Przed południem zamaskowany sprawca napadł na oddział banku Millenium przy ul. Malczewskiego 56.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
27-letniego mężczyznę, który dziś przed południem wtargnął do placówki bankowej na Mokotowie, zatrzymali policjanci "po cywilnemu". Sprawca wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy wybiegł z banku z pieniędzmi. Na ich widok wymierzył w ich stronę z broni, jak się później okazało, plastikowej atrapy. Szybko został obezwładniony.

Tuż po 11.00 policjanci z Mokotowa przejeżdżali obok banku przy ul. Malczewskiego. Nagle zwrócili uwagę na mężczyznę kręcącego się przed wejściem do budynku. Po chwili obserwowany wszedł do środka. Kilkadziesiąt sekund później wybiegł z torbą.

Do akcji wkroczyli policjanci. Na ich widok mężczyzna zaczął uciekać. Gdy funkcjonariusze próbowali go zatrzymać, ten wyjął, jak się później okazało, plastikową atrapę broni i rzucił w nich plikiem banknotów. Policjanci szybko obezwładnili 27-latka. Mężczyzna przewieziony zostanie teraz do jednostki Policji i przesłuchany. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia. Funkcjonariusze sprawdzą, czy na swoim koncie nie ma innych tego typu napadów.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!