"Księżniczka Szeherezada i piraci" w Teatrze Palladium, to spektakl, który przeniesie Twoje dziecko w świat Baśni z Tysiąca i Jednej Nocy. Najbliższy spektakl już w niedzielę - 26 pażdziernika - o godz. 11.Pewnego dnia Księżniczka Szeherezada otwierając wrota bajkowego pałacu, gdzie wśród swoich najcenniejszych skarbów przechowuje Księgę „Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy” zauważa, że księga zniknęła.

Zrozpaczona wyrusza na jej poszukiwanie. W towarzystwie Piratów, Sindbada Żeglarza, Rajskiego Ptaka, Perskiego Kota oraz widzów udaje się w taneczną podróż. Kogo spotka na swojej drodze? Jakie czekają ją przygody? Czy uda jej się odnaleźć zaginiony skarb?

Zobacz także: Paula i Karol: - Oto nasze miejsca!

Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy podczas najbliższych spektakli "Księżniczka Szeherezada i piraci" w Teatrze Palladium: 26.10 (niedziela), godz. 11.00 i 27.10 (poniedziałek), godz. 10.00 (oferta dla szkół i przedszkoli).

Zapraszamy!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!