Za nami już drugi miesiąc projekcji filmowych pod Narodowym, a projekt trwa do 26 września 2014 roku. Co będzie można obejrzeć na najbliższych projekcjach?

W czwartek 4 września w ramach „MALEMEN'owego kina samochodowego pod Narodowym” odbędzie się pokaz filmu "Frances Ha". Wśród propozycji patrona – magazynu MALEMEN – znalazły się takie tytuły jak: „Amator”, „Daas”, „Rolling Stones w blasku świateł”, „Broken Flowers” i właśnie zwycięskie „Frances Ha”, wybrane w głosowaniu na Facebooku. Początek projekcji o 21.

Wstęp na wszystkie projekcje filmowe podczas projektu Kino Samochodowe pod Narodowym są bezpłatne. Wszelkie informacje na temat najbliższych wieczorów filmowych można znaleźć na oficjalnym fan page kina.

Dla kinomaniaków bez samochodów organizatorzy stworzyli również specjalną strefę z leżakami, która od początku projektu zdążyła zyskać swoich wielbicieli.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!