Konkurs MM. Noc z Sagą Zmierzchu. Mamy dla Was bilety

16 listopada w Multikinie zostanie zorganizowany ENEMEF Noc z Sagą Zmierzchu. [konkurs rozwiązany]
16 listopada w Multikinie zostanie zorganizowany ENEMEF Noc z ...
 mat.pras.

Konkurs rozwiązaliśmy w komentarzach, dziękujemy wszystkim za udział. Inne konkursy znajdziecie w serwisie [

Konkursy MM Warszawa

](http://www.mmwarszawa.pl/tags/konkursy+mm+warszawa). Zapraszamy!


Noc Zmierzchu to propozycja dla fanów opowieści o wampirach, w szczególności dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują premiery jej ostatniej części - "Przed świtem. Część 2". W czasie maratonu zobaczymy: "Zmierzch", "Saga Zmierzch: Zaćmienie", "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu". "Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1" oraz premierowo "Saga Zmierzch: Przed świtem cz.2"

UWAGA! KONKURS!


Mamy dla Was po jednej podwójnej wejściówce na Maraton z Sagą Zmierzch do Multikina Ursynów, Multikina Złote Tarasy i Multikina Targówek. Żeby wygrać jedno z zaproszeń w komentarzu pod tekstem napiszcie, jaka jest Wasza ulubiona część Sagi Zmierzch i dlaczego właśnie ta. Na wasze odpowiedzi czekamy do 14 listopada, do godz. 12. Zwycięzców prosimy o sprawdzenie maila 14 listopada do godziny 15. Liczą się wpisy tylko zalogowanych użytkowników!

Pozostałe konkursy znajdziesz w naszym serwisie: Konkursy MM Warszawa


* Uwaga: konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Warszawa.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych.

MM Warszawa

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2015, 12:42

Uwaga uwaga ZWYCIĘZCAMI są:. oleczka
piotrrtoip
Mlasta

GRATULUJEMY!
Lada moment otrzymacie maile.;)

17.01.2015, 12:42

Niezapomniana pierwsza część. Niczego nieświadoma, zaciągnięta przez koleżankę na film, gdzie ponoć "będzie boski Edward!" trafiłam do kina prosto z ulicy na premierę pierwszej części Zmierzchu. Widownia była wypełniona dziewczętami o lekko przymglonych spojrzeniach, które zaalarmował mnie, że coś jest nie tak. Równie niepokojący był sam film. Nie było w nim nic szczególnego. Nawet nic dobrego, poza pracą operatora i doborem muzyki. Ale z widowni co i rusz padały zachwycone westchnienia. Czy to mój ogląd na dorobek filmowy był spaczony - nie wiem. Pamiętam za to, że przez całe napisy końcowe widownia stała klaszcząc w dłonie z wielkim entuzjazmem i gwiżdżąc z podziwu. Od tej pory chodzę na każdą premierę Zmierzchu. Obserwować fenomen społeczny. I przypominać sobie, że każdego dnia świat może mnie zadziwić.

17.01.2015, 12:42

Najlepszy sposób na wieczór pełen emocji!!!. Miesiąc temu oglądałam ostatnią część i muszę stwierdzić, że to ona mi się właśnie najbardziej podobała. Po wszystkich poprzednich częściach wiedziałam, że będzie dobra, ale nie, że aż tak. Genialność fabuły zagwarantowała książka, ale bardzo dobra gra aktorów i niesamowita muzyka, uczyniły z tego filmu WIDOWISKO. Świetnie się bawiłam. Jestem bardzo ciekawa w jaki sposób reżyser utrzyma jakość drugiej części. Wszystkim fanom życzę samych WAMPIRYCZNYCH WSPOMNIEŃ !!!!

17.01.2015, 12:42

Najlepsze dopiero przed nami..a przede mną-napewno:). Pamiętam, że zawsze mówiono mi, iż najlepsze dopiero przed nami, a najciekawsze to to czego jeszcze nie znamy , więc łacząc obie złote myśli uważam, że najlepszę częscią jest Saga Zmierzch: Przed świtem, której nie dane mi było jeszcze obejrzeć. I jak mawiają lepiej późno niz wcale, więc może własnie teraz los sie do mnie uśmiecha, zaprasza do kina i mówi-juz czas...:) Poprosze o bilety do Multikina na Targówku.

17.01.2015, 12:42

Zmierzch niczym wschód tajemniczej fascynacji :). Wszystko co nowe, co niepoznane i tajemnicze-jest tak bardzo fascynujące i wciągające..Tak też jest z filmem ZMIERZCH. to w nim poznajemy bohaterów których otacza aura tajemniczości i którym nie mozna się oprzec. O Edwardzie nawet nie wspomnę ;) Nieomalże od pierwszej sceny człowiek z zapartym tchem i niemym błaganiem czeka na więcej, na jeszcze jedną scenę, na jeszcze jedną niedopowiedzianą historię, zrobi wszystko w nadziei ze film skonczy sie jak napozniej a rozkosz jego ogladania nie minie najlepiej juz nigdy;) Bardzo bardzo prosze o bilety do Multikina targówek..:)

17.01.2015, 12:42

Zmierzch. Najlepszą częścią sagi była zdecydowanie część pierwsza. Moment kiedy razem z Bellą dowiadujemy się, że wampiry połyskują w słońcu... był bezcenny. Liczę, że w dalszych częściach, jeszcze bardziej zadziwią mnie tajemnice bohaterów, a ostatnia część po prostu zwali z nóg :)

17.01.2015, 12:42

Zmierzch..a to dopiero początek ;). Zaczęłam ogladać film Zmierzch zachęcona przez koleżankę. Jednakż epoczatkowo towarzyszyła mi spora doza sceptycyzmu i co chwila odzywał się we mnie wewnetrzny głos szepczący-wampiry? za stara jesteś na bajki dla dzieci.
Nic bardziej mylnego. Zmierzch obejrzałam caly jak zahipnotyzowana, urok i czar Edwarda wręcz paraliżuje i calkowicie zniewala:)Na nowo zycie zyskalo jakis czar, a kazdy dzien stal sie magiczny, bo kto raz zobaczyl edwarda ten nie zapomni go juz nigdy ;)
Byłabym niezwykle wdzieczna i szczesliwa mogac wybrac sie do kina Targówek..

17.01.2015, 12:42

Zmierzch..a to dopiero początek ;). Zaczęłam ogladać film Zmierzch zachęcona przez koleżankę. Jednakż epoczatkowo towarzyszyła mi spora doza sceptycyzmu i co chwila odzywał się we mnie wewnetrzny głos szepczący-wampiry? za stara jesteś na bajki dla dzieci.
Nic bardziej mylnego. Zmierzch obejrzałam caly jak zahipnotyzowana, urok i czar Edwarda wręcz paraliżuje i calkowicie zniewala:)Na nowo zycie zyskalo jakis czar, a kazdy dzien stal sie magiczny, bo kto raz zobaczyl edwarda ten nie zapomni go juz nigdy ;)
Byłabym niezwykle wdzieczna i szczesliwa mogac wybrac sie do kina Targówek..

17.01.2015, 12:42

Zmierzch..a to dopiero początek ;). Zaczęłam ogladać film Zmierzch zachęcona przez koleżankę. Jednakż epoczatkowo towarzyszyła mi spora doza sceptycyzmu i co chwila odzywał się we mnie wewnetrzny głos szepczący-wampiry? za stara jesteś na bajki dla dzieci.
Nic bardziej mylnego. Zmierzch obejrzałam caly jak zahipnotyzowana, urok i czar Edwarda wręcz paraliżuje i calkowicie zniewala:)Na nowo zycie zyskalo jakis czar, a kazdy dzien stal sie magiczny, bo kto raz zobaczyl dwarda ten nie zapomni go juz nigdy ;)
Byłabym niezwykle wdzieczna i szczesliwa mogac wybrac sie do kina Targówek..

17.01.2015, 12:42

1 część Sagi. Bo to od niej się wszystko zaczęło, ciekawi mnie co dalej stanie się z Bellą i Edwardem. Obiecałam chłopakowi, że zdobędę bilety i razem pójdziemy na seans, więc mam nadzieję, że szczęscie się do mnie uśmiechnie, wygram bilety i spędzimy miło wieczór(bardzo późny wieczór) :)

17.01.2015, 12:42

może warto dać mi szansę?. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie,gdyż nie oglądałam żadnej części filmu jak i żadnej z części książki. Więc może warto dać mi szansę bym mogła obejrzeć i nadrobić zaległości?Tak na przekór :) Jeżeli byłaby możliwość to w Złotych Tarasach :)
Pozdrawiam serdecznie

17.01.2015, 12:42

na pewno nie pierwsze 3 :). Obejrzałem trzy pierwsze części, nie przeczytałem żadnej i na takiej podstawie stwierdzam, że żaden z filmów nie był dość dobry. Z punktu widzenia osoby nie wzdychającej do mdłej miłości te filmy są tragiczne. Ale chciałbym zobaczyć dwie ostatnie części w których nie ma już westchnień tylko jest walka i prawdziwa wampirza natura.

17.01.2015, 12:42

Częśc 3 . Część 3 podobała mi się najbardziej, ponieważ ukazuje historię trójki młodych, gotowych do poświęcenia osób. Pomimo umiejscowienia w świecie fikcyjnym obrazuje uczucia i problemy, z którymi borykają się współcześnie wszyscy młodzi ludzie. Miłość, poświęcenie, oddanie i zazdrość to wielki uczucia i wiele problemów. Jednak przede wszystkim jest to coś czego wszyscy pragniemy. Twórcom filmu udało się to idealnie odwzorować. W chwili zagrożenia bohaterowie mimo rywalizacji i różnic, potrafili się zjednoczyć i stanąć w obronie ukochanej. w filmie tym znalazłam wiele mądrych i cennych dla mnie przesłań, dlatego to ten cenie najbardziej.

17.01.2015, 12:42

Aylla. zdecydowanie "Przed świtem. Część 2", bo jest jeszcze przede mną:) bo nie mogę się doczekać aż ją zobaczę i znów poczuję dreszcz przygody...

17.01.2015, 12:42

Częśc 3. Część 3 podobała mi się najbardziej, ponieważ ukazuje historię trójki młodych, gotowych do poświęcenia osób. Pomimo umiejscowienia w świecie fikcyjnym obrazuje uczucia i problemy, z którymi borykają się współcześnie wszyscy młodzi ludzie. Miłość, poświęcenie, oddanie i zazdrość to wielki uczucia i wiele problemów. Jednak przede wszystkim jest to coś czego wszyscy pragniemy. Twórcom filmu udało się to idealnie odwzorować. W chwili zagrożenia bohaterowie mimo rywalizacji i różnic, potrafili się zjednoczyć i stanąć w obronie ukochanej. w filmie tym znalazłam wiele mądrych i cennych dla mnie przesłań, dlatego to ten cenie najbardziej.

17.01.2015, 12:42

zmierzch. Pierwszy tom: za genialne dialogi "rodzeństwa" Cullenów , za Edwarda :jego samotne noce i nadmiar czasu (które o dziwno spożytkował bardzo produktywnie), za Alice i jej "Tak łupnęło że myśleliśmy już, iż kosztujesz Belli na lunch, i przyszliśmy zobaczyć, czy i nam coś nie skapnie", Za Rosalie i jej ogólną miłość do wszystkich oraz za Ojca Belli i jego cudowne porady co do dorastania i samoobrony :)

17.01.2015, 12:41

ulubiona i najlepsza :). Jeśli chodzi o mnie to muszę przyznać, że z początku zakładałam iż nie wybiorę się na ten film.
Sądząc po niezbyt zachęcającym trailerze wydawał mi się nie wart uwagi tym bardziej, że nie był to w moim
odczuciu typ filmu, który lubię oglądać.
z Sagi Zmierzch dla mnie najlepsza jest pierwsza część "zmierzch".
To jest początek historii opowiadającej o zwykłych ludzkiach, wilkach i wampirach.
Przepiękny romans na pograniczu dwoch światów - świata ludzi i wampirów.
Zostajemy tutaj doskonale wprowadzeni w tą historię reszta części jest tylko kontynuacją tego wszystkiego.
Całokształt , bohaterzy, fabuła... każda część, każdy element był fantastyczny.
Tak niesamowity efekt daje również dobrana do filmu muzyka.
Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem tego wszystkiego i dlatego też obejrzałam pozostałe części Sagi by wiedzieć,co dalej
może sie przytrafić bohaterom.
Może dobrze, że nie czytałam książki.. uniknęłam filmowego rozczarowania.