Ponad 200 restauracji, kawiarni i barów z Warszawy i pobliskich miejscowości będzie walczyć o Koronę Smakosza 2014. Najlepszą kanjpkę wskażą sami konsumenci biorący udział w plebiscycie. W najbliższy weekend 3-5 października lokale biorące udział w plebiscycie będą serwować wybrane dania za pół ceny.

Korona Smakosza, to pierwszy ogólnopolski plebiscyt na najlepsze lokale gastronomiczne, w którym organizatorzy oddają głos w ręce konsumentów. Do tej pory swoje ulubione lokale gastronomiczne wybrali m.in. mieszkańcy Gdańska, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Lublina czy Torunia. Tytułowa "Korona Smakosza" to statuetka, którą otrzymują zwycięzcy plebiscytu.

Korona Smakosza 2014. Wybierz najlepsze warszawskie restauracjeW warszawskiej edycji plebiscytu, która będzie trwać aż przez 3 dni (3-5 października) weźmie udział ponad 200 restauracji, kawiarni i barów z samej stolicy i pobliskich miejscowości. Przez ten czas będzie w nich obowiązywać promocja „Weekend za pół ceny” - każdy uczestniczący w plebiscycie lokal zaproponuje menu składające się co najmniej z trzech dań w cenach obniżonych o połowę.

Atutem plebiscytu jest oddanie głosu w ręce klientów oraz promocja lokalnych restauracji, kawiarni i pubów. To również idealna okazja, by poznać nowe miejsca i smaki oraz wyruszyć na kulinarny spacer po stolicy i okolicznych miejscowościach.

Biorący udział w plebiscycie będą mogli ocenić wybrane lokale w 10 kategoriach:

Smak potrawy, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkanie z przyjaciółmi, lokal na rodzinny obiad, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją ceny do jakości oraz lokal z najlepszym daniem regionalnym.

Zwycięzców tegorocznej edycji Korony Smakosza poznamy 21 października.
Biorący udział w głosowaniu mają szansę na wygranie cennych nagród.


Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!