woodstock 2015. Kto zagra? Kiedy Woodstock? Sprawdź program Przystanku

Krzysztof Żyła

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.02.2015, 10:34

Ile chorych dzieci złożyło sie na tę nagrodę?

21.02.2015, 22:10

Marna i głu.pia prowokacja lewaku w spódnicy.
Od samego początku Owsiak nie rozliczał się rzetelnie z zebranych pieniędzy. Nie lubię szemranych interesów i resortowych kłamców.

21.02.2015, 20:27

Jurek Owsiak??? ....Jasna sprawa :)

20.02.2015, 23:20

Pupil obecnej władzy i mainstreamowych mediów, zbyt pewny siebie, pyszałek. Na siłę lansowany w szkołach niestety.

20.02.2015, 21:19

Aniu. Bydzie taki czas, że jak cię wyleczą z kasy, brodę zapuszczą i wypaplają w błocie, to na eutanazję czas nastanie, bo się okaże że na leczenie jest za późno.

20.02.2015, 21:01

"21. Przystanek Woodstock odbędzie się między 30 lipca - 1 sierpnia 2014 roku"

Serio?
Przecież od prawie 2 miesięcy mamy rok 2015.

20.02.2015, 18:31

Wolała bym umrzec niz byc leczoną za pomoco jego aparatury. Mnie starczy rozaniec i ksiazeczka do nabozenstwa. Wiecej mnie nie trzeba.

20.02.2015, 16:58

Nie znoszę go. Powód - nie lubię kłamców.

20.02.2015, 15:59

ty nam tu palca na lud pracujący miast i wsi nie podnoś, bo ci matka kurka już go odrąbała.

20.02.2015, 09:03

A ciebie kto lubi mały ludzki głuptasie

20.02.2015, 08:42

"mis. eutanazja" dostaje koło ratunkowe wszystkich krajów, bo mu polskie "melony" ciążą?

20.02.2015, 08:04

dziecko resortowe, posłuszny berbeć "tłustych kotów" co nie lubi niewygodnych pytań, np. dziennikarzy TV Republika. Owsiak to anagram słowa - wioska, Żal mi tego człowieczka , bo brzydko skończy swą szemraną karierę

20.02.2015, 07:53

Nie lubię tego człowieczka.

19.02.2015, 13:45

Ja nominuję tego osobnika do badania przez niezależną międzynarodową komisję prawników.