W poniedziałek uczestnicy sobotniego KSW 34 wzięli udział w treningu medialnym przed wielką galą na Torwarze. Głównym wydarzeniem imprezy będzie pojedynek o tytuł mistrza KSW wagi ciężkiej pomiędzy Karolem Bedorfem i Jamesem McSweeneyem. Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć galerię.

Podczas sobotniej gali dojdzie do trzech pojedynków o pasy mistrzowskie KSW. Tytułów będą bronić Karol Bedorf, Tomasz Narkun i Artur Sowiński. Wszyscy trzej pojawili się wczoraj w hali OSiR Bemowo, gdzie m.in. poprowadzili trening mieszanych sztuk walki z uczniami bemowskich szkół.

Zobacz też: KSW 34 Warszawa. Karol Bedorf - James McSweeney [Bilety, Gdzie oglądać, Transmisja Online]

Później rozpoczął się tradycyjny trening otwarty dla mediów, w którym swoje umiejętności zaprezentowali również pretendent do tytułu KSW w wadze ciężkiej James McSweeney oraz Aslambek Saidov, Krzysztof Kułak, Maciej Jewtuszko i Łukasz Bieńowski.

Sobotnią galę na swojej antenie pokaże Polsat. Dostęp przez internet będzie można wykupić na stronie Kswtv.com.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!