Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z voucherów na zabiegi higieny ustnej w placówce ENEL– MED w Promenadzie.

Konkurs zakończony!

Zdrowy i piękny uśmiech jest ozdobą każdej twarzy.

Co zrobić, aby zdobyć zdobyć voucher do placówki ENEL – MED?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jak często według Ciebie powinno robić się przegląd stomatologiczny i dlaczego?Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września (wtorek) do godz. 13.00. Autorzy najlepszych odpowiedzi otrzymają po jednym voucherze na zabiegi higieny jamy ustnej (skaling, fluoryzacja i piaskowanie) w Oddziale Promenada. Wartość jednego vouchera to około 400 złotych. .

Czytaj także: Implant czy proteza? Dwa sposoby na piękny uśmiech

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Alva

  Przegląd stomatologiczny powinien być co pół roku ponieważ pozwala na wczesne diagnozowanie i leczenie próchnicy :) wiadomo im wcześniej tym lepiej :)

  LucySnowe

  Wg mnie przegląd stomatologiczny powinno się robić raz na pół roku, czego ściśle przestrzegam. Dlatego też dentysta niestraszny mi już od wielu lat, a zęby zaleczone mam zawsze już przy najmniejszym ubytku, dzięki czemu mogę sobie zaoszczędzić nerwów, stresu i bólu.

  Grażynka

  Przegląd stomatologiczny powinno się według mnie robić przynajmniej raz w roku. Jeśli mamy na sumieniu jakieś grzeszki (kto nie był kiedyś tak zmęczony, że poszedł spać bez mycia zębów?) albo skłonności do chorób dziąseł i przyzębia, warto odwiedzać dentystę częściej. Dobrą motywacją jest wspólna wizyta kontrolna, np. razem z dzieckiem. Większość gabinetów dentystycznych oferuje bezpłatne przeglądy - korzystając z nich, oszczędzamy zdrowie, pieniądze i czas.

  Niezdecydowana

  Przegląd stomatologiczny staram się robić co pół roku, bo "licho nie śpi" i nawet gdy z pozoru nic nie dolega to może się okazać, że przegapimy jakiś tworzący się ubytek lub inne schorzenie. A że piękny uśmiech jest na wagę złota to warto trzymać rękę na pulsie. :)