Konkurs: Wygraj bilety na Speedway Best Pairs Cup w Toruniu!

Już 28 marca odbędzie się inauguracyjna runda cyklu Speedawy Best Pairs Cup. Gospodarzem wydarzenia będzie Toruń, a transmisję przeprowadzi Eurosport.
 fot. Jarosław Jakubczak

Toruń ponownie będzie gościł imprezę otwierającą cykl. Kibice, którzy zgromadzą się na trybunach, będą mogli podziwiać najlepszych żużlowców świata. Na torze w MotoArenie zmierzą się ekipy Polski, Danii, Australii, Łotwy, Rosji, Szwecji oraz USA. Niekwestionowaną gwiazdą będzie Duńczyk Nicki Pedersen, który ma na swoim koncie trzy tytuły mistrza świata, a także srebrny i brązowy medal indywidualnych mistrzostw Europy. Publiczność będzie mogła podziwiać również wyczyny Rosjanina Emila Sajfutdinowa, który jest aktualnym indywidualnym mistrzem Europy, a w 2009 roku wywalczył brązowy medal indywidualnych mistrzostw świata.

W polskiej ekipie pojadą były wicemistrz świata Jarosław Hampel, aktualny wicemistrz Krzysztof Kasprzak oraz rezerwowy Piotr Pawlicki, który jest aktualnym indywidualnym mistrzem świata juniorów.

Uwaga, konkurs! Szczegóły poniżej

Zeszłoroczne zawody w Toruniu wygrali Australijczycy, którzy później zostali zwycięzcami całego cyklu. W tym roku "Kangury" z pewnością będą chciały powtórzyć wynik. Staną jednak przed trudnym zadaniem, ponieważ plany spróbują pokrzyżować im nie tylko Polacy, którzy będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej przed własną publicznością, ale też Duńczycy - od lat dysponują najlepszymi duetami w Mistrzostwach Świata Par na żużlu. Nie można zapominać też jednak o pozostałych ekipach.

Dla kogo dobra MotoArena?
Pisząc o toruńskiej inauguracji cyklu, nie sposób nie wspomnieć o samej MotoArenie, która jest najnowocześniejszym obiektem żużlowym na świecie. Szczególnie upodobali sobie ten tor Polacy i Szwedzi. A jak na torze w grodzie Kopernika czują się pozostali rywale biało-czerwonych?
- Prawdę mówiąc, nie za bardzo pasuje mi ten tor. Jechałem tam pierwszy raz właśnie w zeszłym sezonie i było dosyć ciężko. Trudny technicznie tor - mówi Maksim Bogdanovs.

Odmienne zdanie ma z kolei Andzejs Lebedevs. - To bardzo fajny tor do walki. Jeździłem tam dwa razy i bardzo mi się podobało. Wszędzie można jeździć - i pod bandą i przy kredzie. Naprawdę go lubię.

Stadion przypadł do gustu również Nickowi Pedersenowi. - Powiedziałem kiedyś, że tor w Toruniu jest jednym z najlepszych na świecie i zdania nie zmieniłem. Jest tam tyle możliwości wyprzedzania, tyle optymalnych ścieżek... Naprawdę cieszę się, że znów pojawię się na MotoArenie - mówi lider reprezentacji Danii.

Swoje zdanie o zbliżających się zawodach w Toruniu wyraził też Andreas Jonsson. - Tak, lubię MotoArenę, to wspaniały żużlowy tor. Poza tym, to naprawdę ładny stadion, zawsze jest tam dobre ściganie i wspaniała atmosfera, więc na pewno będzie świetna impreza.

Speedway Best Pairs Cup odbędzie się w Toruniu 28 marca. Ceny biletów wahają się od 15 do 650 złotych w zależności od kategorii. Zmagania żużlowców na żywo oglądać będzie można tylko za pośrednictwem stacji Eurosport.

Od Polski po Danię
Toruń będzie pierwszym etapem zmagań gwiazd żużla w cyklu Speedway Best Pairs Cup 2015. Następnie rywalizacja przeniesie się do niemieckiego miasta Gustrow, gdzie 11 kwietnia odbędzie się druga runda rozgrywek. Na zakończenie - 9 maja - zawodnicy przeniosą się do duńskiego Esbjergu.

Uwaga, konkurs!

Macie szansę obejrzeć zmagania żużlowców w Toruniu zupełnie za darmo. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Do wygrania są bilety VIP na Trybunę Czerwoną, które dają również możliwość wejścia do parku maszyn przed rozpoczęciem zawodów (tzw. Meet&Greet) oraz wejściówki na Trybunę Niebieską.
Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się w serwisie
2. W komentarzach poniżej odpowiedz:

Dlaczego chciałbyś zobaczyć na żywo najlepszych żużlowców świata i ich zmagania w Toruniu?

