O planach zamknięcia Klubu Komediowego Chłodna donosiły różne media. Burza, jak się okazuje, została rozpętana zdecydowanie za szybko. Klub Komediowy Chłodna się nie zamyka i nie musi zniknąć - zapewniają przedstawiciele Chłodnej.

Klubowi na Chłodnej wygasa koncesja na alkohol. Wspólnota mieszkaniowa, która zarządza budynkiem nie wyraziła zgody na jej przedłużenie. Mieszkańcy skarżyli się na hałasy, dym z papierosów i klubowiczów pijących alkohol przed lokalem.

Sprawdź też: Poluzjanci wystąpią na scenie klubu Dekada już 24 kwietnia

Po pojawieniu się tych informacji, [a]http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1500613,nowy-klub-rafala-rutkowskiego-na-chlodnej-stand-up-na-miare,id,t.html;Klub Komediowy Chłodna [/a]stanął przed trudnym zadaniem, nie wiadomo było jak dalej potoczą się losy tego miejsca. Pojawiły się plotki o zamknięciu klubu. Takich planów nie potwerdzają jednak osoby z Klubu na Chłodnej. - Jedyna nowa informacja jaką dostaliśmy, to deklaracja wspólnoty, która ostatecznie odmówiła chęci rozmów z nami. Nie jest to jednak rozporządzenie o zamknięciu Chłodnej, i choć ma dla nas kluczowe znaczenie, nie oznacza końca, raczej kolejny początek- tłumaczy Ula Piłat, odpowiedzialna za sprawy klubowe.

Mimo że mieszkańców ani wspólnoty nie udało się przekonać do zmiany zdania, klub nie myśli o odmowie w kategoriach wyroku. -To oczywiście zmienia nasz sposób myślenia o przyszłości. Dojrzeliśmy do decyzji o przeniesieniu się w przyszłości w lepsze, bardziej komfortowe miejsce- dodają przedstawiciele z Chłodnej.

Zobacz koniecznie: Rozkwaś Polaka znów na scenie Klubu Garnizonowego w kwietniu

Klub Komediowy Chłodna podczas swojej półrocznej działalności zebrał w swoich murach kilkudziesięciu artystów, wyprodukował kilka inicjatyw scenicznych i wystawiał blisko 50 eventów teatralno-komediowych. Dodatkowo zgormadził też nową i zainteresowaną publiczność, na którą Klub Komediowy liczy także w inne lokazlizacji. Nowa siedziba nie jest jeszcze znana, choć do końca kwietnia można jeszcze wybrać się na spektakle pod stary adres klubu.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!