Kolejna marka wycofuje się z Polski. Sklep w Złotych Tarasach do likwidacji Kolejna marka wycofuje się z Polski. Sklep w Złotych Tarasach do likwidacji

Kolejna marka wycofuje się z Polski. Sklep w Złotych Tarasach do likwidacji (© Pixabay.com)

Marka Dorothy Perks podjęła decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku. Jej sklep w Złotych Tarasach zostanie zamknięty 29 stycznia.

To kolejna w ostatnim czasie informacja o wycofaniu się zagranicznej marki z polskiego rynku. Wcześniej takie decyzje zostały ogłoszone przez Marks&Spencer oraz brytyjską sieciówkę Topshop.

Zobacz też: Z Warszawy do Wrocławia w 20 minut? Jest szansa na superszybki transport!

Marka Dorothy Perkins była obecna na polskim rynku od 2011 roku. Kolekcje Dorothy Perkins, kierowane są do kobiet w przedziale 25-40 lat.

Wszystkie kolekcje dostępne są w rozmiarach od 34 do 48. Ponieważ sklep jest likwidowany, należy spodziewać się w najbliższych dniach sporych przecen na większość produktów tam dostępnych.


Zobaczcie też: Mysia 3, Warszawa. Nie lubisz centrów handlowych? Zrób zakupy tutaj

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!