Kobiece Salony Filmowe powstały z myślą o kobietach, które potrzebują miejsca, aby dobrze wykorzystać wolny wieczór. W oderwaniu od codziennych trosk i zmagań w pracy mogą panie w przyjemny sposób zapoznać się z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kobiece Salony Filmowe powstały z myślą o kobietach, które potrzebują miejsca, aby dobrze wykorzystać wolny wieczór. W oderwaniu od codziennych trosk i zmagań w pracy mogą panie w przyjemny sposób zapoznać się z nowościami ze świata kultury skierowanymi właśnie do nich, a także odpocząć i miło spędzić czas w damskim gronie.

Kobiece Salony Filmowe to nowatorski w formie rodzaj rozrywki na wysokim poziomie adresowany wyłącznie do kobiet, który ma przybliżyć widowni kobiecej filmy wartościowe artystycznie i intelektualnie. Projekcje mają być również inspiracją do ciekawych dyskusji i spotkań ze znanymi osobami z kręgów kultury.

Projekt skierowany jest głównie do kobiet w wieku 25+, ambitnych, chodzących regularnie do kina oraz do tych, które odwiedzają kino sporadycznie, starannie selekcjonując repertuar; pań aktywnych zawodowo i kulturalnie, lubiących dobrą markę, interesujących się modą i dbających o urodę.

Zgodnie z formułą repertuarową Kobiecych Salonów Filmowych prezentowane będzie kino ambitne, przekazujące wartości i tematykę bliską kobietom.

Spotkania w ramach Kobiecych Salonów Filmowych odbywają się co dwa tygodnie (wtorki – Kraków, środy – Warszawa, czwartki – Wrocław). Ze względu na atrakcyjną oprawę, wysoki poziom proponowanych projekcji filmowych, bogactwo ofert naszych partnerów oraz dodatkowe atrakcje cykl ma charakter ekskluzywny! Spotkania cyklu kreują kino na wspaniałe miejsce spotkań towarzyskich kobiet.

Całej akcji towarzyszyć będzie plebiscyt (ogłoszony także za pośrednictwem mediów patronackich) na najwspanialsze filmy w historii kina - filmy poruszające tematykę bliską kobietom, filmy najchętniej przez kobiety wybierane, filmy, które kobiety najlepiej pamiętają i kochają. Takie, które panie chciałyby obejrzeć ponownie w ramach Kobiecych Salonów Filmowych w miłym, kobiecym towarzystwie, w niepowtarzalnej atmosferze kin studyjnych.

Projekcjom towarzyszyć będą spotkania z interesującymi, znanymi, wpływowymi kobietami, osobistościami polskiego życia publicznego, koncerty, spotkania literackie, ewentualne rozmowy i dyskusje oraz elegancki poczęstunek. Zapraszani będą specjaliści z dziedziny kinematografii, twórcy kina polskiego a także literaci. Atrakcją wieczoru będzie też zawsze losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych od firm współpracujących przy cyklu. Oprawa spotkań często będzie tematycznie nawiązywać do tematyki prezentowanego filmu. Projekcje nowości ze światowych ekranów mają stać się też okazją do stworzenia swego rodzaju salonów filmowych.

W każdym z miast prowadzącą wieczory będzie znana medialna osoba – znana i lubiana kobieta.

Partnerzy medialni cyklu: Twój Styl, TVP2, Dziennik Polska, Radio Złote Przeboje i Roxy FM, Wirtualna Polska, Filmweb, Nasze Miasto, AMS.
Kobiece Salony Filmowe objęte są patronatem serwisu NaszeMiasto.pl
1_00.jpg


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!