"Plac Zbawiciela jest już passe" - trudno nie zgodzić nam się z tym stwierdzeniem, patrząc na ilość nowych knajp, bistro i barów, które każdego miesiąca pojawiają się w mieście. Ze wszystkich postanowiliśmy wybrać te, które rokują najlepiej i subiektywnie obwieścić je top miejscówkami, pod którymi wystawać będą w najbliższym letnim sezonie tłumy. Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii!

Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  kiki (gość)

  poziom cosmo albo jeszcze gorzej. Zakładam, że autorka ma około 20 lat i jest:
  a)hipsterką,
  b)drwalką,
  ale zazdroszczę, że za takie bzdurki ktoś jej płaci. Bo płaci chyba? Chyba że to bezpłatny staż na feriach.

  braq (gość)

  napisał to jakiś kreator mody a nie Warszawiak ! "modne" miejsca dobre sa dla słoików , którzy wreszcie "bywają" na "salonach" i ktrym całe wsie polskie sekudują :-)

  Iza (gość)

  Ten artykuł chyba został napisany przez osobę, która nie zna Warszawy i nigdy nie była w Pawilonach.

  Prrron (gość)

  Nie rozumiem tego "Artykułu". Co wspólnego mają wymienione miejsca z pl. Zbawiciela czy Pawilonami?! Zbawix i Pawilony to miejsca, które się odwiedza latem ponieważ można tam popić alkohol stojąc na otwartym powietrzu. Tymczasem Wy mi proponujecie jako alternatywę siedzenie w knajpie. WTF?! Ktoś tu czegoś nie rozumie...