Kosmetyczka Gwiazd - czego do makijażu używa Anna Wendzikowska? [WIDEO]

Anna Wendzikowska pojawiła się w "Kosmetyczce gwiazd" - internetowym, 10-odcinkowym cyklu prowadzonym przez Agnieszkę Jastrzębską. Wyjawiła w nim, jak dba o urodę na co dzień i od święta.
Kosmetyczka Gwiazd - czego do makijażu używa Anna Wendzikowska?
 Polska Press Grupa
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

14.03.2017, 21:56

sperma do buzi i sex sex sex i sperma do buzi i sex sex sex a sromy napuchną i do sssania

14.03.2017, 21:53

czy ona już ciągnie kreta w takim młodym wieku

14.03.2017, 21:51

a ta baba dalej z tą spermą ???

10.03.2017, 14:23

ble jaka ona jest ochydna i brzydka

07.03.2017, 21:48

Wszędzie Wendzikowska. Już się boję otwierać lodówki, by nie ukazała się ona i jej kosmetyki czy cos tam jeszcze.

06.03.2017, 11:57

a ty tyj cwelu

06.03.2017, 11:55

Piękna kobieta, śliczna twarz a hejtują tutaj brzydkie pasztety(kobiety) i cioty walące konia przed kompem na jej widok(faceci) i ci pierwsi i ci drudzy pisze ze jest gupia i brzydka to jest żenujące cweluchy. Ja na polskich ulicach na 10 spotkanych kobiet to widze 1 ładną i o wiele brzydsza niz ona wiec odpuśćcie sobie pajace ten hejt

05.03.2017, 12:38

Hi - na ta piekna buzie to zaden kosmetyk nie pomoze.....Howgh!

03.03.2017, 17:40

Ja się zastanawiam kim są ci gentelmeni którzy wypisują słowa których tak naprawdę chyba nie rozumieją , bo gdyby rozumieli nigdy by ich nie napisali. Panowie żenada

01.03.2017, 20:54

niech pokaże odbyt ????

28.02.2017, 20:15

używa krowich odchodów bo ja je stosuje do kwiatów i pomidorów REWELACJA SPRAWDZONA

28.02.2017, 13:27

A jaka to uroda? -przcietna twarz przecietnej baby -moze po pijaku to bym z nia....tego.

25.02.2017, 17:24

A czego używa p. Wendzikowska, żeby być mądrzejszym i lepszym człowiekiem?
Ludzie za dużo uwagi przywiązują do wyglądu, a czar i tak pryska po pierwszym otwarciu ust.