Materiał informacyjny

W Warszawie trwają właśnie ferie i z tej okazji Dom Development przygotowała na Osiedlu Wilno (ul. Wierna 24, Targówek) szereg atrakcji sportowych i zabaw, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W najbliższy weekend 18-19 lutego odbędą się m.in.: pokaz i wspólny trening z zawodnikami drużyny hokejowej Legii Warszawa, wieczorne „Ice Party” na specjalnie przygotowanym, 300 metrowym lodowisku, Lodowe Animacje Koziołkowe z maskotką Koziołka Matołka oraz rodzinny spacer na nartach biegowych z instruktorem. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

W najbliższą sobotę, 18 lutego o godzinie 11.00 odbędzie się pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa oraz wspólny trening dla rodzin. O godzinie 19.00 rozpocznie się wspólne, zimowe szaleństwo na lodzie - „Ice Party” ze światłami dyskotekowymi i Dj-em. W niedzielę, 19 lutego od godziny 12.00 wystartują Lodowe Animacje Koziołkowe czyli zabawy, mini konkursy oraz jazda na łyżwach z Maskotką Koziołka Matołka dla dzieci. Rodziny będą mogły poznać kolejną dyscyplinę sportów zimowych – narty biegowe - wybierając się o 13.00 na spacer z instruktorem.

Dom Development S.A. uruchomiło na czas ferii zimowych Centrum Feryjne Warszawy na osiedlu Wilno (Targówek) przy ul. Wiernej 24. Każdego dnia można skorzystać z bezpłatnego lodowiska o powierzchni 300 mkw. - odbywają się na nim m.in. lekcje z instruktorem łyżwiarstwa, fitness na łyżwach, konkurs na lodzie dla par, pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa czy rodzinny turniej curlingu. Dla najmłodszych przygotowano górkę śniegową do jazdy na sankach.

Podczas ferii codziennie w godzinach 10.00-21.00 można korzystać z lodowiska oraz wypożyczalni łyżew. Na miejscu będą również food trucki, z przekąskami i ciepłymi napojami.

Centrum Feryjne Warszawy jest inicjatywą mającą zachęcić dzieci i dorosłych do wspólnego spędzania feryjnego czasu w duchu aktywnej zabawy.

W ostatni weekend ferii (25-26 lutego) oprócz wyżej wymienionych atrakcji, zaplanowany został również Rodzinny Turniej Curlingu. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat Zimowego Osiedla Wilno oraz program Rodzinnego Centrum Feryjnego Warszawy na Osiedlu Wilno dostępne są na: www.osiedle-wilno.pl/zima

Wydarzenie facebook: https://www.facebook.com/events/246574902451669

Czytaj także