Klub Komediowy Chłodna nie musi zniknąć. Zamiast końca nowy początek!

O planach zamknięcia Klubu Komediowego Chłodna donosiły różne media. Burza, jak się okazuje, została rozpętana zdecydowanie za szybko. Klub Komediowy Chłodna się nie zamyka i nie musi zniknąć - zapewniają przedstawiciele Chłodnej.

Klubowi na Chłodnej wygasa koncesja na alkohol. Wspólnota mieszkaniowa, która zarządza budynkiem nie wyraziła zgody na jej przedłużenie. Mieszkańcy skarżyli się na hałasy, dym z papierosów i klubowiczów pijących alkohol przed lokalem.

Sprawdź też: Poluzjanci wystąpią na scenie klubu Dekada już 24 kwietnia

Po pojawieniu się tych informacji, [a]http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1500613,nowy-klub-rafala-rutkowskiego-na-chlodnej-stand-up-na-miare,id,t.html;Klub Komediowy Chłodna [/a]stanął przed trudnym zadaniem, nie wiadomo było jak dalej potoczą się losy tego miejsca. Pojawiły się plotki o zamknięciu klubu. Takich planów nie potwerdzają jednak osoby z Klubu na Chłodnej. - Jedyna nowa informacja jaką dostaliśmy, to deklaracja wspólnoty, która ostatecznie odmówiła chęci rozmów z nami. Nie jest to jednak rozporządzenie o zamknięciu Chłodnej, i choć ma dla nas kluczowe znaczenie, nie oznacza końca, raczej kolejny początek- tłumaczy Ula Piłat, odpowiedzialna za sprawy klubowe.

Mimo że mieszkańców ani wspólnoty nie udało się przekonać do zmiany zdania, klub nie myśli o odmowie w kategoriach wyroku. -To oczywiście zmienia nasz sposób myślenia o przyszłości. Dojrzeliśmy do decyzji o przeniesieniu się w przyszłości w lepsze, bardziej komfortowe miejsce- dodają przedstawiciele z Chłodnej.
∨ Czytaj dalejZobacz koniecznie: Rozkwaś Polaka znów na scenie Klubu Garnizonowego w kwietniu

Klub Komediowy Chłodna podczas swojej półrocznej działalności zebrał w swoich murach kilkudziesięciu artystów, wyprodukował kilka inicjatyw scenicznych i wystawiał blisko 50 eventów teatralno-komediowych. Dodatkowo zgormadził też nową i zainteresowaną publiczność, na którą Klub Komediowy liczy także w inne lokazlizacji. Nowa siedziba nie jest jeszcze znana, choć do końca kwietnia można jeszcze wybrać się na spektakle pod stary adres klubu.


Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię