Książka bez sensu 2. Mamy dla was egzemplarze do wygrania! [KONKURS ROZWIĄZANY]

STULZaktualizowano 
Książka bez sensu 2. Mamy dla was egzemplarze do wygrania! [KONKURS] naszemiasto.pl
Książka, w której znajduje się mnóstwo zadań, zagadek, gier... z samym sobą. Napisana przez Alfiego Deyesa, dokończona... przez ciebie! Mamy dla was egzemplarze magicznej "Książki bez sensu 2" do wygrania!

Alfie Deyes jest autorem kanału na youtube "PointlessBlog". Znajdziecie na nim dużo zabawnych filmików, z których między innymi nauczycie się... jak spędzać wakacje w Grecji. Autor z nietuzinkowym poczuciem humoru postanowił także wydać książkę, która dostępna jest w polskiej wersji językowej.

W "Książce bez sensu 2" znajdziecie szereg różnych zadań, które możecie wykonać dzięki tej lekturze. To już druga część publikacji, która nie pozwoli wam się nudzić. A my mamy dla was egzemplarze do wygrania. Co zrobić, aby zdobyć jeden z nich? To proste!

Co zrobić, aby książka trafiła do Ciebie? Wystarczy:

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić książka?

Książkę otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 listopada (piątek) do godz. 12.00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.11.18 21:00:56

Zwykły plagiat. Link: http://wiersze.kobieta.pl/wiersze/dlaczego-ja-53582

2016.11.18 11:33:39

Chciałabym dostać tę ksiązkę....bo uwielbiam takie ksiązki...uwielbiam wszystko co dotyczy emocjonalnego wnętrza człowieka, wszystko, co pozwala poznać głębiej jego wnętrze, sposób myślenia, zachowania ...i jako mol ksiązkowy bardzo chętnie bym ją schrupała...

A przy okazji pozdrawiam wszystkich czytających ...

2016.11.18 09:32:44

Chciałabym dostać tę książkę, ponieważ uważam, że nie jest bez sensu.Dzięki niej mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Pokazałabym ją również mojemu podopiecznemu w Akademii Przyszłości..

2016.11.18 03:17:47

Otóż książka „Książki bez sensu 2" powinna do mnie trafić:

• abym mogła miło spędzić czas przy prawdziwej książce, która przysporzyłaby mi wiele radości

• aby podbudować moją psychikę, która ostatnio nieco podupadła przez czytanie książek z romantyzmu, w których to bohaterowie targają na swoje jedyne, niewyobrażalnie cenne życie;

• by nieco odciągnąć mnie od monotonni i przewrotnego losu;

• aby przewracając kolejne strony uczyć się jak żyć, jak odnaleźć się w pewnych niespodziewanych sytuacjach;

• gdyż to właśnie książki są tym cudownych balsamem, lekarstwem na niedobrą, niepożądaną chandrę, która dopada człowieka w najmniej oczekiwanym momencie ( w końcu najlepszą obroną jest atak ;));

• aby wspierać innowacyjnych autorów.

Ale przede wszystkim dlatego, abym mogła „odkurzyć” duszę pokoju, bo co jak co, ale nie chcę mieć bezdusznego pokoju tylko pomieszczenie, które stałoby się moim azylem, w którym to strzegliby mnie „literaccy wojownicy”. Cóż, wyczuwam kolejną zagadkę do rozwiązania.

2016.11.14 22:22:00

Książka powinna trafić do mnie, bo odkąd nie mam dodatkowego zajęcia, moje wieczory stały się zupełnie bez sensu. Książka też jest bez sensu, więc, jak by nie patrzeć, pasuje do mojej sytuacji!

2016.11.14 15:55:36

Będzie to wspaniały prezent dla mojej przyjaciółki. Uwielbia tego typu zabawę!

2016.11.13 22:13:17

Lepiej szukaj konkursów, w których można wygrać słownik ortograficzny.

2016.11.13 13:53:11

Dlaczego ja książkę wygrać muszę?