Do rozdania mamy 5 podwójnych zaproszeń VIP na Trybunę Czerwoną oraz 10 podwójnych wejściówek na Trybunę Niebieską.

Na Wasze komentarze czekamy do 26 marca do godz 14.00!

Regulamin
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

30.03.2015, 21:22

Było fantastycznie! Dzięki raz jeszcze.

29.03.2015, 00:18

Dziękuję za bilety! Było to niezapomniane przezycie

27.03.2015, 12:04

:(

27.03.2015, 12:02

Potwierdzam, "wybrani" dostali maila z info.
Na pocieszenie dodam, że biletów w sprzedaży jest jeszcze mnóstwo a ceny nie są jakieś kosmiczne.

27.03.2015, 11:35

Łudzę sie, że jeszcze nie...

27.03.2015, 11:24

Rozumiem że szczęśliwcy już dostali wiadomości???? :( :(

26.03.2015, 13:47

Droga koleżanko, drogi kolego!
Speedway w Toruniu? Jeszcze pytasz dlaczego?

Gdy usłyszą Szwedzi nazwisko Kasprzaka,
Zaraz zacznie się żużlowa draka.

To strach im zajrzy w oczy,
widmo porażki za nimi kroczy.

Sami przewrócą się Australijczycy,
nagle zwolnią też Duńczycy,

gdy zobaczą Jarosława Hampela,
nie raz naszego mistrza, wybawiciela.

Zamilkną Amerykanie, Rosjanie, Łotysze
cały toruński stadion się zakołysze.

Wiedzcie - to wydarzenie odbije się wielkim echem!
Nie iść na nie, byłoby niewybaczalnym grzechem!

I mając na uwadze, że to trudne dla Polski spotkanie,
Pamiętajcie o mnie! Tu się przyda moje kibicowanie!

26.03.2015, 13:47

Speedway Best Pairs, jak sama nazwa wskazuje to zawody najlepszych żużlowych par. Para to dwa, czyli ja i mój brat ;-)
20 lat temu po raz pierwszy zabrałem mojego młodszego brata na legendarny stadion przy Broniewskiego. Od tamtej pory regularnie, we dwójkę kibicowsko wspieraliśmy toruński klub, bez względu pod jaką egidą wystepował. Do dziś z rozrzewnieniem wspominamy czasy Apatora. Za każdym razem, gdy przechadzamy się po CH Plaza, pod swoimi stopami czujemy ryk tysiecy gardeł zagrzewających do walki pary żuzlowców "Aniołów". Skoro do Torunia zawitają najlepsze pary żuzlowego swiatka, to również nie może tam zabraknąć najbardziej zgranego kibicowskiego duetu, wspomaganego czasem seniorem rodu, wystepującym zazwyczaj na pozycji rezerwowego ;-)

26.03.2015, 13:47

Speedway Best Pairs, jak sama nazwa wskazuje to zawody najlepszych żużlowych par. Para to dwa, czyli ja i mój brat ;-)
20 lat temu po raz pierwszy zabrałem mojego młodszego brata na legendarny stadion przy Broniewskiego. Od tamtej pory regularnie, we dwójkę kibicowsko wspieraliśmy toruński klub, bez względu pod jaką egidą wystepował. Do dziś z rozrzewnieniem wspominamy czasy Apatora. Za każdym razem, gdy przechadzamy się po CH Plaza, pod swoimi stopami czujemy ryk tysiecy gardeł zagrzewających do walki pary żuzlowców "Aniołów". Skoro do Torunia zawitają najlepsze pary żuzlowego swiatka, to również nie może tam zabraknąć najbardziej zgranego kibicowskiego duetu, wspomaganego czasem seniorem rodu, wystepującym zazwyczaj na pozycji rezerwowego ;-)

26.03.2015, 13:45

Najwięksi aktorzy żużlowych torów w spektaklu najlepszych żużlowych par w najwspanialszym
żużlowym teatrze świata to gwarancja jedynych w swoim rodzaju sportowych przeżyć,
które zapierają dech w piersiach i na zawsze pozostają w pamięci. Grzechem byłoby nie być tam...

