Juwenalia w Warszawie 2017 rozpoczną się 5 maja i potrwają do 3 czerwca. Oficjalnie poinformowała o tym grupa Juwenalia Warszawskie, która odpowiedzialna jest za organizację studenckiego święta w stolicy. Wkrótce poznamy pierwszych wykonawców, którzy w tym roku wystąpią na uczelnianych scenach.

Juwenalia w Warszawie 2017. Kiedy odbędą się koncerty? Kto zagra? [PROGRAM]Juwenalia w Warszawie to największe święto studenckie i prawdopodobnie największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal muzyczny trwający aż przez miesiąc. Do organizacji przyłącza się większość stołecznych uczelni, m.in. Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytetu Muzyczny, Akademia Sztuki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna i wiele innych.

Juwenalia w Warszawie 2017. Kiedy odbędą się koncerty?


Tegoroczne juwenalia rozpoczną się 5 maja i potrwają do 3 czerwca. Organizatorami poszczególnych przedsięwzięć są samorządy studenckie warszawskich uczelni. Poznaliśmy już szczegółowy harmonogram koncertów:

5 maja - Juwenalia Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
11 maja - Juwenalia Akademii Sztuki Wojennej oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
12 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Artystyczne
13 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Szkoły Głównej Handlowej
19-20 maja - Juwenalia Politechniki Warszawskiej
20 maja - Wielka Parada Studentów 2017
26 maja - Juwenalia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
27 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego
2-3 czerwca - Ursynalia, czyli Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Czytaj też: Koncerty na wiosnę 2017 w Warszawie. Tam warto być! [PRZEGLĄD]

Na razie nie wiadomo, kto zagra na poszczególnych koncertach. Z pewnością będą to największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Będziemy o tym informować na bieżąco!


Zobaczcie też: Tańczą, kiedy dopiero się budzisz. "Technoranki" w Warszawie

Źródło: naszemiasto.pl"/>

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!