Przecież żadnym słowem Was nie wzruszę

Dlaczego ja? Słucham kropli deszczu

Szukam książki w mym powietrzu

Dlaczego ja? bo jestem kolorową tęczą

Płatkiem śniegu, pisarką bez talentu,

bez pociechy ani lęku

został mi kawałek książki tej fragmentu.



Byłam w ogrodzie, zrywałam róże

Piękne i tajemnicze jak książki tej strony

Słodkie kartki, miękkie, delikatne

Jak zapisane tuszem strony jedwabne

Czerwone, białe, żółte i niebieskie

Jakby życie we śnie.



Dlaczego ja tę książkę tę dostrzegam?

bo innej nigdy nie wygrałam

Zapatrzony w śliniące gwiazdy i promyki

Zakochana w wygranej, jak zwierz dziki



Dlaczego ja? bo wyrywam serce z tęsknoty

za książką co bez sensu

i kiedyś przeminie.

2016.11.10 10:17:18

książka powinna trafić do mnie ponieważ już dawno nie przeczytałam dobrej książki a obecnie przy korkach na trasie rybnik-gliwice myślę, ze 'połknę' ją w tydzień maksymalnie....

2016.11.09 10:11:13

Po pierwsze dlaczego nie? Ja nie widzę żadnych przeciw wskazań.

Po drugie bo jestem kobietą, a kobieta się nie odmawia.

Po trzecie bo niedługo mam imieniny, a jak wiadomo bez prezentu się nie obejdzie.

Po czwarte bo lubię czytać.

Po piąte bo zawsze o tym marzyłem i w końcu czas zrealizować marzenia.

Po szóste ... hmm ... chyba już wystarczy tego przekonywania.

Macie lepszego kandydata?

2016.11.08 23:02:21

Po pracy usłyszałam, a Ty gdzie się dziś wybierasz? Mówię, że na koncert jazzowy. E, Koncert jazzu, mogłabyś się w końcu ustatkować usłyszałam w odpowiedzi.

Czy to, że mam 36 lat skazuje mnie na nudne,nijakie życie jakie mają niektóre moje koleżanki? One poza pracą i siedzeniem jak kury domowe nie mają żadnych w życiu przyjemności.

Kino od święta jak się mąż zgodzi. Sama taka nie pójdzie, bo musi mieć niańkę koleżankę, co by się nie zgubiła.

Wystawa zdjęć czy grafik "to Ty tam chcesz iść, tylko zdjęcia oglądać?"

Teatr, nie to za drogo. Znam ludzi którzy ciągle szukają wymówek nie mam czasu, to jest ta najważniejsza.

Mam jedno życie, chce coś zobaczyć, przeżyć, skosztować. Poznawać fajnych ludzi. Czytam, słucham, staram się żyć aktywnie. Nigdy nie miałam książki w której można coś nagryzmolić (no poza kolorowanką w dzieciństwie), chce poznać nowe, nieznane i części siebie dzięki tej książce, Chce ją twórczo wypełnić, dla własnej satysfakcji.

2016.11.07 11:37:30

Chciałbym dostać tę książkę, žeby wreszcie przeczytać coś niezwiązanego z.moimi studiami.

2016.11.06 09:29:53

Normalnie wysyp reklamiarzy, zarabiaczy internetowych.

2016.11.06 00:14:27

Uwielbiam czytać kryminały i potrzebuję odskoczni. Ta książka była by dla mnie taką odskocznią. Dodatkowo uwielbiam różne zagadki więc zdecydowanie będę dobrze się bawił z tą książką. PS: lubię odwiedzać waszą redakcję na Domaniewskiej :)

2016.11.03 12:15:41

Choć jestem prawdziwym molem książkowym, próby interpretacji niektórych pozycji literackich wprawiają mnie

w zakłopotanie. Siedzę wówczas przy kubku mocnej herbaty i dumam - co autor tego dzieła miał na myśli? Jakaż to osobliwa perspektywa twórcy zwiodła moją wyobraźnię na manowce? Plączę się wtedy, męczę i duszę wśród niedokończonych wątków i niespójnych scenariuszy. Jedynym wyjściem wydaje się wtedy złapanie kontaktu

z autorem i poproszenie go o rozwianie wątpliwości. Ale... autorzy bardzo często są nieosiągalni, ba, spora część z nich już dokonała swego żywota. Muszę się więc pogodzić z tym, że na wiele nurtujących mnie pytań, dotyczących fabuły powieści, nigdy nie poznam odpowiedzi.