26.03.2015, 13:20

Najlepsze ściganie,największe emocje, adrenalina wręcz tryska spod kasków zawodników- taka definicja żużla kojarzy mi się z tym turniejem! To początek sezonu, można zobaczyć w akcji elitę żużla- takich zawodów się nie odpuszcza. A poza tym ostatni będą pierwszymi:P

26.03.2015, 12:32

Chciałbym strasznie zrobić mojej żonie prezent rocznicowy (spóźniony :( ) Oboje strasznie lubimy oglądać w rywalizacji naszych chłopców a doping na żywo byłby niebywale fantastyczną niespodzianką.... (spotkanie zawodników w parku maszyn jeszcze większą ) i niebywale zaplusowałbym u mojej żony :D Pomóżcie mi sprawić aby na jej twarzy był niesamowity uśmiech :D Pozdrawiam

26.03.2015, 12:26

Ponieważ kocham ten sport i to miasto !
                             -‐ '´ ̄ ̄`ヽ、
                 l`:::'::\     / /" `ヽ ヽ  \
                 \:::/    //, '/     ヽハ  、 ヽ
                   l:l _,-,-'`-、〃 {_{ ⌒   ⌒ リ| l │ i|
             ,-、  __|::|_/    \小l( >) (<)从 |
            /`-__,=-''_,-ヽ      \⊃ 、_,、_, ⊂⊃ |ノ /
            /ー、 /   `-、       \  ゝ._)   j //
           /`'= _/:`-、   | `-、      /\,、 __, イ \
          /''::::_,-'::::::::::::\ _/_::::;`;;\    /  `ー-'   l
         ./,--':::::::/  `-,y`、:::\__l_  ,-─-,,__ |
         /::::::::::::::;;_,--、 \    \::::::::::::::,,-l──、:::::::::://
   ____ノl::::::::::_,-''//.\ \  / ̄ ̄`l     ー─''./
   l、  //:::::::;-'/ /' ̄\\ \':`-,,_  /___ヾ ミ,-'
    \/ l:::::// /─''^-、\/`,:::::::::::::`-/|ミ`iー   .r'
   

26.03.2015, 11:08

Hejo hej jestem ciekawa jak pokaże się Holder.
Jestem jego fanką ale ostatnie zmagania na imprezie Miedzińskiego były marne!
Ale jakże miło było już czuć zapach żużla na stadionie! Uwielbiam ten hałas i kibiców którzy krzyczą DAWAJ DAWAJ! Emocje są nieziemskie :))) Bilet na 'pary' ahhh byłoby cudownie a mój mężczyzna byłby wniebowzięty :))

26.03.2015, 10:37

Mimo, że jestem dziewczyną kocham żużel, kocham ryk silników i zapach metanolu.
Bardzo bym chciała zobaczyć wszystkich najlepszych żużlowców świata na toruńskiej Motoarenie.
Ogladanie żużlu przez ekran tv, to nie to samo co dopigowanie żużlowców na trybunach. Chce żużel zobaczyć, poczuć i usłyszeć. Cała esencja żużlu, to możliwość poczucia go wszystkimi zmysłami. Żużel na żywo to ogromne emocje. Od radości po łzy. Chce być częścią tego wydarzenia, a gdybym miała możliwość wejścia do parku maszyn to jakbym dostała klucz do serca żużlu.
Nie umiem pisać pieknych wierszy, ale dołączam do komentarza link z moim żużlowym rysunkiem.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=808572392546223&set=a.567205770016221.1073741829.100001804096582&type=1&theater

26.03.2015, 10:15

Bo Kocham ŻUŻEL bardziej niż swoją żonę!!!

26.03.2015, 09:54

Zawody żużlowe cyklu Speedawy Best Pairs Cup... uwielbiam ten dreszczyk emocji! W zmaganiach żużlowców zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak, że coś się nie uda. W żyłach buzuje adrenalina i to napędza do jeszcze bardziej wnikliwego oglądania tych niesamowitych wyczynów. Żużel to sport ekstremalny, zjawiskowy i według mnie jest to widowisko dla osób o mocnych nerwach. Dlatego chciałbym zobaczyć na żywo najlepszych żużlowców świata i ich zmagania w Toruniu! Moje uzależnienie od ekstremalnych doznań i mrożącej krew w żyłach adrenaliny domaga się porządnej porcji doznań. Motory i ich agresywne silniki, dźwięcznie rozbrzmiewające w mojej duszy niczym pozytywka grająca ukochaną melodię uczyni cuda: wyeksponuje na mojej twarzy triumfujący uśmiech, przepełniony grymasem szczerej radości, wprowadzi mnie w narkotyczny trans zawrotnej, dzikiej prędkości, przyczyni się do spełnienia mojego małego marzenia oraz uszczęśliwi kogoś bardzo mi bliskiego. Pragnę z całych sił w stanie narastającego z chwili na chwilę napięcia oglądać na żywo Speedway Best Pairs Cup w Toruniu, popisowe wyczyny motoryzacyjnych artystów, bo niebezpieczny sport będący ósmym grzechem to moja prawdziwa miłość, która nigdy nie przeminie. Poproszę...

