VIKI FALK: Charakter Viki był w dużej mierze zdeterminowany cechami charakteru Katy Dobó, która dotychczas najlepiej sprawdzała się w rolach komediowych, ale z sukcesem weszła też w świat ról dramatycznych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

VIKI FALK:
Charakter Viki był w dużej mierze zdeterminowany cechami charakteru Katy Dobó, która dotychczas najlepiej sprawdzała się w rolach komediowych, ale z sukcesem weszła też w świat ról dramatycznych. „Dla mnie Viki to taki typ osoby jakim sama mogłabym być” - mówiła aktorka. „Viki to taka dziewczyna co zawsze mówi to co ma na sercu, wierzy w ideały i w to, że można zmieniać świat. Ma cięty język i wierzy w Rewolucję”.

KARCSI SZABÓ:
„Karcsi to człowiek, który staje przed wyborem” wyjaśnia odtwarzający tę role Iván Fenyı, „W pierwszych dniach zrywu narodu Karcsi chce raczej kontynuować dotychczasowe życie. Boi się utraty wielkich przywilejów, jakie przynosi mu gra w hołubionej przez władze drużynie. Ale gdy zbliża się do centrum ogarniętego płomieniem wolności miasta, przechodzi przemianę. On musi wybrać i tego wyboru – pod wpływem uczucia także – dokonuje. Potem musi dokonać go raz jeszcze aby wykazać to samo – bohaterstwo” – analizuje swą rolę Fenyi.

TIBI VÁMOS:
Sándor Csányi zagrał role przyjaciela Karcsiego - Tibiego. „Tibi jest dużo bardziej racjonalny niż Karcsi” mówi jedn z najpopularniejszych młodych aktorów węgierskich. “Dopóki wszystko jest jedną wielką zabawą, bierze udział w każdej przygodzie, ale wie kiedy postawić tamę, odciąć się. Można powiedzieć, że jest tchórzem i konformistą, ale ja widzę, że raczej jest lepiej przystosowany do przetrwania w tamtych strasznych czasach. W decydującym momencie jednak nie zawiedzie” – kończy Csanyi

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!