Justyna Kowalczyk bieg na 30 km w Soczi [TRANSMISJA ONLINE, TVP 2] biegi narciarskie 22.02.2014

Kowalczyk biegi narciarskie kobiet soczi transmisja 22 lutego 2014
Kowalczyk biegi narciarskie kobiet soczi transmisja 22 lutego 2014 iwona_kellie/flikr.com
22 lutego Justyna Kowalczyk biegnie na igrzyskach w Soczi na dystansie 30 km. Transmisję można oglądać w TVP2 i online w internecie o godzinie 10.30.

Bieg narciarski kobiet na 30 km Justyna Kowalczyk 22.02.2014

Justyna Kowalczyk w Soczi zdobyła złoto w biegu narciarskim na 10 km. 19 lutego Kowalczyk z Sylwią Jaśkowiec startowała w sprincie drużynowym. Polki uplasowały sie na 6. miejscu. 22 lutego Kowalczyk pobiegnie w biegu narciarskim na 30 km techniką dowolną.

Kowalczyk z medalem na igrzyskach w Soczi

13 lutego pomimo kontuzji zwyciężyła i wygrała bieg. Zdobyła złoty medal. Druga na mecie była Szwedka Charlotte Kalla, ze strata prawie 20 sekund do Kowalczyk. Trzecia na metę przybiegła Therese Johaug z Norwegii.

Polacy na igrzyskach w Soczi. Program startów [zawodnicy, terminarz]

Justyna Kowalczyk boryka się z kontuzją w postaci złamania stopy. Nie wystartowała w sprincie stylem łyżwowym, gdzie jedna z jej głównych rywalek Marit Bjoergen wywróciła się niedaleko od mety.

Transmisja TVP2 Bieg narciarski Kowalczyk w Soczi

Biegi narciarskie na 30 km kobiet rstartują o godzinie 10.30. Zakończenie rywalizacji planowane jest na godzinę 13.30. Transmisję prowadzi TVP2.

Biegi narciarskie Soczi Justyna Kowalczyk Transmisja online

Transmisje z biegów narciarskich na igrzyskach w Soczi można również śledzić w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz na stronach oferujących streaming z wydarzeń sportowych.