Koncert Zucchero w Warszawie. Zgarnij wejściówki

Zucchero, określany jako włoski Joe Cocker i Chris Rea w jednej osobie, to obok Erosa Ramazzottiego najpopularniejszy na świecie włoski wokalista. Mamy dla Was bilety na koncert Zucchero na Torwarze!
 mat. organizatora

To będzie wyjątkowy koncert! 20 września w warszawskiej hali Torwar wystąpi Zucchero, autor takich kultowych przebojów jak: „Senza una donna”, czy „Baila Morena”.

Mimo iż przed wielką publicznością zadebiutował w 1982 roku, jego utwory cieszą się ogromną popularnością do dziś. – Jestem przekonany, że entuzjastów talentu włoskiego piosenkarza nie brakuje także w Polsce. Jego występy to zawsze niepowtarzalne wydarzenia, podczas których publiczność wspaniale bawi się razem z artystą – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu.

Pierwszy album „Un po`di Zucchero” nagrał w 1983 roku. – Lata osiemdziesiąte były zresztą dla Włocha bardzo pracowitym okresem. Można powiedzieć, że niemal, co roku do sklepów trafiał jego album. Wiele z nich cieszyło się ogromną popularnością. Podobnie było zresztą później – zauważa Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

– To artysta, którego ciężko jednoznacznie zdefiniować. W swojej twórczości Zucchero łączy wiele gatunków muzycznych. Blues, rock, pop, funky, soul – to tylko niektóre z nich. To na pewno nietuzinkowy piosenkarz i warto go posłuchać na żywo – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Zucchero ma na swoim koncie wiele znanych piosenek. Wielkimi międzynarodowymi hitami stały się między innymi kompozycje: „Senza una donna”, "Mama", "Diamante", "Wonderful World", "Everytime You Go Away" oraz „Baila.

Posłuchaj największych hitów Zucchero:

Włoch wystąpił także w kilku spektakularnych duetach. Zucchero śpiewał między innymi wspólnie z tak znanymi wykonawcami jak: Eric Clapton, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Sting, Elton John, Miles Davis, czy zespół Scorpions. – Szacuje się, że do tej pory sprzedał około 50 milionów płyt na całym świecie. Taki wynik musi budzić uznanie. Poza tym, za swoją twórczość otrzymał wiele nominacji do niezwykle prestiżowych nagród – przypomina Janusz Stefański.

Koncert Zucchero odbędzie się 20 września w hali Torwar w Warszawie. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Podczas warszawskiego występu Zucchero zaprezentuje zarówno piosenki ze swojej nowej płyty jak i największe przeboje.

Bilety na koncert Zucchero można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.ticketpro.pl oraz w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Najdroższe bilety VIP kosztują 400 złotych. Najtańsze wycenione zostały na 150 złotych. Poza tym w sprzedaży znajdują się też wejściówki po 300, 190 i 170 złotych.

Dla Czytelników MM Warszawa agencja Prestige MJM przekazała pięć podwójnych biletów na koncert Zucchero. By je zdobyć, weź udział w naszym konkursie!

UWAGA! KONKURS!


Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na koncert Zucchero 20 września na Torwarze.

By wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod artykułem napisz, dlaczego zaproszenia powinny trafić właśnie do Ciebie. Nagrodzimy autorów najciekawszych wypowiedzi.

Na zgłoszenia czekamy do 18 września do godz. 10.00.

Nie jesteś zarejestrowany/a? Zrób to tutaj »
Ogólny regulamin konkursów MM Warszawa »

Aktualne konkursy MM Warszawa »

Konkurs rozwiązany! Bilety otrzymują:
ayca
aplikator
Alicja
lukaszmac
itala

Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do redakcji MM Warszawa w godzinach 8.30 - 17.30.

_* Uwaga: **konkurs przeznaczony jest dla

zarejestrowanych użytkowników

**

.

Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Konkurs nie jest grą
losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i
zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w
konkursie
otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze
zwycięzców
zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele
redakcji MM
Warszawa.
Uczestnikiem konkursu może być każda
osoba fizyczna,
pod warunkiem, że nie jest pracownikiem /
współpracownikiem firmy Media
Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM
Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych._

Karolina Eljaszak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 11:26

~CORAZ GORZEJ! . niestety.

17.01.2015, 11:26

Karolina Eljaszak. Czy ocen konkursowych wypowiedzi może dokonywać inna osoba, nie ulegająca ŻENUJĄCYM I NIEPRAWDZIWYM SUGESTIOM?

17.01.2015, 11:26

konkurs rozwiązany. Konkurs rozwiązany! Bilety otrzymują:
ayca
aplikator
Alicja
lukaszmac
itala
Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do redakcji MM Warszawa w godzinach 8.30 - 17.30.

17.01.2015, 11:25

Bilet na koncert Zucchero. Chciała bym zostać szczęśliwą posiadaczką biletów na koncert Zucchero, ponieważ moja współlokatorka Marta jest wielką wielbicielką tego artysty i już od kilku miesięcy mówiła mi o tym koncercie. Wiem, że bardzo chciała by na niego pójść, a ja chciała bym spełnić to marzenie, tym bardziej że Marta ma niedługo urodzinki i byłby to dla niej niezapomniany prezent.

17.01.2015, 11:25

Muzyka jest dla mnie jak tlen,bez niej-nie da się żyć. ja po prostu kocham muzyke całym sercem,słucham jej gdzie tylko sie da,uwielbiam włoskie sławy i nieśmiertelne nuty,które są klasyka muzyki,niezapomniane chwile,balsam dla uszu.Muzyka,to ja,ona żyje we mnie a moja dusza zawsze tańczy.Mam nadzieję,że szczęście się do mnie uśmiechnie i będę mogła posłuchać na żywo ....baila, baila morena,sotto questa luna piena ymmm,niezapomniane i

17.01.2015, 11:25

prezent. Wyślę teściów w prezencie z okazji rocznicy ślubu, która przypada w tym miesiącu :)

17.01.2015, 11:25

bilet. Chcialabym wygrac bilet na jego koncert bo to jeden z najpopularniejszych wloskich artystów, nietuzinkowy i niepowtarzalny!!!!!!
A w zyciu trzeba lapać każdą okazję zwlaszcza te niepowtarzalne.

17.01.2015, 11:25

Zucchero. S _uper koncert Zucchero to gwarancja udanej zabawy
U_roczy artysta! Podbije on serce Warszawy
P_onętna, radosna muzyka – nie znam większej gwiazdy
E _ ch! To będzie wieczór pełen pozytywnej jazdy
R _ adość, na uszy me dżem

Z_ ucchero na Torwarze. Będzie się działo, już ja to wiem
U _ pojne dźwięki.
C_ óż, muzyczne wdzięki.
C _ udowne wyczucie rytmu, pozytywne wrażenia
H _ armonia, lekkość, spełnione marzenia
E _ ch! Wokół idealna atmosfera
R_ ewelacyjny Zucchero sprawia, że człowiek energii nabiera
O _ tak! Cudowne emocje, radość

T _o wyszalenia się zadość!
O _dczucie wspólnoty (jak w kościele)

N_ iezwykli ludzie, których łączy tak wiele
A _ ch! Kuszące, niezapomniane chwile
J EAH! Pójść na ten koncert będzie mi mile.
L _ ekkość, dobre wykorzystanie czasu
E _ nergiczna muzyka, z wykorzystaniem basu
P _ ozytywne dźwięki pochodzące wprost z duszy
S _ uper twórczość, która największego twardziela wzruszy
Z_ nowu chciałbym zobaczyć Zucchero na własne oczy
Y _ es! Chcę mieć tą satysfakcję, że znów mnie czymś zaskoczy

A _ ch! Zdecydowanie mógłbym słuchać go przez dzień i noc
R _ adość! Artysta ten posiada niezwykłą moc
T_ aką, że dla każdego staje się idolem
Y _ es! Zucchero stał się muzyki rozrywkowej symbolem.
S _ ymbol, który niezwykły respekt budzi
T_ ak niezwykle przyciąga do siebie ludzi.
A _ ch! Posiada nadzwyczajny, cudowny głos.

W _ iedzę i czarujący, charakterystyczny włos.

E _ ekspresyjny Zucchero jest twórcą wielu przebojów
U _ rodzony geniusz poprawiania nastrojów.
R _ ewelacyjny gość, lubi to co robi
O_ tak! Europejską scenę muzyczną zdobi.
P _ iosenkarza tego słucham od lat
I to właśnie jego melodie tworzą mój świat
E _ ch! Rozkoszna muzyka

I ta akustyka!

N _ iezwykle ekspresyjne brzmienia z pozytywnym przekazem
A _ ch! Wielkość swą pokazuje za każdym razem

S _ uper! Często jego muzyka dobiega z mojej łazienki
W _ spaniałe są te jego piosenki !
I dlatego usłyszeć go, byłoby dla mnie niezwykłym przeżyciem.
E _mocji wielkich wydobyciem.
C _ ałymi latami będę wspominał ten koncert ze swoją dziewczyną
I Wy możecie stać się tego przyczyną
E _ch! Wreszcie koniec słów natchnionych.

genialnego Zucchero dawno „dodałem do ulubionych”!

17.01.2015, 11:25

Mediolan i Zucchero. Pamietam jego Baila Morena z 2001 roku, która bardzo często leciała w samochodowym radiu w wakacje, ten charyzmatyczny głos, taki niepospolity... W wakacje 2010 zdarzyło mi się trafić na koncert artysty legedny, którym bez wątpienia jest Zucchero w Mediolanie podczas mojej podróży, to było coś niesamowitego, podkreśla to jeszcze fakt, że trafiłem na niego przez przypadek. Przechadzając się wzdłuż parku Sempione wieczorem, zauważyłem tłumek ludzi ciągnących w kierunku starego miasta, 15 min później przyglądałem się już widowisku jakie stworzył Zucchero, wprawdzie z poza barierek, ale scena była dobrze widoczna, a dzwięk wyraźny. Nawet teraz pamiętam ludzi wręcz śpiewających jednym głosem za wokalistę i bawiących się na całego :)
Odtworzyłbym ten magiczny moment, tym razem będąc wewnątrz wydarzenia. Bawiłbym się jak Tamci Włosi w Mediolanie, napędzałbym publiczność, aby Zucchero dobrze wspominał Warszawę :]

17.01.2015, 11:25

Lodziarnia w Mediolanie. Ponieważ moja brzemienna ukochana żona, w czasach studenckich pracowała w lodziarni w Mediolanie i nakładała Włochom bardzo duże porcje lodów. Wśród klientów niestety nie było Zucchero, a na koncercie się z nim spotka. Ja natomiast, dzięki waszej łaskawości przekonam się, że Warszawa to dobre miasto. A moja córeczka, pod sercem mamy dozna włoskich uniesień, i - to pewne - urodzi się z żywiołem życia, jaki Zucchero wyśpiewuje.

17.01.2015, 11:25

maniak. Baila, baila morena,
sotto questa luna piena,
under the moonlight,
under the moonlight. . . . bo to mi w duszy gra ...i jak ma mnie tam zabraknąć...

17.01.2015, 11:25

nice gift, wonderful memory!!!. Baila, baila morena, sotto questa luna piena, under the moonlight, under the moonlight- jak cudownie byłoby to usłyszeć na żywo!!! Razem z moją mamą, z którą już od jakiegoś czasu próbujemy wybrać się na koncert. Niestety nieskutecznie.
Byłby to też dla niej niestety spóźniony, ale niesamowity prezent na urodziny.

17.01.2015, 11:25

na jeden podwójny bilet wejdzie na koncert trójka słuchaczy :). bardzo chciałabym bilet na koncert, bo
po 1. tak po prostu bardzo lubię Zucchero,
po 2. teraz kiedy jestem w ciąży, na koncercie będziemy całą trójką :) to oszczędność dla MMki, która zdobywa nowego Użytkownika jeszcze przed jego przyjściem na świat.

17.01.2015, 11:25

koncert miesiąca. Przepraszam, wcześniej nie byłam zarejestrowana i pisałam jako gość: Karolina. Teraz poprawiam się w celu wzięcia udziału w konkursie.
Dlatego treść mojej wypowiedzi jest identyczna do zamieszczonej powyżej: Muzyka Zucchero łączy pokolenia, powoduje, że nawet najwięksi przeciwnicy tańca zaczynają wsłuchiwać się w melodie, nogi i biodra zaczynają poruszać się w jej rytm. Nikt nie oprze się muzyce, która przez swoje brzmienie trafia prosto w serce a myśli wybiegają w świat marzeń, wspomnień. Również ja doznaję tych przeżyć. Dajcie mi więc szanse skosztować tego na koncercie, gdzie oddźwięk będzie podejrzewam znacznie silniejszy a wrażenia niezapomniane.

17.01.2015, 11:25

koncert miesiąca. Muzyka Zucchero łączy pokolenia, powoduje, że nawet najwięksi przeciwnicy tańca zaczynają wsłuchiwać się w melodie, nogi i biodra zaczynają poruszać się w jej rytm. Nikt nie oprze się muzyce, która przez swoje brzmienie trafia prosto w serce a myśli wybiegają w świat marzeń, wspomnień. Również ja doznaję tych przeżyć. Dajcie mi więc szanse skosztować tego na koncercie, gdzie oddźwięk będzie podejrzewam znacznie silniejszy a wrażenia niezapomniane.

17.01.2015, 11:25

Dla najwazniejszych osób w moim życiu, którym wszystko zaedzieczam!. To byłaby wielka niespodzianka dla moich wspaniałych rodziców, którzy uwielbiają jego muzykę a dawno nigdzie razem nie byli! Kocham ich a to byłby niesamowity prezent !

17.01.2015, 11:25

Koncert Zucchero w Warszawie. Zgarnij wejściówki. Moja mama jest miłośniczką Wielkich międzynarodowych gwiazd w ogromnym dorobkiem artystycznym na swoim kącie...Zucchero, Joe Coker itp itd to są jej ulubione gwiazdy...Pozwólcie zrobić mi tę przyjemność, dając te bilety moim rodzicom na 20-stą rocznicę ich ślubu...która już za kilka dni. To będzie dla nich wielkie przeżycie!!