Kadr z filmu "Poradik pozytywnego myślenia"

Kadr z filmu "Poradik pozytywnego myślenia" (© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oprócz filmu pokazy chippendales oraz tańca fitness. Mamy dla Was zaproszenia.

Polecamy: Repertuar kin w Warszawie. Największe premiery tego tygodnia.

 

Poradnik pozytywnego myślenia

Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom, oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver).

Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany (Jennifer Lawrence).

Atrakcje dodatkowe w kinach warszawskich:

Na wszystkie Panie w warszawskich Multikinach czeka moc walentynkowych atrakcji. Atmosferę wieczoru skutecznie podgrzeją występy taneczne w wykonaniu grup tancerzy chippendales: Guardian Angels w Multikinie Złote Tarasy oraz Bad Boys w kinie na Targówku. Multikino Ursynów oraz Wola Park zapraszają na wieczór pełen zmysłów: pokaz walentynkowego makijażu, opalania w zaciszu domowym oraz tańca fitness.

Kino na Obcacach

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym Multikino proponuje wspólne spotkania, zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe.


UWAGA! KONKURS!

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Kino na Obcasach 5 lutego 2013 o godzinie 20 - weź przyjaciółkę i ciesz się wyjątkowym wieczorem:
- podwójne zaproszenie do kina na Targówku
- podwójne zaproszenie do kina w Wola Parku.

By je zdobyć, należy zarejestrować i zalogować się w portalu MM Warszawa; komentarze umieszczone przez niezalogowanych użytkowników będą ignorowane. W komentarzu napiszcie dlaczego to właśnie do Was powinno trafić zaproszenie. W tytule komentarza napiszcie, do którego z kin chcecie się wybrać.

Nagrodzimy autora najciekawszego wpisu. Na odpowiedzi czekamy do 3 lutego 2013, do końca dnia.

Zwycięzcę konkursu powiadomimy mailowo 4 lutego. Odbiór nagrody w kinie, bezpośrednio przed Kinem na Obcasach.

Pozostałe konkursy znajdziesz w naszym serwisie: Konkursy MM Warszawa


* Uwaga: konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Warszawa.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych.


Zobacz materiały z cyklu Rozmowa MM


NERGALPABLOPAVOPYTA.PLPIOTR CYRWUS

Komentarze (42)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

... (gość)

Regulamin jest dla obu stron a nie jednej :(. Szkoda tylko, ze nie widze by osobaposlugujaca sie nickiem letylda dodala wpis zawierajacy w temacie Targowek. Dlaczego nagrodzone zostaly zgloszenia niezgodne z regulaminem konkursu?????

Kino w Wola Parku. Dlaczego do mnie powinny trafić zaproszenia?
Bo dziwnie szybko czas jakoś leci i niespodzianie wyrosły dzieci.

Targówek. Dlaczego zaproszenie powinno trafić do mnie?Powodów pewnie jest mnóstwo ale dziś chciałabym się skupić na mojej mamie. Spędzamy ze sobą dużo mniej czasu niż kiedyś bo każda z nas zajęta jest codzienną bieganiną i własnym domem. To zaproszenie sprawiłoby, że mogłybyśmy spędzić trochę czasu razem, poplotkować, napić się wina i obejrzeć świetny film...no i występ Bad Boys oczywiście :) za czasów mojej mamy nie było takich rozrywek :) sama pewnie nie miałaby odawgi się wybrać ale ze mną.... :) Miło spędziłybyśmy czas a nasze drugie połówki nie miałaby nic przeciwko naszemu wyjściu bo czy wyjście mamy z córką może być groźne?do wyjścia z koleżankami ciężej byłoby ich przekonać :) A tak oni też będą mieli wolny wieczór i piloty od tv tylko dla siebie.
Także jeśli chcecie uszczęśliwić cztery osoby to podwójne zaproszenie do kina na Targówku powinno trafić właśnie do mnie :)

Wola Park lub Targówek obojetne. Ok nie jestem kobietą, żeby wygrać bilety na kino na obcasach i w dodatku oglądać jakieś pokazy chippendalesów ale założyłem się z moją dziewczyną, że te bilety zdobędę dla niej i jej przyjaciółki. Kino jest nie ważne bo osobiście je tam zawioze, mógłbym je nawet zawieźć do innego miasta. Musicie mi pomóc bo wzamian bede miał wolną chatę na męski wieczór na koniec lutego, na gale boksu. POMÓŻCIE!!!

obiecuję. bo jak wygram obiecuję że przyjdę na seans w obcasach :D , oczywiście zrobię zdjęcie i podeślę szanownej redakcji żeby tez coś z życia miała :)

Wola Park. Nawet najmniejszy okruch pozytywnego myślenia pilnie poszukiwany dla mojej dorosłej córki i jej przyjaciółki. Zerwanie związku, powalona sesja, pełzająca samoocena - nie muszę więcej chyba opisywać - ogólnie Apokalipsa. Taki babski wypadzik mógłby zdziałać cuda.
Liczę na Wasze wsparcie
Pozdrawiam :)