Kalendarz Media Markt 2014. Piąta edycja kalendarza Media Markt zbiega się z jubileuszem 15-lecia obecności sieci w Polsce. Motywem przewodnim sesji zdjęciowej jest sceneria włoskiej Ligurii. Zobacz niesamowite zdjęcia!

Kalendarz Media Markt 2014. Niesamowite zdjęcia [FOTO, WIDEO]Kalendarz Media Markt został wydany po raz pierwszy w 2009 roku i od razu zyskał dużą popularność. Elementem łączącym wszystkie dotychczasowe edycje i podkreślającym charakter marki jest wysmakowana erotyka. Poza jednym przypadkiem, gdy w 2012 roku na zdjęciach pojawiły się kolory, kalendarze wypełniają klasyczne czarno-białe obrazy.

Czytaj także: Kalendarz Ryanair 2014: w sesji zdjęciowej wzięły udział aż trzy Polki [ZDJĘCIA]

- Piękne kobiety i niepospolite otoczenie to cechy charakterystyczne niezwykłych kalendarzy Media Markt - powiedziała Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt

Kalendarz Media Markt 2014


Kalendarz wydawany jest w limitowanym nakładzie, wynoszącym jedynie 1200 sztuk, nie jest dostępny w sprzedaży i trafi do najważniejszych partnerów handlowych marki. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak. Sesję zdjęciową zrealizowało Studio Filmowe M5.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq