KONKURS dla Kobiet: wygraj profesjonalny wizaż dla Ciebie i Twojej przyjaciółki!

Przyjaźń między kobietami jest czymś naprawdę cennym i niezwykłym. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia! Zobaczcie całą galerię.

Na Wasze fotografie czekaliśmy do końca 8 marca. Pokazałyście nam, jak wspaniała jest Wasza więź. Teraz macie szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody dla siebie i swojej przyjaciółki.
Co należy zrobić?

1. Zaloguj się w serwisie
2. Przejdź do listy wszystkich kandydatur: **

kliknij tutaj

i wybierz najlepsze Twoim zdaniem zdjęcie 3. **Głosuj! Etap głosowania potrwa do południa 13 marca.

Laureatki trzech pierwszych miejsc otrzymają od nas nagrody w postaci profesjonalnego wizażu przy jednej z wysp marki PAESE (sprawdź, w jakich miastach je znajdziesz: klik) oraz bon na zakupy kosmetyków marki PAESE o wartości 300 zł dla siebie i swojej przyjaciółki.

Pochwal się swoją niezwykłą przyjaźnią i wygraj!

**

Regulamin

**

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.03.2015, 06:38

Ale wy jesteście żałośni z tymi waszymi komentarzami

13.03.2015, 21:11

https://www.youtube.com/watch?v=zvxauXpKp-E

12.03.2015, 23:52

Dzień Koibet jest to upamietnienie kobiet które zginęły w czasie pożaru. Kobiety te walczyły o równouprawnienie i prawa wyborcze. Więc jak najbardziej Dzień Kobiet pasuje do feminizmu i gender.

12.03.2015, 15:58

stary cap nocuje przy corce długosza a tatuś myslac że placi alimenty dofinansowuje mamusi kochnkow

10.03.2015, 16:32

KLEMKA SIĘ TU NIE NADAJE. BRZYDKI ZARZYGANY BABOCHŁOP Z PŁASKOSTOPIEM i GRZYBICĄ.

10.03.2015, 11:26

Co to za wysyp komunistycznego święta? Wszędzie świętują. Co za paranoja?

09.03.2015, 16:54

na dzień kobiet LODA za LODA !!!!!

08.03.2015, 12:17

duż zdrowia Pani Grockiej nie martw się Aniu na prostate sa juz leki.

07.03.2015, 18:57

http://www.fronda.pl/a/bronislaw-komorowski-chodzil-po-poznaniu-z-rozpietym-rozporkiem-zobacz-film,48360.html

07.03.2015, 14:31

Życzenia na Dzień Kobiet – fajne i oryginalne wierszyki. Zarówno na kartkę, jak i na smsa
http://narozneokazje.pl/zyczenia-na-dzien-kobiet-wierszyki-i-zyczenia-na-dzien-kobiet/

06.03.2015, 18:44

Ciekawe czy weryfikacja będzie.walka jest taka jakby samochód do wygrania był hehehe :-)

05.03.2015, 18:38

takie konkursy są dla bogatych których stać żeby wysłać 100smsów,aby wygrać nagrodę dla siebie. wiadomo smsy kosztują i tak zarabiają te portale, dadzą nagodę za 300zł a dzięki smsom zarobią 10 krotnie więcej

05.03.2015, 17:36

Nie dostajesz kwiatów i ci żal.

05.03.2015, 12:20

Nie będę brać żadnego udziału ,bo jest tu czyste szachrajstwo głosami ,głosy idą po woli a na raz po 100 w ciągu 5 minut zostaje przypisanych do danego zdjęcia bądź danego obiektu w konkursie....

04.03.2015, 11:32

Kapucha nadaje się do Świerszczyka i to na ostatniej stronę. W stroju esikimosa.

04.03.2015, 09:36

Życzenia na Dzień Kobiet – fajne i oryginalne wierszyki. Zarówno na kartkę, jak i na smsa
http://narozneokazje.pl/zyczenia-na-dzien-kobiet-wierszyki-i-zyczenia-na-dzien-kobiet/

04.03.2015, 08:44

A co z nauką gender i jej naukowcami? Coś mi tu brzydko pachnie zdradą idei. Ha, ha, ha.

04.03.2015, 08:40

A co na to panie spod znaku gender i feminizmu Przecież to ciemiężenie kobiet. Gdzie panie Szczuka, Środa i wiele innych pań spod tego znaku? Czyzby te panie na zdjęciu, to zdrajczynie idei? Oj nieładnie.

04.03.2015, 08:16

haha

03.03.2015, 15:39

Masakra!!!!!!!!!!!!!!
Nie wygra tego "konkursu" osoba która ma najlepsze zdjęcie tylko ta co ma najwięcej kasy i sobie te zwycięstwo kupi..

03.03.2015, 14:36

http://www.pieniadzeodreki.pl/

02.03.2015, 19:31

dokladnie tak jak piszesz -konkursy czy glosowania na COŚ --żenujące

02.03.2015, 18:30

a sztygara z włodawy ukradli na podstawie rolki papieru toaletowego do Mopsu w Kłodawie na zatracenie .......)))))))))))))

02.03.2015, 17:33

A ja mam w tym dniu zawsze imieniny...więc bez problemu świętuje...

02.03.2015, 16:53

Szanowna Koleżanko Paulino, trochę historii nie zawadzi - Dzień Kobiet przywędrował do nas z USA i nikt nie zobowiązuje Cię do obchodów tego dnia, więc nie zabraniaj innym i szanuj ich poglądy- godność w tym przypadku nie ma nic do rzeczy. Pozdrawiam.