Czy myślicie, że Książka bez sensu 2 uchroni mnie przed trudnościami interpretacyjnymi? Ja po cichu wierzę, że tak! To jest pozycja, która powinna trafić w moje ręce! W końcu komu, jak nie sobie, mogę pozwolić na stawianie

nawet trudnych pytań i natychmiastowe udzielanie satysfakcjonujących odpowiedzi?

2016.11.02 20:10:45

Pracującej studentce, która żyje w biegu ciężko jest znaleźć chwilę wolnego tylko dla siebie. Ta książka byłaby świetną motywacją do spędzania długich jesiennych i zimowych wieczorów przy gorącej herbacie lub kakao, jednocześnie się bawiąc i samodoskonaląc. Książka bez sensu wbrew pozorom wydaje się mieć całkiem sporo sensu i mam nadzieję, że będę miała okazję się o tym przekonać na własnej skórze :)

2016.11.02 12:54:26

bo chcę nadać jej sens ;) sprawdzić swój humor i czy podołam zadaniu które autor nam postawił w tej książce . Szukam celu, który mnie uskrzydli, natchnie, da mi taką prawdziwą wewnętrzną satysfakcję i tu akurat ta książka jest tym czego szukam ;) pozdrawiam ;)

2016.11.02 10:46:50

aby móc znaleźć sens i sposób na nudę w tych zdecydowanie przydługich i depresyjnych jesienno-zimowych wieczorach.

2016.11.02 10:31:49

Za każdym razem, kiedy zwracam książkę do uczelnianej wypożyczalni, czujne oko pań bibliotekarek wertuje każdą stronę w poszukiwaniu choćby najmniejszych śladów użytkowania. Kary za pozostawienie po sobie kropli po herbacie czy zakreślenia ołówkiem są wysokie. Oczywiście rozumiem, że książki należy szanować - zwłaszcza te pożyczane. Czasem jednak jestem tym zmęczona! Mam ochotę na książkę, zupełnie własną, przy której bez obaw mogę zjeść obiad czy nawet zrelaksować się po ciężkim dniu w wannie. Słyszałam o tym, jaką furorę robią książki kreatywne, stworzone nie tylko po to, by je czytać - ale też po to, by pobudzić wyobraźnię czy pozwolić ujść emocjom. Myślę, że to, czy Książka bez sensu 2 zakończy się "happy endem" zależy od nas samych. Chętnie stanę się szczęśliwą posiadaczką takiego egzemplarza i rozpocznę podróż w nieznane...

2016.11.02 08:12:32

Bo może w końcu wiedziałabym dlaczego chcę wracać do domu po 5 dniach wakacji wykupując wycieczkę na 14 dni :):)

2016.11.01 12:30:10

"Życie ma taki sens, jaki mu nadasz" James Frey



Myślę, że z tą książką jest podobnie... Dlatego chcę to sprawdzić :)

2016.11.01 10:20:19

A ja bardzo chętnie w tą jesienną aurę poszukam sensu w "Książce bez sensu", obiecuję, że jeśli znajdę ten sens przed końcem książki to podam ją dalej ;D

2016.10.31 22:32:43

Znalazłam już sens swojego życia, nie muszę szukać go w książce :)

2016.10.31 19:33:14

Dlatego,że chętnie bym powypełniała zadania z tej książki. Jest to fajna rzecz,gdy człowiek się nudzi np.podczas zebrania w pracy:) Jest to hicior,szczególnie dla dzieci. Coś w stylu "Zniszcz ten dziennik".Ale i dorosły chętnie z niej skorzysta

2016.10.31 17:41:54

Ponieważ lubię nietuzinkowe książki.