Oczy wszystkich fanów sztuk walki po raz drugi w przeciągu czterech miesięcy zwrócą się w stronę Warszawy. Na stołecznym Torwarze 16 marca odbędzie się 22. gala Konfrontacji Sztuk Walki. W walkach wieczoru zobaczymy Pawła Nastulę i Jana Błachowicza.

Po raz drugi w tak krótkim czasie gala KSW zawita ponownie do stolicy, miejsca, gdzie swój początek miała Federacja KSW i które to miejsce jest wielce sentymentalne dla właścicieli Federacji KSW.

Czytaj także: KSW na Bemowie. Zobacz trening gwiazd MMA [ZDJĘCIA, WIDEO]

W wielkim stylu na ring powraca mistrz olimpijski z Atlanty w Judo, Paweł Nastula. Na razie organizatorzy trzymają w tajemnicy z kim Nastula zmierzy się podczas KSW 22.

Walką wieczoru będzie obroną pasa mistrzowskiego federacji KSW w kategorii do 93 kg. Najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Europie, Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Chorwatem, Goranem Reljicem.

Czytaj także: KSW 18 w Płocku. Marcin Różalski i Jan Błachowicz w walkach wieczoru [RELACJA]


Kartę walk na KSW 22 uzupełnią pojedynki: Karol Bedorf vs Oli Thompson, Anzor Azhiev vs Mariusz Pioskowik, Kamil Waluś vs Christos Piliafas, Piotr Strus vs Abu Azaitar, Rafał Moks vs Marcin Naruszczka.Lubisz oglądać sporty walki w telewizji? Szukasz terminów transmisji? Sprawdź aktualny program tv">program tv!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anteek (gość)

KSW 22 Online!
Zarezerwuj już dziś miejsce w którym możesz oglądać galę KSW za darmo bez płacenia 40zl polsatowi. Zapraszam na stronę gdzie przeprowadzimy transmisje w HD. Liczba miejsc ograniczona. ksw22fight.blogspot.com