Klub Seniora

Projekt "Kino dla Seniora" powstał z inicjatywy Klubu Seniora i działa już ponad 2 lata (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ramach projektu "Kino dla Seniora" Klub Seniora DOM organizuje 3 października darmowy seans. Najstarsi mieszkańcy Warszawy będą mogli zobaczyć film "Zakochani w Rzymie" w reżyserii Woody'ego Allena.

Projekt realizowany jest już od blisko dwóch lat. Ma udowodnić, że życie na emeryturze wcale nie musi być nudne. Na początku października seniorzy będą mieli okazję wziąć udział w darmowej projekcji. Tym razem zostanie pokazany film "Zakochani w Rzymie".

Dzieło amerykańskiego reżysera zostało uhonorowane najważniejszymi nagrodami filmowymi. "Zakochani w Rzymie" mogą poszczycić się czterema Oscarami, dwoma Złotymi Globami oraz czterema nagrodami BAFTA. Film to pełna humoru komedia romantyczna, idealna na chłodne, jesienne wieczory, a gwiazdorska obsada i błyskotliwe dialogi natychmiast poprawią zły nastrój. W ponad 100 minutach wspaniałej rozrywki zawarte są cztery opowieści o ludziach, którzy nawet w tak urokliwym mieście jak Rzym, nie radzą sobie z uczuciami.

Czytaj też: Wirtualnie i legalnie. Pierwsze takie kino [WIDEO]

Przewidziany został również konkurs, którego inicjatorem jest Fundusz Hipoteczny DOM. Do wygrania atrakcyjna wycieczka krajowa. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 60. rok życia.

Seans odbędzie się 3 października o godz. 11:00 w Kinie Luna przy ul. Marszałkowskiej 28. Z powodu ograniczonej liczby miejsc na sali kinowej, zainteresowani proszeni są o wcześniejszy kontakt pod tel. 801 005 801 do 24 września.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!