Kolektyw Sound Rebellion założony przez Zigiego i Roberta Juz, wygrał plebiscyt warszawa.naszemiasto.pl na najbardziej ulubionego DJa w Warszawie. Po niełatwej walce z konkurentami, zdobyli łącznie 3129 głosów, co zapewniło im zwycięstwo. Czytelniku, sprawdź czy wygrałeś odtwarzacz MP3!

W plebiscycie wzięło udział dwudziestu dwóch artystów. Warszawiacy prawie przez trzy tygodnie mogli oddawać głosy na swojego ulubionego DJa. Łącznie oddano prawie 20 tysięcy głosów.

ZOBACZ WYNIKI PLEBISCYTU


Walka trwała do ostatniego momentu. Wreszcie o północy w poniedziałek 18 lipca zamknęliśmy plebiscyt. Zwyciężył warszawski kolektyw Sound Rebellion zdobywając 3129 głosów. Na drugim miejscu uplasował się DJ MiD, który uzbierał 2886 głosów. Trzecim artystą, który załapał się na podium jest Brother Louis (2350 głosów).

Powyżej tysiąca głosów uzyskali jeszcze Kwazar (1279) oraz Alex Saineer (1070).

Kolektywowi Sound Rebellion serdecznie gratulujemy! Pod koniec sierpnia opublikujemy na łamach naszego serwisu wywiad wideo ze zwycięzcami.

ZOBACZ BIOGRAFIE ARTYSTÓW


Dla użytkowników serwisu warszawa.naszemiasto.pl opublikowaliśmy konkurs na najciekawszy komentarz pod plebiscytem. Bardzo miło nam ogłosić, że odtwarzacz MP3 firmy SONY wygrał użytkownik henryk14@wp.pl! Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!


Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!