26.03.2015, 09:22

Myśl o żużlu serce w rytm mi wbija,
w szaleńczym amoku wręcz tak mi nawija:
"Taka okazja, że aż się rumienię,
gdy nasi żużlowcy walczyć będą mężnie.
Na arenie będą sami najlepsi,
a kibicować im będą na trybunach fani najwięksi.
Zapach gumy, ryk silników,
w tym zestawie
bez zbędnych ogólników,
młody czy starszy, swój czy obcy,
wszyscy w tym boju będą braterscy.
Wiec co tu nawijać, przesłanka w tym prosta,
takiej imprezy codziennie nie ma,
weekend więc zachęca do uczestnictwa wręcz,
i marze aby z kibicami tam razem być!"

26.03.2015, 08:38

CHCĘ POCZUĆ TE EMOCJE NA ŻYWO...

25.03.2015, 23:59

Ponieważ to bardzo dobry powód żeby przyjechać do Torunia, odnowić stare znajomości i zobaczyć największe sportowe wydarzenie tego roku.

25.03.2015, 22:23

Nie będę ściemniał, pragnę tych biletów!
Dlaczego? Przejdę od razu do konkretów!
Toruń! Miasto znane z pysznych pierników,
będzie areną starcia wojowników,
którzy we krwi mają siłę i prędkość,
wolę walki, ambicję i waleczność.
Na pierwszy ogień Łotysze- nie są potęgą,
będą jednak dla przeciwników wielką udręką,
ale łatwo im nie będzie- daję Wam słowo,
bowiem Rosjanie wysyłają gwardię doborową!
Emil z Griszą tor świetnie znają,
najlepsze ścieżki w mig wykorzystają!
Faworytem Duńczycy- panuje przekonanie,
lecz czy będą współpracować?- oto jest pytanie!
Zagadką żółto-niebiescy, któż wie jak pojadą?
Jedno jest pewne- tanio skóry nie sprzedadzą!
Waleczni Jankesi to rutyna z młodością,
w świecie żużla Greg wielką osobistością.
Młody Gino z nauk mistrza korzysta,
czy za kilka lat je wykorzysta?
Są też kangury, osłabione mocno,
co one bez Warda poczną?
Ja wam powiem- zmobilizują się wielce
i dadzą rywalom speedwaya lekcję!
Wierzymy jednak w biało-czerwonych
nie jednym Pucharem Świata ozłoconych.
Trener wspomoże, chłopcy motocykle dopasują,
wnet na czoło stawki się wysforują!
Widowisko będzie przednie, zaiskrzy na Motoarenie,
ryk silników, tłum kibiców- wielkie wydarzenie !!!
Lecz czy tam będę???Tego nie wiem,
nie stać mnie na bilet- jestem w potrzebie!
Wierzę jednak, że tam się znajdę
i dopingiem wspomogę naszą husarię,
tym bardziej- że już dziewczynę zaprosiłem,
zanim jeszcze ten wierszyk wymyśliłem ;) !

25.03.2015, 22:15

Pozdrawiam wszystkich kibiców ze stadionu Orła!!! Może doczekamy się MotoAreny i wrócą wielkie nazwiska do Łodzi. Kocham zapach speedwaya i ten niesamowity ryk silników!!!

25.03.2015, 21:53

W końcu muszę wybrać się na żużel, bo ostatnio nie bywałem. Tak naprawdę to raz byłem, Nasi wtedy wygrywali i z Pucharem wyjechali. Miałem szczęście kibicować i im wdzięcznie wiwatować. Chciałbym znowu to powtórzyć trzymać kciuki, wiwatować. Mam nadzieje pomożecie i wejściówki mi przyznacie. Obiecuję kibicować, tak by Nasi wygrywali i rywali objeżdżali.

25.03.2015, 21:03

Chciałbym obejrzeć te zawody poniewaz w mojej rodzinnej Częstochowie żużla na takim poziomie nie zobacze w tym roku, ale chętnie odwiedzilbym fantastyczna Motoarene, trzymajac kciuki i zdzierajac gardlo w dopingu dla NASZYCH BIAŁO CZERWONYCH RYCERZY!!!! Mam nadzieje że pomożecie mi to przezyc :)

25.03.2015, 18:39

Chciałbym iśc na żużel
Nie mogę niestety
Bo by się tam dostać
Potrzebne bilety.