Klub Komediowy Klub Komediowy

Plakat "Fabularnego przewodnika po rzeczywistości wolnorynkowej" (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Klubie Komediowym rozpoczyna się nowy sezon. Pierwszym spektaklem, wyprodukowanym przez Klub od czasu otwarcia nowej siedziby na Placu Zbawiciela, będzie "Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej", który miał swoją premierę w czerwcu.Spektakl wystawiany jest w formie serialu scenicznego. Stara się ożywić ducha kabaretu literackiego wraz z charakterystycznymi dla niego formami: skeczem, monologiem czy piosenką.

Na początek poznamy historię pary absolwentów oraz ich perypetie podczas wędrówki w poszukiwaniu etatu i lepszego jutra. Na skrzyżowaniu ulic Chęci i Możliwości napotkają gadające jelenie, sadomasochistyczną sesję akademicką i uautentyczniacza. Ich pogoń za stabilizacją pogna ich w objęcia zdarzeń dziwnych i dziwniejszych, a nawet sprowadzi do wnętrza snu pewnego prezesa.

Czytaj też: Edith Piaf i Marlene Dietrich na warszawskiej scenie

W planach Klubu Komediowego jest stworzenie kolejnych przedstawień o losach bohaterów.
Główne role w sztuce przypadły między innymi Matyldzie Damięckiej, Mateuszowi Lewandowskiemu, Weronice Nockowskiej i Bartkowi Magdziarzowi. Spektakl wyreżyserowała Aneta Groszyńska, a teksty zostały napisane przez członków Teatru Improwizowanego Klancyk - Michała Sufina i Błażeja Staryszaka.

Przedstawienia będzie można zobaczyć 19, 21, 29 i 30 września o godz. 20:00. Bilety w cenie 35 zł.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!